Twoim Klubem

Get Adobe Flash player

Nowości

Wygrana młodzików KSSPR Końskie z WLKS Świt Wolica

W meczu dwunastej kolejki ligi wojewódzkiej finał sezonu 2019/2020 młodzicy KSSPR Końskie wygrali u siebie z zespołem WLKS Świt Wolica 32:29 (15:16).

Mecz wyrównany. W 49. minucie podopieczni trenera Artura Rurarza prowadzili różnicą jednej bramki. Dołożyli jeszcze dwie i wygrali 32:29. Aż 10 bramek zdobył Radosław Kulczycki z Wolicy. Z kolei Wiktor Banasik strzelił 9 bramek a Arkadiusz Ertman 8.

KSSPR Końskie – WLKS Świt Wolica 32:29 (15:16)

KSSPR I: Adam Kośka, Bartosz Bugajski – Arkadiusz Ertman 8, Wiktor Banasik 9, Jakub Swat, Mikołaj Śmidl, Jakub Wąsik 4, Jakub Karaś 6, Paweł Kusiak 5. Trener Artur Rurarz. Kary 10 minut.

Świt: Karol Wcisło – Antoni Korbiński, Wiktor Wojsa, Radosław Kulczycki 10, Aleksander Cesarz 4, Igor Nowak, Jakub Koźbiał 3, Maciej Adamski 1, Dominik Rędzia 5, Oskar Czwartos 4, Mikołaj Stępień 2. Trener Dariusz Gorzelak. Kary 4 minuty.

Sędziowie główni: Michał Przybylski i Tomasz Bodasiński – Końskie. Sędziowie stolikowi: Jan Kania i Ireneusz Pela – Końskie. Opieka medyczna: Aneta Wąsik. Widzów: 20.