Twoim Klubem

Get Adobe Flash player

Nowości

Przegrana seniorów KSSPR Końskie z SPR PWSZ Tarnów

W meczu 13. kolejki I ligi grupy C seniorzy KSSPR Końskie przegrali na wyjeździe z zespołem SPR PWSZ Tarnów 17:23 (9:12).

Podopieczni trenera Roberta Napierały zagrali dobre spotkanie z liderem. Walczyli a o porażce zadecydowała końcówka spotkania. Pierwsza połowa sobotniego meczu była wyrównana. W 49. minucie gospodarze wygrywali 17:16. Następnie zdobyli 4 bramki z rzędu i na 4 minuty przed końcową syreną prowadzili 21:16. W następnej kolejce nasi podejmować będą zespół AZS AWF Biała Podlaska.

SPR PWSZ Tarnów – KSSPR Końskie 23:17 (12:9)

SPR: Grzegorz Banaś, Dawid Ciochoń – Łukasz Szatko 1, Emilian Jewuła 4, Mateusz Wojdan, Albert Sanek 1, Jakub Spieszny, Łukasz Nowak 3, Kacper Pawłowski, Jakub Kowalik 3, Marcin Wajda 6, Michał Chodara 3, Krzysztof Mogielnicki 2, Kamil Drobiecki, Jakub Ćwięka. Trener Ryszard Tabor. Osoba towarzysząca Wacław Grzesik. Kary 10 minut.

KSSPR: Daniel Szot – Bartosz Woś 1, Dawid Maleszak, Karol Fidor, Daniel Goliszewski 3, Adam Janus, Kacper Woźniak, Przemysław Matyjasik 8, Tomasz Napierała 3, Krzysztof Słonicki 2, Piotr Gasin. Trener Robert Napierała. Osoba towarzysząca Mariusz Więckowski. Kary 8 minuty.

Sędziowie główni: Jacek Moskalczyk – Żarówka i Marcin Pazdro – Mielec. Sędziowie stolikowi: Adam Należny i Bogusław Bitner – Tarnów. Opieka medyczna: Kinga Maślanka. Widzów: 290.