Twoim Klubem

Get Adobe Flash player

Nowości

Przegrana chłopców KSSPR II Końskie z WLKS Świt Wolica

W meczu 1. kolejki ligi wojewódzkiej chłopcy KSSPR II Końskie przegrali na wyjeździe z zespołem WLKS Świt Wolica 21:28 (6:15).

Od porażki rozpoczęli rozgrywki ligi wojewódzkiej podopieczni trenera Arkadiusza Bąka. W wyjazdowym spotkaniu z drużyną WLKS Świt Wolica przegrali 21:28. W 13. minucie gospodarze prowadzili różnicą tylko dwóch bramek. W następnych minutach zdobyli 7 bramek z rzędu i wygrywali 14:5. I już do końca kontrolowali przebieg na parkiecie. Aż 12 bramek zdobył Mikołaj Stępień z Wolicy.

WLKS Świt Wolica – KSSPR II Końskie 28:21 (15:6)

WLKS: Karol Wcisło, Jakub Wcisło, Bartłomiej Bawoł, Kacper Pawłowski 1, Wiktor Wojsa, Michał Gorzelak, Aleksander Cesarz 1, Wiktor Kózka, Radosław Kulczycki 7, Mikołaj Stępień 12, Igor Nowak 3, Jakub Koźbiał 1, Maciej Adamski 1, Dominik Rędzia, Oskar Czwartos, Antoni Korbiński 2. Trener Dariusz Gorzelak. Kary 2 minuty.

KSSPR II: Jakub Karaś, Piotr Antos, Bartosz Wyciszkiewicz, Igor Woźniak 1, Olivier Sinkiewicz, Aleksander Karbownik 9, Wojciech Obara 8, Norbert Świąder 2, Bartłomiej Wróbel. Trener Arkadiusz Bąk. Kary 2 minuty.

Sędziowie główni: Dominik Grzela i Kacper Nawara – Kielce. Sędziowie stolikowi: Cezary Stępień – Wolica i Jakub Skorupa – Kielce. Opieka medyczna: Agata Adamska.