Twoim Klubem

Get Adobe Flash player

Nowości

Przegrana juniorów młodszych KSSPR Końskie z KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

W meczu 2. kolejki ligi wojewódzkiej juniorzy młodsi KSSPR Końskie przegrali na wyjeździe z zespołem KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 31:35 (11:17).

Przez całe spotkanie prowadzili gospodarze. W 42. minucie ich przewaga wynosiła 9 bramek (25:16). Zawodnicy trenera Roberta Napierały się nie poddali i walczyli do końca. Trzy minuty przed końcową syreną ostrowiczanie wygrywali 30:27. I już nie oddali zwycięstwa. 13 bramek zdobył Kuba Kasprowicz z KSZO, natomiast Kacper Rożnowski 12.

KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – KSSPR Końskie 35:31 (17:11)

KSZO: Bartłomiej Sieniek – Olaf Wywiał 1, Jakub Rachudała 2, Kuba Kasprowicz 13, Kacper Kadela 6, Daniel Kusalewicz, Karol Chuchała 2, Michał Sieniek 6, Mateusz Łukawski, Miłosz Pietrzyk 1, Filip Nowak 1, Mikołaj Król 3. Trener Tomasz Radowiecki. Trener Wojciech Serwin. Kary 10 minut.

KSSPR: Wiktor Witkowski – Paweł Napierała 2, Wiktor Ciszek 4, Wiktor Kosma 1, Emil Jarosz 4, Jakub Nowakowski 2, Marcin Górski 5, Kacper Rożnowski 12, Antoni Zając 1. Trener Robert Napierała. Osoba towarzysząca Leszek Rożnowski. Kary 4 minuty.

Sędziowie główni: Wojciech Bosak i Mirosław Hagdej – Sandomierz. Sędziowie stolikowi: T.Chmielewski i F.Chmielewski – Ostrowiec Świętokrzyski. Opieka medyczna: Adrian Kołodziej. Widzów: 50.