Twoim Klubem

Get Adobe Flash player

Nowości

Wygrana seniorów KSSPR Końskie z SMS ZPRP Kielce

W meczu dziesiątej kolejki I ligi grupy D seniorzy KSSPR Końskie wygrali na własnym parkiecie z zespołem SMS ZPRP

Kielce 30:27 (18:14).

Podopieczni trenera Michała Przybylskiego zagrali dobre spotkanie. Kapitalnie bronił bramkarz Daniel Szot, który pod

koniec spotkania zdobył bramkę rzutem przez całe boisko. Końcówka pierwszej połowy należała do gospodarzy, którzy

na przerwę schodzili z zapasem czterech bramek. W drugiej połowie dobrze w bramce interweniował Marcel

Jastrzębowski z Kielc. W 52. minucie na tablicy wyników był ostatni remis. Końcówka należała do konecczan, którzy po

emocjonującym meczu pokonali kielczan 30:27. W przyszłą sobotę nasi seniorzy zagrają na wyjeździe z zespołem MKS

Olimpia MEDEX Piekary Śląskie.

KSSPR Końskie – SMS ZPRP Kielce 30:27 (18:14)

KSSPR: Wiktor Witkowski, Daniel Szot 1 – Paweł Napierała 1, Bartosz Woś 2, Bartosz Sękowski 6, Dawid Maleszak,

Paweł Wolski 6, Michał Włodarski 3, Artur Rurarz, Wiktor Kubała 3, Przemysław Matyjasik 8, Krzysztof Słonicki. Trener

Michał Przybylski. Kierownik Kamil Kosmal. Kary 12 minut.

SMS: Jakub Ałaj, Marcel Jastrzębski – Kasper Kosiba 1, Wiktor Pacuła, Filip Węgielewski 4, Marcin Głuszczenko 3, Igor

Graczyk 3, Dawid Ruhnke 6, Filip Rosowski, Damian Domagała 4, Jakub Będzikowski 6, Jan Antolak. Trener Mariusz

Jurasik. Kierownik Jakub Bąk. Kary 12 minut.

Sędziowie główni: Paweł Kucharski – Radom i Michał Stachowicz – Radom / Gózd. Delegat ZPRP: Janusz Świętoń –

Staszów. Sędziowie stolikowi: Jan Kania i Ireneusz Pela – Końskie. Opieka medyczna: Agnieszka Przychodnia.