Twoim Klubem

Get Adobe Flash player

Nowości

Przegrana juniorów KSSPR Końskie z PGE Vive Kielce

W meczu 5. kolejki ligi wojewódzkiej juniorzy KSSPR Końskie przegrali na własnym parkiecie z zespołem PGE Vive Kielce 25:38 (11:21).

Początek meczu był dla podopiecznych trenera Roberta Napierały, którzy w 8. minucie prowadzili 4:2. Następnie goście zdobyli 5 bramek z rzędu i w 13. minucie wygrywali 7:4. W następnych minutach kielczanie powiększali przewagę bramkową.

KSSPR Końskie – PGE Vive Kielce 25:38 (11:21)

KSSPR: Mateusz Kaczmarczyk – Paweł Napierała 2, Mikołaj Świercz 4, Adam Jędrasik, Karol Fidor 1, Jakub Świercz 5, Łukasz Sękowski 5, Wiktor Sękowski 4, Emil Jarosz, Jakub Nowakowski 1, Marcin Górski, Kacper Rożnowski 5, Mateusz Kowalski 1. Trener Robert Napierała. Kary 4 minuty.

Vive: Miłosz Walach, Karol Wodecki – Dominik Urbanowski 2, Maciej Fąfara, Michał Murzec, Jakub Syska 1, Jakub Głogowski, Tomasz Kordos 4, Kasjan Gala 2, Bartłomiej Mazur 5, Jędrzej Cender 3, Bartosz Szaniawski 5, Michał Włodarski 4, Paweł Cieszkowski 2, Filip Zdziech 4, Wiktor Wójcik 6. Trener Aleksander Litowski. Osoba towarzysząca Wojciech Partyka. Osoba towarzysząca Paweł Morawski.

Sędziowie główni: Dominik Grzela i Paweł Łukasik – Kielce. Sędziowie stolikowi: Jacek Janus i Ireneusz Pela – Końskie. Opieka medyczna: Agnieszka Przychodnia. Widzów: 60.