Twoim Klubem

Get Adobe Flash player

Nowości

Przegrana seniorów KSSPR Końskie z Orlen Wisłą II Płock

W meczu 10. kolejki I ligi grupy C seniorzy KSSPR Końskie przegrali na wyjeździe z zespołem Orlen Wisła II Płock 28:29 (14:14).

Mecz był zacięty i wyrównany. Młodzi zawodnicy Orlenu zagrali bardzo ambitnie. Z kolei nasi mieli problemy z kończeniem akcji, co na pewno miało wpływ na końcowy wynik. Pomimo porażki trzeba naszą drużynę pochwalić za walkę. Aż 10 bramek zdobył Mikołaj Czapliński. W następną sobotę konecczanie podejmują zespół KPR Legionowo.

Orlen Wisła II Płock – KSSPR Końskie 29:28 (14:14)

Orlen II: Marcin Ruciński, Szymon Rybicki, Miłosz Kujawa – Tadeusz Janiszewski 2, Dominik Ziółkowski, Szymon Pedryc 1, Mateusz Fuksiński 1, Mateusz Dybiec, Miłosz Rupp 5, Mateusz Ziemiński 1, Krzysztof Młodziejewski 4, Paweł Kowalski 4, Mikołaj Czapliński 10, Wiktor Jankowski, Konrad Brzeziński 1. Trener Krzysztof Kisiel. Trener Robert Jankowski. Osoba towarzysząca Marcin Miecznikowski. Kary 10 minut.

KSSPR: Patryk Wnuk, Daniel Szot – Bartosz Sękowski 7, Dawid Maleszak 2, Ernest Pilarski 5, Daniel Goliszewski 3, Przemysław Matyjasik 7, Tomasz Napierała 1, Krzysztof Słonicki, Piotr Gasin 3. Trener Robert Napierała. Osoba towarzysząca Mariusz Więckowski. Kary 4 minuty.

Sędziowie główni: Ariel Dobosz – Bydgoszcz i Karol Piernicki – Grudziądz. Sędziowie stolikowi: Maciej Wierciński i Łukasz Maliszewski – Płock. Opieka medyczna: Ewa Podgórska. Widzów: 150.