Twoim Klubem

Get Adobe Flash player

Nowości

Przegrana młodzików KSSPR Końskie z KS Vive VI Kielce

W meczu trzeciej kolejki ligi wojewódzkiej młodzicy KSSPR Końskie przegrali na własnym parkiecie z zespołem KS Vive VI Kielce 23:25 (9:8).

Do 47. minuty spotkanie było wyrównane. O przegranej konecczan zadecydowała końcówka meczu. Aż 12 bramek zdobył Piotr Tarłowski z Kielc.

KSSPR Końskie – KS Vive VI Kielce 23:25 (9:8)

KSSPR I: Bartosz Bugajski – Arkadiusz Ertman 8, Wiktor Banasik 4, Jakub Swat, Mikołaj Śmidl 5, Kacper Dulewicz 3, Kacper Woźniak 1, Szymon Śmidl, Jakub Karaś 2, Paweł Kusiak. Trener Wojciech Jasnos. Kary 8 minut.

Vive VI: Oskar Sikora, Jakub Mendyk – Kacper Barchan, Piotr Tarłowski 12, Tomasz Tarapacz 3, Mikołaj Idzikowski 1, Aleks Kosowski 1, Mateusz Świeboda 3, Wiktor Pankiewicz 1, Bartosz Patyński, Bartłomiej Cendrowski 4. Trener Artur Rodacki. Kary 2 minuty.

Sędziowie główni: Tomasz Bodasiński i Michał Przybylski – Końskie. Sędziowie stolikowi: Jacek Janus i Ireneusz Pela – Końskie. Opieka medyczna: Agnieszka Przychodnia. Widzów: 20.