Twoim Klubem

Get Adobe Flash player

Nowości

Przegrana młodzików KSSPR Końskie z KS Vive IV Kielce

W meczu dziesiątej kolejki ligi wojewódzkiej sezonu 2019/2020 młodzicy KSSPR Końskie przegrali u siebie z zespołem KS Vive IV Kielce 25:30 (11:17).

Podopieczni trenera Wojciecha Jasnosa tylko raz prowadzili po bramce Arkadiusza Ertmana, który zdobył aż 9 bramek w spotkaniu. Chwilą później kielczanie wyrównali i był pierwszy i zarazem ostatni remis. W następnych minutach przyjezdni powiększali przewagę bramkową. W 16. minucie wygrywali 13:3. W drugiej połowie mecz był wyrównany.

KSSPR Końskie – KS Vive IV Kielce 25:30 (11:17)

KSSPR I: Adam Kośka, Bartosz Bugajski – Arkadiusz Ertman 9, Wojciech Obara 1, Wiktor Banasik 7, Mikołaj Śmidl 1, Jan Dulewicz 1, Kacper Woźniak 2, Jakub Wąsik 2, Jakub Karaś 1, Paweł Kusiak 1. Trener Wojciech Jasnos. Kary 2 minuty.

Vive IV: Jakub Solnica, Wiktor Wotliński, Jakub Kierczyński – Marcin Kłosowicz 4, Marcel Latosinski 7, Bartłomiej Malarz 4, Kacper Radek 1, Bartosz Tkaczyk 4, Konrad Marasek 1, Krzysztof Nyga 1, Karol Pęczkowicz 2, Jakub Pasak, Paweł Kaczmarski, Olaf Tobera 6, Oskar Dziuba. Trener Krzysztof Paluch.

Sędziowie główni: Tomasz Bodasiński i Robert Napierała – Końskie. Sędziowie stolikowi: Jacek Janus i Jan Kania – Końskie. Opieka medyczna: Agnieszka Przychodnia. Widzów: 30.