Twoim Klubem

Get Adobe Flash player

Nowości

Przegrana juniorów młodszych KSSPR Końskie z SPR Wisła Sandomierz

W meczu ósmej kolejki ligi wojewódzkiej sezonu 2019/2020 juniorzy młodsi KSSPR Końskie przegrali w Sandomierzu z zespołem SPR Wisła Sandomierz 20:22 (8:13).

Do 54. minuty mecz był pod dyktando gospodarzy, a ich największa przewaga bramowa wynosiła 6 bramek. Nasi zawodnicy nie poddali się i na dwie minuty przed końcową syreną doprowadzili do remisu. Jednak końcówka meczu należała do sandomierzan, którzy zdobyli dwie bramki i pokonali dzielnie walczących konecczan 22:20. Aż 10 bramek zdobył Adam Łubowski z Sandomierza.

SPR Wisła Sandomierz – KSSPR Końskie 22:20 (13:8)

Wisła: Igor Kucharski – Mateusz Kowalik, Piotr Grządkowski, Damian Buczek 2, Antoni Rewera 4, Adam Łubowski 10, Paweł Stypa 1, Kacper Cieciura 3, Bartosz Goździowski, Maximilian Moga 2. Trener Piotr Kutek. Trener Daniel Skowron.

KSSPR: Wiktor Witkowski – Paweł Napierała 3, Igor Jachimowski 3, Fabian Kozłecki 1, Adam Jędrasik 4, Jakub Nowakowski 4, Wiktor Kosma 5, Antoni Zając. Trener Tomasz napierała. Kary 4 minuty.

Sędziowie główni: Wojciech Bosak i Mirosław Hagdej – Sandomierz. Sędziowie stolikowi: Jan Włostowski i Grzegorz Kluczewski – Sandomierz. Opieka medyczna: Mateusz Wieczorek. Widzów: 30.