Twoim Klubem

Get Adobe Flash player

Nowości

Wygrana juniorów młodszych KSSPR Końskie z SPR Wisła Sandomierz

W meczu 13. kolejki ligi wojewódzkiej juniorzy młodsi KSSPR Końskie wygrali u siebie z zespołem SPR Wisła Sandomierz 34:31 (20:15).

Spotkanie lepiej rozpoczęli goście, którzy w 6. minucie prowadzili 4:1. W kolejnych 4. minutach podopieczni trenera Roberta Napierały strzelili 6 bramek z rzędu i wygrywali 7:4. W 17. minucie przyjezdni zdobyli bramkę kontaktowa, jednak 4 trafienia naszych dały ponowne prowadzenie. Drugą połowę lepiej rozpoczęli zawodnicy trenera Tomasza Zielińskiego. W przeciągu 10. minut zdobyli 8 bramek, podczas gdy konecczanie tylko 3 gole i był remis. W następnych minutach mecz był wyrównany. W 51. minucie sandomierzanie wygrywali 28:26. Nasi zdobyli 5 bramek z rzędu i wyszli na prowadzenie 31:28. I już nie dali sobie wyrwać zwycięstwa. Aż 13 bramek zdobył Kacper Rożnowski.

KSSPR Końskie – SPR Wisła Sandomierz 34:31 (20:15)

KSSPR: Wiktor Witkowski – Paweł Napierała 5, Wiktor Ciszek 1, Łukasz Sękowski 9, Emil Jarosz, Jakub Nowakowski 2, Marcin Górski 3, Kacper Rożnowski 13, Kuba Pacak 1, Antoni Zając. Trener Robert Napierała. Kary 6 minut.

Wisła: Mateusz Węgliński – Tobiasz Sendrowicz, Mateusz Broda 8, Bartłomiej Stylski 3, Kacper Kruk 1, Jakub Szyprowski, Adam Łubowski 6, Antoni Rewera 6, Wiktor Marzec, Kacper Cieciura 7. Trener Tomasz Zieliński. Osoba towarzysząca Bogdan Stępień. Kary 4 minuty.

Sędziowie główni: Paweł Łukasik – Kielce i Kamil Pietrasiewicz – Skarżysko-Kamienna. Sędziowie stolikowi: Jacek Janus i Ireneusz Pela – Końskie. Opieka medyczna: Agnieszka Przychodnia – Końskie. Widzów: 40.