Twoim Klubem

Get Adobe Flash player

Nowości

Wygrana seniorów KSSPR Końskie z Unimetal Recykling MTS Chrzanów

W meczu szesnastej kolejki I ligi grupy D seniorzy KSSPR Końskie wygrali na własnym parkiecie z zespołem Unimetal Recykling MTSChrzanów 23:22 (15:9)

Mecz miał dwa oblicza. W pierwszej połowie lepiej zaprezentowali się podopieczni trenera Michała Przybylskiego, którzy zagrali kapitalnie i dzięki temu na przerwę schodzili z zapasem sześciu bramek. W drugiej części lepiej zagrali goście. Zwłaszcza nerwowo zrobiło się w końcówce spotkania. Na 27 sekund przed końcową syreną konecczanie prowadzili 23:22. Trener przyjezdnych wziął czas i 4 sekundy przed końcem meczu goście mieli piłkę. Jednak zagrali źle popełniając faul w ataku i ze szczęśliwego zwycięstwa cieszyli się gospodarze. Dodajmy jeszcze, że goście zagrali wyjątkowo agresywnie, stąd duża liczba kar, w tym dwie czerwone kartki wynikające z fauli na boisku. Najlepszymi zawodnikami w drużynach zostali Marcin Górkowski (Chrzanów) i Daniel Szot (Końskie).

KSSPR Końskie – Unimetal Recykling MTS Chrzanów 23:22 (15:9)

KSSPR: Emil Jarosz, Daniel Szot 1 – Wiktor Sękowski, Łukasz Sękowski 2, Bartosz Sękowski 2, Dawid Maleszak, Paweł Wolski 8, Wiktor Ciszek 1, Michał Włodarski 1, Wiktor Kubała, Przemysław Matyjasik 7, Krzysztof Słonicki 1. Trener Michał Przybylski. Kierownik Kamil Kosmal. Kary 6 minut.

MTS: Patryk Plaszczak, Marcin Górkowski – Bartosz Skoczylas 1, Kacper Węgrzyn 1, Patryk Madeja 1, Bartosz Hardzina 3, Patryk Rola 4, Przemysław Wierzbic 3, Tomasz Kowal, Dawid Skoczylas 4, Marcin Skoczylas, Kamil Kirsz 3, Filip Wadowski 1, Maksymilian Pasierb, Paweł Stroński 1. Trener Paweł Rokita. Trener Dawid Skoczylas. Kary 22 minuty.

Sędziowie główni: Paweł Podsiadło i Adam Świostek – Radom. Delegat ZPRP: Janusz Świętoń – Staszów. Sędziowie stolikowi: Jan Kania i Ireneusz Pela – Końskie. Opieka medyczna: Agnieszka Przychodnia. Bez widzów.