Twoim Klubem

Get Adobe Flash player

Nowości

Dwie porażki chłopców KSSPR I Końskie

W meczach ligi wojewódzkiej chłopców zawodnicy KSSPR I Końskie przegrali u siebie z SPR Wisła Sandomierz 4:33 (0:17) i KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 10:15 (4:8).

Od dwóch porażek rozpoczęli rozgrywki ligi wojewódzkiej podopieczni trenera Arkadiusza Bąka. W spotkaniu z Sandomierzem nie mieli najmniejszych szans. Wiślacy przewyższali warunkami fizycznymi oraz byli starsi. Stąd tak duża porażka. Dobry mecz zagrał nasz bramkarz Adam Kośka. Aż 11 bramek zdobył Jan Marzec z Wisły. Dużo lepiej było w spotkaniu z Ostrowcem. W 11. minucie nasi prowadzili 3:2. Dwie minuty później przegrywali tylko jedną bramką. Jednak 8 bramek z rzędu gości dało im prowadzenie 13:4. Końcówka spotkania należała do konecczan, którzy zdobyli 5 bramek z rzędu. Jednak to nie wystarczyło i spotkanie przegrali 10:15.

KSSPR I Końskie – SPR Wisła Sandomierz 4:33 (0:17)

KSSPR I: Adam Kośka – Mateusz Świercz, Piotr Krakowiak, Igor Bąk 3, Franciszek Róg, Kacper Ksel, Jakub Kos, Jakub Kijowski 1, Piotr Napierała. Trener Wojciech Jasnos. Osoba towarzysząca Arkadiusz Bąk. Osoba towarzysząca Paweł Kos. Kary 6 minut.

Wisła: Jakub Osowski, Hubert Nowak – Michał Rosiecki 1, Adam Sierant, Adam Piórkowski, Dominik Lichtoń 1, Bartłomiej Augustyniak 4, Jan Marzec 11, Kacper Chuchmała, Kacper Stawowy 2, Mateusz Tarkowski 8, Jakub Tarkowski 6. Trener Tomasz Zieliński. Osoba towarzysząca Bogdan Stępień. Kary 2 minuty.

Sędziowie główni: Bartosz Osobiński i Filip Rutecki – Kielce. Sędziowie stolikowi: Jacek Janus i Jan Kania – Końskie. Opieka medyczna: Agnieszka Przychodnia. Widzów: 40.

KSSPR I Końskie – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 10:15 (4:8)

KSSPR I: Adam Kośka – Mateusz Świercz 2, Piotr Krakowiak 2, Igor Bąk 2, Franciszek Róg, Jakub Kos, Jakub Kijowski 2, Piotr Napierała. Trener Wojciech Jasnos. Osoba towarzysząca Arkadiusz Bąk. Osoba towarzysząca Paweł Kos. Kary 4 minuty.

KSZO: Oliwier Adamski, Krzysztof Kwiatkowski 1, Maciej Różański, Wojciech Rogala 4, Oskar Siepietowski, Adam Gęsiarz, Jan Żurek 7, Franciszek Sokołowski, Tymoteusz Sucholewski, Brayan Mojecki, Krystian Mazur, Kacper Kaleta, Daniłł Radczuk 1, Jakub Piwnik, Bartosz Lipko, Dawid Karyś 2. Trener Tomasz Chmielewski. Kary 2 minuty.