Twoim Klubem

Get Adobe Flash player

Nowości

Zwycięstwo seniorów KSSPR Końskie z AZS AWF Warszawa

W meczu 6. kolejki I ligi grupy C seniorzy KSSPR Końskie wygrali na wyjeździe z zespołem AZS AWF Warszawa 34:26 (15:14).

Podopieczni trenera Roberta Napierały wygrali trzecie ligowe spotkanie z rzędu. Tym razem pokonali akademików z Warszawy. Konecczanie dobrze weszli w mecz. W 8. minucie prowadzili 6:2. Później mecz był wyrównany. W 40. minucie nasi zdobyli 4 bramki z rzędu i wygrywali 24:20. W następnych minutach powiększali przewagę bramkową. W następnej kolejce nasi seniorzy zagrają na wyjeździe z zespołem MTS Chrzanów.

AZS UW Warszawa – KSSPR Końskie 26:34 (14:15)

AZS: Piotr Ner, Tomasz Szałkucki – Kamil Kieloch 5, Kuba Witkowski 1, Wiktor Przybysz 2, Dominik Nowakowski 5, Tomasz Bulej 2, Wojciech Mazurek, Jakub Pietrzak 1, Michał Stęć 2, Kuba Ligęza 1, Mateusz Niemiec, Łukasz Wolski 4, Paweł Kwiatkowski 2, Karol Kaźmierczak, Bartosz Grzywiński. Trener Robert Bliszczyk. Trener Sławomir Monikowski. Osoba towarzysząca Krzysztof Szczyciński. Kary 10 minut.

KSSPR: Kacper Kucharczyk, Daniel Szot 1 – Bartosz Woś, Bartosz Sękowski 4, Dawid Maleszak 5, Ernest Pilarski 6, Paweł Wolski, Karol Fidor, Kacper Rożnowski, Daniel Goliszewski 7, Adam Janus, Przemysław Matyjasik 7, Tomasz Napierała 1, Piotr Gasin 3. Trener Robert Napierała. Osoba towarzysząca Mariusz Więckowski. Kary 4 minuty.

Sędziowie główni: Dominik – Ostrów Wielkopolski i Łukasz Staszkiewicz – Gniezno. Widzów: 150.