Twoim Klubem

Get Adobe Flash player

Nowości

Przegrana seniorów KSSPR Końskie z KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski

W meczu 27. kolejki I ligi grupy B seniorzy KSSPR Końskie przegrali na wyjeździe z zespołem KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski 28:32 (15:15).

Podopieczni trenera Roberta Napierały mogli wyjazdowy mecz w Ostrowiu Wielkopolskim wygrać. Niewykorzystane sytuacje strzeleckie spowodowały, że to ze zwycięstwa cieszyli się gospodarze. W 10. minucie konecczanie prowadzili 6:4. W następnych 4. minutach ostrowianie zdobyli 6 bramek z rzędu i wygrywali 10:6. Na kwadrans przed zakończeniem meczu był ostatni remis. W 51. minucie gospodarze prowadzili 26:23. I już do końca spotkania kontrolowali wynik. Następne spotkanie nasi seniorzy zagrają na wyjeździe z zespołem Viret CMC Zawiercie.

KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski – KSSPR Końskie 32:28 (15:15)

KPR: Dawid Glabik, Tomasz Piskorski – Tomasz Klara 1, Mariusz Kuśmierczyk 3, Dawid Stempniak 1, Patryk Marciniak 6, Erwin Stachowski 3, Mateusz Wojciechowski 2, Patryk Staniek 4, Jakub Tomczak 3, Mikołaj Przybylski, Damian Krzywda 7, Grzegorz Salomon 2, Artur Brychcy. Trener Kazimierz Kotliński. Trener Piotr Kierzek. Osoba towarzysząca Bartosz Wojtasiak. Kary 2 minuty.

KSSPR: Patryk Wnuk, Daniel Szot – Michał Napierała 1, Bartosz Woś 1, Dawid Jakubowski, Bartosz Sękowski 5, Dawid Maleszak 7, Łukasz Telka, Adam Janus, Patryk Mastalerz 8, Krzysztof Słonicki, Tomasz Napierała, Piotr Gasin 4, Sebastian Smołuch 2. Trener Robert Napierała. Osoba towarzysząca Mariusz Więckowski. Kary 4 minuty.

Sędziowie główni: Krzysztof Bąk i Kamil Ciesielski – Zielona Góra. Sędziowie stolikowi: Aleksandra Tomczak – Niedźwiady i Marcin Piekarski – Ostrów Wielkopolski. Opieka medyczna: Krzysztof Nagler. Widzów: 120.