Twoim Klubem

Get Adobe Flash player

Nowości

Przegrana młodzików KSSPR II Końskie z PGE Vive V Kielce

W meczu 5. kolejki finałów ligi wojewódzkiej młodzicy KSSPR II Końskie przegrali u siebie zespołem PGE Vive V Kielce 14:25 (7:13).

Do 17 minuty mecz był wyrównany. W następnych minutach kielczanie powiększali przewagę bramkową.

KSSPR II Końskie – PGE Vive V Kielce 14:25 (7:13)

KSSPR II: Paweł Kusiak – Arkadiusz Ertman 5, Andrzej Wodecki 1, Wiktor Banasiak 1, Szymon Grot 1, Jan Dulewicz 1, Kacper Woźniak 2, Igor Walewski 1, Oliwier Baur 2. Trener Wojciech Jasnos. Kary 2 minuty.

Vive V: Oskar Tokarczyk – Michał Błaszkiewicz, Mikołaj Bysiecki 3, Dominik Trela 7, Oliwier Pułka, Piotr Kargulewicz, Igor Majewski 2, Wiktor Przytuła 8, Igor Jaworski 1, Igor Słowiński 3, Kacper Smorenda 1. Trener Tomasz Litwin. Kary 2 minuty.

Sędziowie główni: Robert Napierała i Tomasz Bodasiński – Końskie. Sędziowie stolikowi: Jacek Janus i Ireneusz Pela – Końskie. Opieka medyczna: Agnieszka Przychodnia – Końskie. Widzów: 30.