Twoim Klubem

Get Adobe Flash player

Nowości

Przegrana młodzików KSSPR Końskie z KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

W meczu dziewiątej kolejki ligi wojewódzkiej sezonu 2019/2020 młodzicy KSSPR Końskie przegrali w Ostrowcu Świętokrzyskim z zespołem KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 24:31 (10:16).

Gospodarze prowadzili przez całe spotkanie i zasłużenie wygrali z konecczanami.

KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – KSSPR I Końskie 31:24 (16:10)

KSZO: Kacper Kaleta, Igor Gierczak 1, Michał Kot – Piotr Stec 5, Maciej Różański, Wojciech Rogala, Artur Skrok, Jan Żurek 3, Tymoteusz Sucholewski, Bartosz Borcuch 2, Igor Skrok 5, Krystian Mazur, Daniłł Radczuk 1, Michał Lipka 5, Alan Klepacz 3, Dawid Karyś 5. Trener Jacek Wziątek. Kary 2 minuty.

KSSPR: Adam Kośka – Arkadiusz Ertman 5, Wojciech Obara 2, Wiktor Banasik 7, Jakub Swat, Mikołaj Śmidl 2, Bartosz Bugajski, Jakub Wąsik 4, Szymon Śmidl, Jakub Karaś 3, Paweł Kusiak 1. Trener Wojciech Jasnos. Kary 2 minuty.

Sędziowie główni: Tomasz Chmielewski i Tomasz Radowiecki – Ostrowiec Świętokrzyski. Sędziowie stolikowi: Bartosz Kącik – Ostrowiec Świętokrzyski. Opieka medyczna: Jakub Bartnik.