Twoim Klubem

Get Adobe Flash player

Nowości

Wygrana seniorów KSSPR Końskie z KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski

W meczu dziesiątej kolejki I ligi grupy C seniorzy KSSPR Końskie pokonali na własnym parkiecie zespół KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski 34:31 (16:15).

Podopieczni trenera Roberta Napierały dobrze rozpoczęli spotkanie i w 5. minucie wygrywali 3:0. I już do końca meczu prowadzili a ich największa przewaga wynosiła siedem bramek. Kluczem do zwycięstwa była dobra gra naszego kapitana Przemysława Matyjasika, który zdobył aż 13 bramek, oraz bramkarza Kamila Buchcica. Ponadto dobrze zagrała obrona. Następne spotkanie nasi zagrają w Puławach z rezerwami Azotów-Puławy, które odbędzie się 7 grudnia 2019 roku.

KSSPR Końskie – KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski 34:31 (16:15)

KSSPR: Kamil Buchcic – Bartosz Woś 2, Dawid Maleszak 4, Ernest Pilarski 6, Paweł Wolski 7, Karol Fidor, Łukasz Telka, Adrian Gruszczyński, Artur Rurarz 2, Przemysław Matyjasik 13, Tomasz Napierała. Trener Robert Napierała. Kierownik Mariusz Więckowski. Kary 8 minut.

KSZO: Michał Piątkowski, Mikołaj Baran, Kasper Kijewski – Kacper Grabowski 9, Filip Chmielewski 1, Dawid Rusin 1, Maciej Cukierski 1, Bartosz Kogutowicz 6, Ali Mehdizadeh 6, Michał Włodarski, Maciej Dwojak 1, Sebastian Pawlik, Sebastian Włoskiewicz 6, Bartłomiej Zielonko. Trener Tomasz Radowiecki. Trener Jacek Wziątek. Kary 12 minut.

Sędziowie główni: Kamil Dąbrowski i Paweł Staniek – Kielce. Sędziowie stolikowi: Jan Kania i Ireneusz Pela – Końskie. Opieka medyczna: Aneta Wąsik. Spiker zawodów: Adam Makuch – Końskie. Widzów: 250.