Twoim Klubem

Get Adobe Flash player

Nowości

Wygrana juniorów KSSPR Końskie z UKS SMS Wybicki Kielce

W meczu dziesiątej kolejki ligi wojewódzkiej finał sezonu 2019/2020 juniorzy KSSPR Końskie wygrali na własnym parkiecie z zespołem UKS SMS Wybicki Kielce 23:18 (13:8).

W 21. minucie przyjezdni prowadzili 8:6. Końcówka pierwszej połowy należała do naszych juniorów, którzy zdobyli 7 bramek z rzędu i na przerwę schodzili wygrywając 13:8. W drugiej połowie kontrolowali przebieg wydarzeń na parkiecie i na zakończenie rozgrywek ligowych odnieśli zasłużone zwycięstwo.

KSSPR Końskie – UKS SMS Wybicki Kielce 23:18 (13:8)

KSSPR: Wiktor Witkowski, Emil Jarosz – Paweł Napierała 6, Igor Jachimowski 3, Jakub Nowakowski 2, Dawid Smyka 1, Fabian Kozłecki 5, Adam Jędrasik 3, Wiktor Natkaniec, Jakub Łosiak, Wiktor Kosma 3, Antoni Zając. Trener Tomasz Napierała. Kary 8 minut.

Wybicki: Jan Kasperek – Bartosz Chendoszko 3, Bartłomiej Pawlikowski, Jakub Cichoń 1, Kacper Dziedzic 2, Szymon Detka 3, Kamil Adaś, Jakub Majcher 3, Jakub Kułaga 2, Kacper Palutkiewicz, Filip Piwowarczyk 4. Trener Mariusz Jurasik. Kary 8 minut.

Sędziowie główni: Michał Przybylski i Tomasz Bodasiński – Końskie. Jacek Janus i Jan Kania – Końskie. Opieka medyczna: Aneta Wąsik. Widzów: 40.