Twoim Klubem

Get Adobe Flash player

Nowości

Przegrana seniorów KSSPR Końskie z SPR PWSZ Tarnów 25:32 (12:17)

W meczu 17. kolejki I ligi grupy B seniorzy KSSPR Końskie przegrali na własnym parkiecie z zespołem SPR PWSZ Tarnów 25:32 (12:17).

Przez pierwsze 8 minut mecz był wyrównany. Później do głosu doszli przyjezdni. W 12. minucie prowadzili 8:4. W 19. minucie nasi przegrywali tylko dwiema bramkami 8:10. Jednak tarnowianie zwycięstwa już nie oddali. Okazali się zbyt mocną drużyną. Aż 11 bramek zdobył Patryk Mastalerz. Następne spotkanie konecczanie zagrają w tę sobotę w Świdnicy.

KSSPR Końskie – SPR PWSZ Tarnów 25:32 (12:17)

KSSPR: Patryk Wnuk, Daniel Szot – Michał Napierała 1, Bartosz Woś 1, Dawid Jakubowski, Dawid Maleszak, Ernest Pilarski, Łukasz Telka 4, Patryk Mastalerz 11, Krzysztof Słonicki, Tomasz Napierała 4, Piotr Gasin 2, Sebastian Smołuch 2. Trener Robert Napierała. Osoba towarzysząca Daniel Sroczyński. Kary 4 minuty.

SPR: Piotr Sądowicz, Filip Jastrząb, Dawid Ciochoń – Damian Misiewicz 5, Łukasz Kucharzyk, Emilian Jewuła 3, Albert Sanek 1, Jakub Spieszny 1, Łukasz Nowak 8, Michał Kubisztal 6, Filip Frycz, Jakub Kowalik 4, Marcin Wajda, Bartosz Niemiec, Krzysztof Mogielnicki 4. Trener Ryszard Tabor. Osoba towarzysząca Wacław Grzesik.

Sędziowie główni: Maciej Karwowski i Mirosław Kowalski – Przemyśl. Sędziowie stolikowi: Jacek Janus i Jan Kania – Końskie. Opieka medyczna: Anna Siemieniec. Widzów: 250.