Twoim Klubem

Get Adobe Flash player

Nowości

Przegrana młodzików KSSPR I Końskie z KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

W meczu 5. kolejki finałów ligi wojewódzkiej młodzicy KSSPR I Końskie przegrali w Ostrowcu Świętokrzyskim z zespołem KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 27:28 (14:17).

Dwie minuty przed końcową syreną podopieczni trenera Tomasza Napierały przegrywali 3. bramkami. Zdobyli 2 gole jednak do doprowadzenia do remisu zabrakło już czasu.

KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – KSSPR I Końskie 28:27 (17:14)

KSZO: Michał Kot – Bartłomiej Pęczkowski 1, Mateusz Świstak 4, Alan Machała, Michał Sieniek 9, Wiktor Kłonica 6, Oliwier Tura 1, Michał Lipka, Jakub Dzik 7. Trener Jacek Wziątek. Kary 2 minuty.

KSSPR I: Kuba Walewski – Dawid Milner 1, Igor Jachimowski 4, Wiktor Natkaniec 3, Fabian Kołecki 2, Szymon Wołczyński 9, Wiktor Stachera 1, Wiktor Kosma 6, Jakub Milcarz 1, Antoni Zając. Trener Tomasz Napierała. Osoba towarzysząca Artur Mastalerz.

Sędziowie główni: Wojciech Bosak i Mirosław Hagdej – Sandomierz. Sędziowie stolikowi: Tomasz Radowiecki i Tomasz Chmielewski – Ostrowiec Świętokrzyski. Opieka medyczna: Adrian Kołodziej. Widzów: 70.