Twoim Klubem

Get Adobe Flash player

Nowości

Przegrana juniorów młodszych KSSPR II Końskie z SPR Wisła Sandomierz

W meczu 11. kolejki ligi wojewódzkiej juniorów młodszych zawodnicy KSSPR II Końskie przegrali na własnym parkiecie z zespołem SPR Wisła Sandomierz 21:25 (11:13).

Podopieczni trenera Roberta Napierały mecz zaczęli kapitalnie. W 8. minucie wygrywali 4:0. Później spotkanie było wyrównane. W 40. minucie nasi przegrywali 14:15. Jednak końcowe 20 minut należało do przyjezdnych.

KSSPR II Końskie – SPR Wisła Sandomierz 21:25 (11:13)

KSSPR II: Wiktor Witkowski – Paweł Napierała, Maciej Smołuch 4, Konrad Stępień 3, Łukasz Sękowski, Marcin Górski 4, Jakub Nowakowski 4, Kuba Pacak, Kacper Rożnowski 6, Kacper Dąbrowski. Trener Robert Napierała. Trener Tomasz Napierała. Kary 2 minuty.

SPR: Adam Zieliński 1, Bartłomiej Dytman, Jakub Mazur 2, Mateusz Kiciński 10, Sebastian Osowski 3, Jan Saracen 5, Filip Rosowski 4, Paweł Korona. Trener Adam Węgrzynowski. Osoba towarzysząca Bogdan Stępień. Kary 4 minuty.

Sędziowie główni: Michał Przybylski i Daniel Sroczyński – Końskie. Sędziowie stolikowi: Jacek Janus i Jan Kania – Końskie. Opieka medyczna: Anna Siemieniec. Widzów: 40.