Twoim Klubem

Get Adobe Flash player

Nowości

Przegrane chłopców KSSPR I Końskie z PGE Vive III Kielce i WLKS Świt Wolica

W meczach 2. kolejki ligi wojewódzkiej chłopcy KSSPR I Końskie przegrali w Kielcach z PGE Vive III Kielce 1:26 (0:12) i WLKS Świt Wolica 5:22 (2:11).

Dwie porażki ponieśli podopieczni trenera Wojciecha Jasnosa w kieleckim turnieju.

PGE Vive IIII Kielce – KSSPR I Końskie 26:1 (12:0)

Vive III: Kacper Góral, Szymon Knap – Wiktor Fidler, Piotr Gorajski, Oliwier Guzy, Kamil Klim 1, Adrian Malicki 2, Maciej Marczewski 3, Wiktor Mazurczak 1, Jakub Osuch 3, Filip Popiel 7, Maciej Rurarz 1, Alex Trela, Piotr Wałęk 4, Mateusz Zynek 4. Trener Dominik Czerwiński.

KSSPR I: Adam Kośka – Mateusz Świercz, Piotr Krakowiak, Igor Bąk, Franciszek Róg, Jakub Kos 1, Piotr Napierała. Trener Wojciech Jsnos. Kary 2 minuty.

Sędziowie główni: Dominik Grzela i Julia Synak – Kielce. Sędziowie stolikowi: Filip Rutecki i Bartosz Osobiński – Kielce. Opieka medyczna: Elżbieta Zeja.

KSSPR I Końskie – WLKS Świt Wolica 5:22 (2:11)

KSSPR I: Adam Kośka – Mateusz Świercz, Piotr Krakowiak, Igor Bąk 3, Franciszek Róg, Jakub Kos 1, Piotr Napierała 1. Trener Wojciech Jasnos. Kary 4 minuty.

WLKS: Karol Wcisło – Bartłomiej Bawoł, Bartłomiej Przygodzki, Kacper Pawłowski, Wiktor Wojsa 1, Michał Gorzelak 1, Aleksander Cesarz 2, Radosław Kulczycki 5, Mikołaj Stępień 8, Igor Nowak, Jakub Koźbiał 3, Maciej Adamski, Dominik Rędzia, Oskar Czwartos 1, Antoni Korbiński 1. Trener Dariusz Gorzelak.

Sędziowie główni: Filip Rutecki i Bartosz Osobiński – Kielce. Sędziowie stolikowi: Dominik Grzela i Julia Synak – Kielce. Opieka medyczna: Elżbieta Zeja.