KSSPR Końskie

Twoim Klubem

Get Adobe Flash player

Nowości

Łukasz Telka i Adrian Gruszczyński zawodnikami KSSPR Końskie

Łukasz Telka i Adrian Gruszczyński wzmocnią drużynę seniorów KSSPR Końskie. Z kolei z drużyny odchodzą Piotr Gasin, Daniel Goliszewski i Kacper Rożnowski. 

Dwóch zawodników wzmocni drużynę seniorów w nadchodzącym sezonie. Z kolei trzech zawodników odchodzi. 

21-letni Łukasz Telka grał w koneckim zespole w sezonie 2017/2018. Zagrał wtedy w piętnastu meczach, w których zdobył dwadzieścia dziewięć bramek. Natomiast w sezonie 2018/2019 występował w KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski. Przypomnijmy, że Łukasz Telka jest wychowankiem KS Vive Kielce, ma 193 cm wzrostu i jest rozgrywającym. 

Adrian Gruszczyński urodził się 16 lipca 1999 roku. Jest rozgrywającym. W poprzednim sezonie grał w Uniwersytecie Radom. 

W nowym sezonie w Końskich nie zobaczymy trzech zawodników. Piotr Gasin i Daniel Goliszewski będą graćw drużynie beniaminka pierwszej ligi AZS UJK Społem Kielce. Z kolei Kacper Rożnowski został przyjęty do kieleckiej Szkoły Mistrzostwa Sportowego Związku Piłki Ręcznej w Polsce. 

Być może w nadchodzącym sezonie w koneckiej drużynie zobaczymy Szymona Jończyka oraz Rafała Śledzia. 

Koneccy seniorzy, pod okiem trenera Roberta Napierały, od poniedziałku trenują we własnej hali sportowej. Trener Napierała ma do dyspozycji dwudziestu zawodników. Bramkarze: Kamil Buchcic, Daniel Szot, Wiktor Witkowski, Patryk Wnuk. Lewe skrzydło: Przemysław Matyjasik, Paweł Napierała. Prawe skrzydło: Dawid Maleszak, Kacper Woźniak. Obrotowi: Karol Fidor, Ernest Pilarski, Krzysztof Słonicki, Antoni Zając. Rozegranie: Adrian Gruszczyński, Adam Janus, Tomasz Napierała, Artur Rurarz, Wiktor Sękowski, Łukasz Telka, Paweł Wolski, Bartosz Woś. Siedemnastu zawodników występowało w poprzednim sezonie. Adrian Gruszczyński i Łukasz Telka to nowi zawodnicy. Z kolei Antoni Zając jeszcze nie grał w I lidze. Natomiast Paweł Napierała, Wiktor Witkowski oraz Antoni Zając to juniorzy. 

Podopieczni trenera Roberta Napierały w sierpniu zagrają dwa sparingi. 24 sierpnia z MKS Wieluń, tydzień później z Orlętami Zwoleń. Na początku września zaplanowany jest turniej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Końskie. Z kolei 12 września konecczanie zmierzą się z drużyną KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski.

 

Szukaj

Kalendarz

grudzień 2019
P W Ś C Pt S N
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Wspomóż KLUB

Wpłać dobrowolną darowiznę

dotpay

Aktualnie stronę przegląda:

Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
1693581