Twoim Klubem

Get Adobe Flash player

Nowości

Przegrana młodzików KSSPR Końskie z KS KORAB OSiR Staszów

W meczu ostatniej kolejki pierwszej rundy młodzików podopieczni trenera Arkadiusza Bąka przegrali po rzutach karnych

w Kielcach z drużyną KS KORAB OSiR Staszów. Początek spotkania należał do staszowian, którzy w 4. minucie

prowadzili 3:0. W następnych minutach mecz był wyrównany. W 34. minucie KORAB wygrywał 16:13. Cztery bramki z

rzędu zdobyli koneczanie i prowadzili 17:16. W ostatniej minucie meczu rywale zdążyli wyrównać i mecz w

regulaminowym czasie skończył się remisem 17:17. Lepszymi w rzutach karnych okazali się zawodnicy trenera

Grzegorza Kwaska i to oni wygrali spotkanie.

KS KORAB OSiR Staszów – KSSPR Końskie 17:17 (9:8) rzuty karne 1:3

KORAB: Mikołaj Adryan, Rafał Guła – Rajan Rogala, Jakub Czajkowski, Krystian Kędzior, Kacper Bereza 6, Mikołaj

Ogórek, Bartosz Bujak 4, Patryk Kwasek, Dawid Adryan 5, Kacper Grabka 2, Hubert Szcześniak. Trener Grzegorz

Kwasek.

KSSPR : Adam Kośka – Kamil Smolak 3, Jakub Karaś 8, Jakub Kijowski 2, Jakub Kos, Wojciech Obara, Bartosz

Wyciszkiewicz, Olivier Sinkiewicz 1, Igor Bąk, Piotr Antos 1, Piotr Karbownik 1, Szymon Śmidl 1. Trener Arkadiusz Bąk.

Kary 8 minut.

Sędziowie główni: Kamil Pietrasiewicz – Skarżysko-Kamienna i Paweł Stępnik – Kielce. Sędziowie stolikowi: Krzysztof

Stodulski i Paweł Popiel – Kielce. Opieka medyczna: Elżbieta Zeja.