Twoim Klubem

Get Adobe Flash player

Nowości

Wygrana seniorów KSSPR Końskie z MKS Olimpią MEDEX Piekary Śląskie

W meczu jedenastej kolejki I ligi grupy D sezonu 2020/2021 seniorzy KSSPR Końskie wygrali w Piekarach Śląskich z

zespołem MKS Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 28:18 (15:12).

W meczu ostatniej kolejki pierwszej rundy sezonu 2020/2021 podopieczni trenera Michała Przybylskiego pokonali na

wyjeździe Olimpię MEDEX Piekary Śląskie. Było to trzecie zwycięstwo z rzędu naszych seniorów.

W pierwszej połowie nasi zawodnicy postawili swoje warunki i nie pozwolili na zbyt wiele gospodarzom. Co prawda w 23.

minucie prowadzili oni 12:9, jednak końcówka pierwsze połowy należała do konecczan, którzy strzelili sześć bramek z

rzędu i na przerwę schodzili z zapasem trzech bramek. W drugiej odsłonie nasza drużyna potwierdziła dominację na

parkiecie. Aż dziewięć goli zdobył nasz kapitan Przemek Matyjasik.

W koneckiej drużynie zadebiutował 23-letni Konrad Ciołak. Wychowanek Vive Kielce mierzy 187 centymetrów i gra na

lewym rozegraniu.

MKS Olimpia MEDEX Piekary Śląskie – KSSPR Końskie 18:28 (12:15)

MKS: Jan Widera, Sebastian Zapora – Kamil Cieniek 2, Łukasz Całujek 1, Mateusz Czapla 2, Szymon Pluczyk 1,

Mateusz Cieślik, Wojciech Parzonka 1, Piotr Kowal, Michał Rosół 4, Dawid Ludyga 1, Szymon Kotalczyk 2, Piotr

Więckiewicz 1, Patryk Miłek 3, Andrzej Beczek. Trener Sławomir Szenkel. Osoba towarzysząca Krzysztof Szmidt. Osoba

towarzysząca Adrian Szastok. Kary 4 minuty.

KSSPR: Wiktor Witkowski, Emil Jarosz, Daniel Szot – Bartosz Woś 5, Wiktor Sękowski, Bartosz Sękowski 4, Dawid

Maleszak 1, Wiktor Ciszek, Michał Włodarski 3, Artur Rurarz, Wiktor Kubała 2, Przemysław Matyjasik 9, Konrad Ciołak 4,

Krzysztof Słonicki. Trener Michał Przybylski. Kierownik Kamil Kosmal. Kary 4 minuty.

Sędziowie główni: Jakub Gnyszka i Mateusz Stonoga – Ozimek. Sędziowie stolikowi: Joanna Brehmer – Mikołów i

Michał Kopiec – Siemianowice. Opieka medyczna: Fryderyk Schaniel.