Twoim Klubem

Get Adobe Flash player

Nowości

Przegrana juniorów KSSPR Końskie z Politechniką Świętokrzyską

W meczu piątej kolejki ligi wojewódzkiej juniorzy KSSPR Końskie przegrali na własnym parkiecie z zespołem AZS Politechnika Świętokrzyska 18:24 (11:10).

Początek spotkania należał do podopiecznych trenera Roberta Napierały, którzy w trzynastej minucie prowadzili 7:0. Końcówkę pierwszej połowy lepiej zagrali przyjezdni, którzy na przerwę schodzili przegrywając tylko jedną bramką. Na osiem minut przed końcową syreną nasi przegrywali 17:18. Jednak kielczanie lepiej finiszowali i to oni cieszyli się ze zwycięstwa.

KSSPR Końskie – AZS Politechnika Świętokrzyska 18:24 (11:10)

KSSPR: Wiktor Witkowski, Emil Jarosz – Paweł Napierała 4, Dawid Smyka 2, Fabian Kozłecki 3, Marcin Karbownik 1, Wiktor Kosma 3, Antoni Zając 5. Trener Robert Napierała.

AZS: Paweł Kotowski, Eryk Łagożny – Wojciech Pobocha 2, Łukasz Salwa 5, Dominik Kiczor, Jakub Skoczylas 1, Maksym Kosak 3, Jakub Badoń 2, Aleks Kosak 4, Jakub Paluch 1, Jakub Kowalczyk 6, Antoni Kozera. Trener Jakub Skorupa. Osoba towarzysząca Patryk Wróbel. Kary 2 minuty.

Sędziowie główni: Michał Przybylski i Tomasz Bodasiński – Końskie. Jacek Janus i Ireneusz Pela – Końskie. Opieka medyczna: Agnieszka Przychodnia. Widzów: 50.