Twoim Klubem

Get Adobe Flash player

Nowości

Przegrana juniorów KSSPR Końskie z KS Vive Kielce

W meczu czwartej kolejki ligi wojewódzkiej juniorów sezonu 2020/2021 drużyna KSSPR Końskie przegrała na własnym

parkiecie z zespołem KS Vive Kielce 16:18 (7:7).

Pierwszej porażki doznali podopieczni trenera Michała Przybylskiego. Niedzielne spotkanie lepiej rozpoczęli kielczanie,

którzy w 3. minucie prowadzili 2:0. Dwanaście minut później to konecczanie wygrywali 5:3. Pierwsza połowa zakończyła

się remisem. W 40. minucie był ostatni remis. Pięć minut przed końcową syreną goście prowadzili różnicą trzech

bramek. Nasi zawodnicy zdobyli dwie bramki, przyjezdni odpowiedzieli jedną i dzisiejsze spotkanie zakończyło się

zwycięstwem kielczan 18:16.

KSSPR Końskie – KS Vive Kielce 16:18 (7:7)

KSSPR: Wiktor Witkowski – Paweł Napierała 1, Fabian Kozłecki 2, Łukasz Sękowski 4, Wiktor Natkaniec, Konrad

Stępień 1, Wiktor Ciszek 4, Adam Jędrasik 2, Jakub Nowakowski 2, Igor Jachimowski. Trener Michał Przybylski. Kary 4

minuty.

Vive: Mikołaj Pietrzyk, Norbert Kruk – Marcin Górski, Jakub Bekier, Konrad Przybylski 4, Aleksander Pinda 4, Krystian

Wojciechowski 1, Hubert Więckowski 2, Piotr Rękas 2, Grzegorz Sztandera 3, Oskar Erdenberger 1, Karol Włodarski 1.

Trener Aleksander Litowski. Kierownik Wojciech Partyka. Osoba towarzysząca Paweł Morawski. Kary 6 minut.

Sędziowie główni: Krzysztof Stodulski – Kielce i Wojciech Bosak – Sandomierz. Sędziowie stolikowi: Jacek Janus i Jan

Kania – Końskie. Opieka medyczna: Anna Siemieniec.