Twoim Klubem

Get Adobe Flash player

Nowości

Przegrana seniorów KSSPR Końskie z MTS Chrzanów

W meczu 7. kolejki I ligi grupy C seniorzy KSSPR Końskie przegrali na wyjeździe z zespołem MTS Chrzanów 26:31 (10:16).

Dzisiejszy mecz lepiej rozpoczęli gospodarze, którzy w 5. minucie prowadzili 3:0. Sześć minut późnej było już 8:2, a w 15. minucie 11:3. Pierwsza połowa zakończyła się zwycięstwem chrzanowian 16:10. Druga odsłona była bardziej wyrównana. Pięć minut przed zakończeniem meczu nasi przegrywali 25:29. Jednak na remis zabrakło czasu. W naszej drużynie po raz pierwszy w tym sezonie zagrał Patryk Wnuk, który leczył kontuzję. Aż 9 bramek zdobył Przemek Matyjasik. W następnej kolejce nasi podejmują zespół SRS Czuwaj Przemyśl.

MTS Chrzanów – KSSPR Końskie 31:26 (16:10)

MTS: Jakub Gajewski, Marcin Górkowski – Adrian Danysz 2, Kacper Węgrzyn 1, Karol Put 3, Bartosz Hardzina, Patryk Rola 2, Przemysław Wierzbic 9, Dawid Skoczylas 5, Michał Olszewik 1, Mateusz Krasucki, Jakub Bogacz 1, Paweł Stroński, Marcin Skoczylas, Jakub Romian 4. Trener Rafał Bugajski. Trener Adam Piekarczyk. Osoba towarzysząca Piotr Dudek. Osoba towarzysząca Piotr Góralczyk. Kary 4 minuty.

KSSPR: Patryk Wnuk, Daniel Szot – Bartosz Sękowski 2, Dawid Maleszak 1, Ernest Pilarski 4, Daniel Goliszewski 7, Przemysław Matyjasik 9, Tomasz Napierała 1, Krzysztof Słonicki, Piotr Gasin 2. Trener Robert Napierała. Osoba towarzysząca Mariusz Więckowski. Kary 6 minut.

Sędziowie główni: Jacek Moskalczyk – Żarówka i Marcin Pazdro – Mielec. Sędziowie stolikowi: Łukasz Koziela – Luszowice i Michał Gacek – Chrzanów. Opieka medyczna: Malwina Wójtowicz. Widzów: 280.