Twoim Klubem

Get Adobe Flash player

Nowości

Przegrana seniorów KSSPR Końskie z KS Viret CMC Zawiercie

Dzisiejszy mecz był wyrównany. Obie drużyny zagrały z wielką determinacją. W koneckiej bramce dobrze bronił Daniel Szot.

Reszta drużyny zasługuje na pochwałę za walkę do ostatniej sekundy spotkania. O zwycięstwie Viretu zadecydowała końcówka

meczu. W 57. minucie gospodarze prowadzili 20:19. Konecczanie wyrównali. W ostatniej minucie gospodarze zdobyli bramkę i

naszym seniorom na doprowadzenie do remisu zostały 52. sekundy. Jednak na wyrównanie zabrakło już czasu. Po meczu walki ze

zwycięstwa cieszyli się zawodnicy z Zawiercia.

KS Viret CMC Zawiercie – KSSPR Końskie 21:20 (12:9)

Viret: Filip Jarosz 1, Marcin Teterycz – Igor Zagała 1, Jakub Romian 3, Daniel Matysek, Sergiusz Zagała 6, Mateusz Bugaj, Marcin

Kurzawa 2, Damian Kapral 2, Jakub Szeląg, Artur Makaruk, Adrian Danysz 1, Kacper Cegłowski 5. Trener Mariusz Szczygieł. Osoba

towarzysząca Rafał Burdziński. Osoba towarzysząca Wojciech Porwol, Osoba towarzysząca Michał Leśniak. Kary 12 minut.

KSSPR: Daniel Szot – Paweł Napierała, Łukasz Sękowski 1, Bartosz Sękowski, Paweł Wolski 6, Wiktor Ciszek, Michał Włodarski 1,

Wiktor Kubała 1, Przemysław Matyjasik 8, Krzysztof Słonicki 2. Trener Michał Przybylski. Kierownik Kamil Kosmal. Kary 8 minut.

Sędziowie główni: Jakub Gnyszka i Mateusz Stonoga – Ozimek. Bez widzów.