Twoim Klubem

Get Adobe Flash player

Nowości

Przegrane chłopców KSSPR II Końskie z PGE Vive I Kielce i SPR Wisła Sandomierz

W meczach 2. kolejki ligi wojewódzkiej chłopcy KSSPR II Końskie przegrali w Sandomierzu z PGE Vive I Kielce 5:21 (4:8) i SPR Wisła Sandomierz 9:26 (7:14).

Dwie porażki ponieśli podopieczni trenera Arkadiusza Bąka w sandomierskim turnieju.

PGE Vive I Kielce – KSSPR II Końskie 21:5 (8:4)

Vive I: Jakub Solnica, Jakub Kierczyński, Wiktor Wotliński – Mikołaj Smysło 4, Jakub Janus 1, Bartłomiej Malarz 1, Kacper Radek, Bartosz Tkaczyk 5, Konrad Marasek 1, Karol Pęczkowicz 2, Jakub Terpiński 6, Jakub Pasak, Olaf Tobera, Oskar Dziuba 1. Trener Krzysztof Paluch. Kary 6 minut.

KSSPR II: Jakub Karaś 1, Piotr Antos, Bartosz Wyciszkiewicz, Igor Woźniak, Olivier Sinkiewicz, Aleksander Karbownik 1, Wojciech Obara 3, Norbert Świąder, Bartłomiej Wróbel. Osoba towarzysząca Arkadiusz Bąk. Kary 6 minut.

Sędziowie główni: Wojciech Bosak i Mirosław Hagdej – Sandomierz. Sędziowie stolikowi: Sebastian Lipiński i Grzegorz Kluczewski – Sandomierz. Opieka medyczna: Jolanta Ciamaga. Widzów: 30.

SPR Wisła Sandomierz – KSSPR II Końskie 26:9 (14:7)

Wisła: Hubert Nowak, Błażej Witkowski – Adam Sierant 3, Kamil Mendala, Kamil Gajek, Dominik Lichtoń 2, Patryk Semkowicz 3, Bartłomiej Augustyniak, Jan Marzec 5, Kacper Chuchmała, Kacper Stawowy 2, Mateusz Tarkowski 6, Jakub Tarkowski 5. Trener Tomasz Zieliński. Osoba towarzysząca Rafał Bodura. Kary 4 minuty.

KSSPR II: Jakub Karaś 2, Piotr Antos, Bartosz Wyciszkiewicz, Igor Woźniak, Olivier Sinkiewicz, Aleksander Karbownik 3, Wojciech Obara 3, Norbert Świąder 1, Bartłomiej Wróbel. Osoba towarzysząca Arkadiusz Bąk.