Twoim Klubem

Get Adobe Flash player

Nowości

Przegrana juniorów młodszych KSSPR Końskie z NLO SMS ZPRP Kielce IV

W meczu trzynastej kolejki ligi wojewódzkiej sezonu 2019/2020 juniorzy młodsi KSSPR Końskie przegrali u siebie z zespołem NLO SMS ZPRP Kielce IV 25:29 (14:16).

Mecz był wyrównany. Na 7 minut przed końcową syreną konecczanie przegrywali jedną bramką. Jednak końcówka należała do kielczan, którzy wygrali 29:25. Aż 10 bramek zdobył Paweł Napierała.

KSSPR Końskie – NLO SMS ZPRP Kielce IV 25:29 (14:16)

KSSPR : Wiktor Witkowski, Emil Jarosz – Paweł Napierała 10, Igor Jachimowski 5, Jakub Nowakowski 3, Dawid Smyka 4, Fabian Kozłecki 1, Wiktor Kosma 1, Antoni Zając 1. Trener Artur Rurarz. Kary 6 minut.

SMS: Jakub Wysocki, Bartosz Szczepanik – Kuba Wleklak 5, Filip Rybarczyk 2, Mateusz Grzenkowicz 3, Filip Wrona 3, Jakub Welcz 4, Franciszek Wierzbicki 1, Dominik Szczęsny 3, Bartosz Sarnowski 5, Krystian Jurasik 3. Trener Radosław Wasiak. Osoba towarzysząca Marta Mgłosiek. Kary 10 minut.

Sędziowie główni: Tomasz Bodasiński i Michał Przybylski – Końskie. Sędziowie stolikowi: Jacek Janus i Jan Kania – Końskie. Opieka medyczna: Agnieszka Przychodnia – Końskie. Widzów: 30.