Twoim Klubem

Get Adobe Flash player

Nowości

Puchar Polski. Przegrana seniorów KSSPR Końskie z Azoty-Puławy II

W meczu rundy eliminacyjnej PGNiG Pucharu Polski seniorzy KSSPR Końskie przegrali na wyjeździe z zespołem Azoty-Puławy II 26:39 (10:18).

Podopieczni trenera Roberta Napierały przegrali mecz rudny eliminacyjnej PGNIG Pucharu Polski z drużyną Azoty-Puławy II i odpadli z dalszych rozgrywek. Zawodnicy trenera Zbigniewa Markuszewskiego nie mieli problemów z pokonaniem konecczan. Chociaż początek spotkania nie był zbyt udany dla gospodarzy. Po 12. minutach to nasi prowadzili 8:5. I to tyle, na co było nas stać. Jeszcze w 20. minucie był ostatni remis. Później było już tylko gorzej. Zasłużone zwycięstwo drugoligowej drużyny z Puław. Nasz trener dał pograć młodzieży, natomiast starsi zawodnicy dostali wolne.

- Chciałbym podziękować młodzieży za walkę. Pomimo przegranej naprawdę fajnie zagrali. Starsi dostali wolne. Są zmęczeni sezonem – powiedział po meczu trener Napierała.

Azoty-Puławy II – KSSPR Końskie 39:26 (18:10)

Azoty-Puławy II: Wojciech Borucki, Dominik Janicki – Kacper Smaga 5, Jakub Kosiak 1, Mateusz Flont 2, Kacper Adamczuk 4, Kacper Mchawrab 6, Kuba Malinowski 2, Piotr Pezda 3, Jędrzej Batyra 1, Karol Przychodzeń 9, Kamil Konieczny 6, Kacper Baranowski. Trener Zbigniew Markuszewski. Osoba towarzysząca Michał Majcher. Kary 6 minut.

KSSPR: Wiktor Witkowski, Daniel Szot – Paweł Napierała 1, Kacper Woźniak 3, Adam Jędrasik 1, Karol Fidor 2, Wiktor Ciszek 4, Łukasz Sękowski 4, Wiktor Sękowski, Piotr Gasin 2, Marcin Górski 1, Kacper Rożnowski, Daniel Goliszewski 1, Paweł Wolski 7. Trener Robert Napierała. Osoba towarzysząca Leszek Rożnowski. Kary 6 minut.

Sędziowie główni: Cezary Figarski i Dariusz Żak – Radom. Sędziowie stolikowi: Karol Goś i Artur Kijewski – Puławy. Opieka medyczna: Urszula Nogalska. Widzów: 200.