KSSPR Końskie

Twoim Klubem

Get Adobe Flash player

I liga gr. B

  

 1 Bąk Arkadiusz 15.02.1978 187/98 Obrotowy 24 mecze - 94 bramki
 2 Bodasiński Tomasz 16.06.1979 186/75 Rozgrywający 18 - 84
 3 Byczkowski Grzegorz 09.07.1979 187/83 Obrotowy 24 - 5
 4 Deszczyński Robert 25.05.1985 180/71 Skrzydłowy 9 -6
 5 Janusz Rafał 31.05.1980 176/78 Bramkarz 6 - 0
 6 Karbownik Dariusz 19.10.1976 179/78 Skrzydłowy 22 - 10
 7 Kutwin Bartłomiej 01.04.1983 187/90 Rozgrywający 18 - 62
 8 Matyjasik Przemysław 17.01.1982 176/75 Skrzydłowy 24 - 128
 9 Napierała Robert 08.03.1972 181/75 Skrzydłowy 23 - 123
10 Napierała Tomasz 03.03.1979 176/72 Rozgrywający 22 - 135
11 Ratuszniak Rafał 09.06.1985 190/80 Bramkarz 5 - 0
12 Skiba Kamil 21.06.1985 183/76 Rozgrywający 3 - 0
13 Smagór Paweł 31.01.1978 182/81 Bramkarz 23 - 0
14 Smołuch Sebastian 19.03.1986 197/81 Rozgrywający 3 - 3
15 Sobierajski Damian 30.03.1985 189/72 Rozgrywający 5 - 3
16 Stachera Rafał 28.04.1986 187/74 Bramkarz 2 - 0
17 Swat Piotr 08.06.1986 178/71 Skrzydłowy 9 - 16
18  Świercz Michał 14.05.1983 176/68 Rozgrywający 11 - 6
19 Jasnos Wojciech     Trener 24
20 Stępień Zbigniew     Kierownik 24 


I liga. Grupa B. I runda

(0) Traveland Jurand Ciechanów - KSSPR Końskie 29:23 (17:10)
(-) KSSPR Końskie - RTS Eltast 95 Radom 0:0
(0) KPR Miedź Legnica - KSSPR Końskie 29:27 (14:13)
(2) KSSPR Końskie - MTS Chrzanów 31:28 (13:14)
(0) KS Piotrkowianin Kiper Piotrków Trybunalski - KSSPR Końskie 32:26 (15:10)
(0) SMS Gdańsk - KSSPR Końskie 28:27 (18:11)
(2) KSSPR Końskie - MKS Tęcza Kościan 46:38 (24:17)
(0) Bocheński KS - KSSPR Końskie 28:27 (13:15)
(2) KSSPR Końskie - KŚ AZS Politechnika Radomska 34:33 (17:14)
(2) KSPR Gwardia Koszalin - KSSPR Końskie 33:37 (13:22)
(2) KSSPR Końskie - MSPR Anilana Łódź 41:27 (21:14)
(2) WKS Grunwald Poznań - KSSPR Końskie 26:30 (11:12)
(0) KSSPR Końskie - KS AZS AWF Warszawa 34:35 (17:19)

I liga. Grupa B. II runda

(1) KSSPR Końskie - OKPR Traveland Jurand Ciechanów 31:31 (17:13)
(-) RTS Eltast 95 Radom - KSSPR Końskie 0:0
(1) KSSPR Końskie - KPR Miedź Legnica 31:31 (11:17)
(0) MTS Chrzanów - KSSPR Końskie 38:35 (20:19)
(2) KSSPR Końskie - KS Piotrkowianin Kiper Piotrków Trybunalski 26:22 (12:10)
(2) KSSPR Końskie - SMS Gdańsk 42:32 (18:16)
(0) MKS Tęcza Kościan - KSSPR Końskie 39:36 (19:20)
(1) KSSPR Końskie - Bocheński KS 34:34 (15:16)
(2) KŚ AZS Politechnika Radomska - KSSPR Końskie 38:39 (18:22)
(2) KSSPR Końskie - KSPR Gwardia Koszalin 29:21 (14:12)
(2) MSPR Anilana Łódź - KSSPR Końskie 24:28 (13:13)
(2) KSSPR Końskie - WKS Grunwald Poznań 31:30 (12:13)
(0) KS AZS AWF Warszawa - KSSPR Końskie 33:30 (18:14)

1 KS Piotrkowianin Kiper Piotrków Trybunalski  24 38 728:614 18:2:4
2 KPR Miedź Legnica 24 36 722:656 17:2:5
3 KS AZS AWF Warszawa 24 35 783:678 16:3:5
4 OKPR Traveland Jurand Ciechanów 24 31 705:643 13:5:6
5 Bocheński KS 24 28 697:680 12:4:8
6 KSSPR Końskie 24 27 775:739 12:3:9
7 MTS Chrzanów 24 24 656:624 12:0:12
8 MKS Tęcza Kościan 24 24 778:813 11:2:11
9 WKS Grunwald Poznań 24 21 668:675 9:3:12
10 KŚ AZS Politechnika Radomska 24 18 724:767 9:0:15
11 SMS Gdańsk 24 14 725:782 7:0:17
12 KSPR Gwardia Koszalin 24 11 627:744 5:1:18
13 MSPR Anilana Łódź 24 5 607:780 2:1:21

II liga gr. C

 

 1 Deszczyński Robert 25.05.1985 180/71 Skrzydłowy 14 meczy - 29 bramek
 2 Janusz Rafał 31.05.1980 176/78 Bramkarz 2 - 0
 3 Jasiński Michał 09.03.1985 183/76 Skrzydłowy 17 - 15
 4 Kałuziński Paweł 01.07.1986 190/81 Obrotowy 20 - 7
 5 Kosmal Kamil 02.10.1986 198/101 Obrotowy 14 - 8
 6 Lasota Jakub 25.05.1985 194/83 Rozgrywający 15 - 54
 7 Makuch Norbert 15.06.1986 188/72 Rozgrywający 5 - 1
 8 Musiałczyk Kamil 29.01.1986 184/80 Bramkarz 11 - 1
 9 Ocetek Damian 21.03.1986 178/76 Rozgrywający 16 - 21
10 Ratuszniak Rafał 09.06.1985 190/80 Bramkarz 15 - 0
11 Skiba Kamil 21.06.1985 183/76 Rozgrywający 10 - 16
12 Słonicki Krzysztof 24.08.1985 181/80 Obrotowy 17 - 32
13 Smołuch Sebastian 19.03.1986 197/81 Rozgrywający 18 - 108
14 Sobierajski Damian 30.03.1985 189/72 Rozgrywający 17 - 33
15 Sroczyński Daniel 10.01.1985 182/80 Skrzydłowy 9 - 19
16 Stachera Rafał 28.04.1986 187/74 Bramkarz 12 - 0
17 Swat Paweł 08.06.1986 184/72 Skrzydłowy 23 - 121
18 Swat Piotr 08.06.1986 178/71 Skrzydłowy 18 - 124
19 Świercz Michał 14.05.1983 176/68 Rozgrywający 1 - 1
20 Trojanowski Norbert 01.04.1986 188/76 Rozgrywający 21 - 58
21 Panek Marian     Trener 22 
22 Swat Dariusz     Kierownik 23 


II lig. Grupa C. I runda

(0) KSSPR II Końskie - KS Vive II Kielce 19:33 (5:18)
(2) KS Włókniarz Konstantynów - KSSPR II Końskie 28:29 (14:12)
(2) KSSPR II Końskie - SPR Wisła Sandomierz 28:25 (18:12)
(0) SPR Gwarant Pabiks Pabianice - KSSPR II Końskie 28:20 (15:8)
(2) KSSPR II Końskie - UKS Targówek Warszawa 26:25 (15:11)
(0) UMKS Trójka Ostrołęka - KSSPR II Końskie 31:26 (16:13)
(0) KSSPR II Końskie - Wisła II Płock 29:36 (11:24)
(-) Rokis Arcus Radzymin - KSSPR II Końskie 28:40 (10:23)
(2) KSSPR II Końskie - KS Unia Lublin 36:31 (19:15)
(0) KS Warszawianka II Warszawa - KSSPR II Końskie 28:22 (10:11)
(2) KSSPR II Końskie - KS Wisła Azoty Puławy 30:27 (16:14)
(2) KSSPR II Końskie - SPR Iskra Kielce 42:32 (23:15)
(2) MKS Jurand Ciechanów - KSSPR II Końskie 32:36 (16:16)

II liga. Grupa C. II runda

(0) KS Vive II Kielce - KSSPR II Końskie 36:29 (18:15)
(0) KSSPR II Końskie - KS Włókniarz Konstantynów 22:27 (13:13)
(0) SPR Wisła Sandomierz - KSSPR II Końskie 30:21 (16:12)
(0) KSSPR II Końskie - SPR Gwarant Pabiks Pabianice 27:38 (14:9)
(2) KSSPR II Końskie - UMKS Trójka Ostrołęka 37:30 (17:11)
(0) Wisła II Płock - KSSPR II Końskie 37:28 (21:14)
(0) KS Unia Lublin - KSSPR II Końskie 41:27 (18:15)
(2) UKS Targówek Warszawa - KSSPR II Końskie 0:10
(2) KSSPR II Końskie - KS Warszawianka II Warszawa 29:22 (14:12)
(0) KS Wisła Azoty Puławy - KSSPR II Końskie 44:26 (23:12)
(0) SPR Iskra Kielce - KSSPR II Końskie 32:22 (12:12)
(2) KSSPR II Końskie - MKS Jurand Ciechanów 37:28 (20:12)
(-) KSSPR II Końskie - Rokis Arcus Radzymin   

1 SPR Gwarant Pabiks Pabianice  24 46 797:578
2 SPR Wisła Sandomierz 24 39 708:581
3 KS Wisła Azoty Puławy 24 34 735:579
4 KS Vive II Kielce 24 32 744:640
5 Wisła II Płock  24 31 704:623
6 KS Włókniarz Konstantynów  24 30 662:631
7 KS Unia Lublin 24 27 699:719
8 KSSPR II Końskie 24 20 658:720
9 KS Warszawianka II Warszawa 24 15 601:671
10 MKS Jurand Ciechanów 24 14 601:694
11 SPR Iskra Kielce 24 14 604:696
12 UMKS Trójka Ostrołęka 24 6 524:747
13 UKS Targówek Warszawa 24 4 353:516

Juniorzy I 1985/1986

 

 1 Deszczyński Robert 25.05.1985 180/71 Skrzydłowy 14 meczy - 54 bramek
 2 Jasiński Michał 09.03.1985 183/76 Skrzydłowy 13 - 43
 3 Kałuziński Paweł 01.07.1986 190/81 Obrotowy 6 - 3
 4 Kosmal Kamil 02.10.1986 198/101 Obrotowy 9 - 9
 5 Lasota Jakub 25.05.1985 194/83 Rozgrywający 13 - 40
 6 Makuch Norbert 15.06.1986 188/72 Rozgrywający 2 - 1
 7 Musiałczyk Kamil 29.01.1986 184/80 Bramkarz 6 - 0
 8 Ocetek Damian 21.03.1986 178/76 Rozgrywający 8 - 15
 9 Ratuszniak Rafał 09.06.1985 190/80 Bramkarz 9 - 1
10 Skiba Kamil 21.06.1985 183/76 Rozgrywający 7 - 14
11 Słonicki Krzysztof 24.08.1985 181/80 Obrotowy 13 - 29
12 Smołuch Sebastian 19.03.1986 197/81 Rozgrywający 10 - 44
13 Sobierajski Damian 30.03.1985 189/72 Rozgrywający 14 - 26
14 Sroczyński Daniel 10.01.1985 182/80 Skrzydłowy 1 - 0
15 Stachera Rafał 28.04.1986 187/74 Bramkarz 11 - 5
16 Swat Paweł 08.06.1986 184/72 Skrzydłowy 13 - 71
17 Swat Piotr 08.06.1986 178/71 Skrzydłowy 12 - 80
18 Trojanowski Norbert 01.04.1986 188/76 Rozgrywający 14 - 37
19 Panek Marian     Trener 14
20 Swat Dariusz     Kierownik 14

 

Liga wojewódzka juniorów. I i II runda

(2) KSSPR I Końskie - KS Vive Kielce 27:26 (16:10)
(2) KSSPR I Końskie - KSSPR II Końskie 45:19 (19:12)
(1) KS Vive Kielce - KSSPR I Końskie 26:26 (14:10)
(2) KSSPR II Końskie - KSSPR I Końskie 19:36 (11:16)
 
1 KSSPR I Końskie 4 7 134:90 3:1:0
2 KS Vive Kielce 4 5 121:89 2:1:1
3 KSSPR II Końskie 4 0 74:150 0:0:4
 
Ćwierćfinał Mistrzostw Polski Juniorów. Tarnów. 12 - 14 marca 2004

(2) KSSPR Końskie - WKS Śląsk Wrocław 36:28 (16:13)
(2) KSSPR Końskie - MOSM Ruch Radzionków 42:36 (24:18)
(2) KSSPR Końskie - MKS Pałac Młodzieży Tarnów 35:27 (17:12)
 
1 KSSPR Końskie 3 6 113:91 3:0:0
2 WKS Śląsk Wrocław 3 4 101:89 2:0:1
3 MOSM Ruch Radzionków 3 2 94:108 1:0:2
4 MKS PM Tarnów 3 0 77:97 0:0:3

  

Półfinał Mistrzostw Polski Juniorów. Końskie. 26 - 28 marca 2004

(2) KSSPR Końskie - KS AZS UR Rzeszów 41:18 (21:8)
(2) KSSPR Końskie - KS Gwardia Opole 37:30 (18:12)
(2) KSSPR Końskie - KS Wolsztyniak Wolsztyn 32:18 (17:10)
  
1 KSSPR Końskie 3 6 110:66 3:0:0
2 KS Gwardia Opole 3 4 101:87 2:0:1
3 KP Wolsztyniak Wolsztyn 3 2 78:86 1:0:2
4 KS AZS UR Rzeszów 3 0 62:132 0:0:3

 

Finał Mistrzostw Polski Juniorów. Elbląg. 21 - 24 kwietnia 2004

(0) KSSPR Końskie - MKS Zagłębie Lubin 30:36 (14:19)
(2) KSSPR Końskie - MKS Truso Elbląg 22:21 (10:12)
(1) KSSPR Końskie - KS Warszawianka Warszawa 35:35 (14:17)
(0) KSSPR Końskie - KS Gwardia Opole 28:30 (14:13)
 
1 MKS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
2 Wisła Płock SSA
3 KS Warszawianka Warszawa
4 MKS Zagłębie Lubin
5 KS Gwardia Opole
6 KSSPR Końskie
7 MKS Truso Elbląg
8 MKS Biłgoraj

  

Juniorzy II 1985/1986

 

 1 Ciszewski Piotr 24.05.1987 183/67 Bramkarz 3 mecze - 2 bramki
 2 Dulewicz Jakub 28.08.1987 180/67 Rozgrywający 1 - 0
 3 Gutswa Michał 30.10.1987 180/77 Bramkarz  2 - 0
 4 Kałuziński Paweł 01.07.1986 190/81 Obrotowy 4 - 6
 5 Kędzierski Mateusz 10.12.1988 189/78 Bramkarz 2 - 0
 6 Kowalski Łukasz 05.08.1987 182/73 Bramkarz 1 - 0
 7 Król Łukasz 07.10.1987 176/65 Skrzydłowy 3 - 4
 8 Krzyważnia Piotr 12.08.1987 182/79 Obrotowy 1 - 2
 9 Kwiatkowski Damian 12.06.1987 181/68 Rozgrywający 4 - 7
10 Makuch Norbert 15.06.1986 188/72 Rozgrywający 4 - 17
11 Makuch Szymon 11.07.1988 185/72 Rozgrywający 2 - 1
12 Musiałczyk Kamil 23.01.1986 184/80 Bramkarz 4 - 2
13 Ocetek Damian 21.03.1986 178/76 Rozgrywający 4 - 17
14 Płodzik Paweł 26.04.1987 180/78 Rozgrywający 4 - 3
15 Pyszczak Tomasz 01.04.1987 173/64 Skrzydłowy 4 -4
16 Rurarz Artur 14.12.1987 174/69 Rozgrywający 1 - 5
17 Sroczyński Daniel 10.01.1985 182/80 Skrzydłowy 2 - 1
18 Szejna Hubert 19.02.1987 179/66 Obrotowy 3 - 1
19 Zięba Artur 01.05.1987 174/65 Skrzydłowy 3 - 2
20 Pytlas Wiesław     Trener 4
21 Rurarz Zbigniew     Kierownik 3


Liga wojewódzka juniorów. I i II runda

(0) KSSPR II Końskie - KSSPR I Końskie 19:45 (12:19)
(0) KSSPR II Końskie - KS Vive Kielce 23:32 (6:17)
(0) KSSPR I Końskie - KSSPR II Końskie 36:19 (16:11)
(0) KS Vive Kielce - KSSPR II Końskie 37:13 (18:8)
 
1 KSSPR I Końskie 4 7 134:90 3:1:0
2 KS Vive Kielce 4 5 121:89 2:1:1
3 KSSPR II Końskie 4 0 74:150 0:0:4
 

Juniorzy młodsi I 1987/1988

 

 1 Ciszewski Piotr 24.05.1987 183/67 Bramkarz 19 meczy - 1 bramka
 2 Dulewicz Jakub 28.08.1987 180/67 Rozgrywający 8 - 7
 3 Gutswa Michał 30.10.1987 180/77 Bramkarz 16 - 1
 4 Jańczyk Szymon 17.08.1987 180/77 Rozgrywający 20 - 152
 5 Kowalski Łukasz 05.08.1987 182/73 Bramkarz 19 - 0
 6 Król Łukasz 07.10.1987 176/65 Skrzydłowy 16 - 8
 7 Krzyważnia Piotr 12.08.1987 182/79 Obrotowy 20 - 52
 8 Kwiatkowski Damian 12.06.1987 181/68 Rozgrywający 20 - 72
 9 Makuch Szymon 11.07.1988 185/72 Rozgrywający 9 - 17
10 Płodzik Paweł 26.04.1987 180/78 Rozgrywający 20 - 17
11 Pyszczak Tomasz 01.04.1987 173/64 Skrzydłowy 19 - 53
12 Rurarz Artur 14.12.1987 174/69 Rozgrywający 20 - 171
13 Szejna Hubert 19.02.1987 179/66 Obrotowy 15 - 11
14 Zięba Artur 01.05.1987 174/65 Skrzydłowy 19 - 41
15 Pytlas Wiesław     Trener 20
16 Rurarz Zbigniew     Kierownik 20


Liga wojewódzka juniorów młodszych. I runda

(2) KSSPR II Końskie - KSSPR I Końskie 21:34 (9:18)
(2) KS Vive Kielce - KSSPR I Końskie 24:27 (11:13)
(2) KSSPR I Końskie - SPR Wisła II Sandomierz 25:20 (10:8)
(2) SPR Iskra Kielce - KSSPR I Końskie 22:35 (11:15)
(2) SPR Wisła I Sandomierz - KSSPR I Końskie 28:44 (15:20)

Liga wojewódzka juniorów młodszych. II runda

(2) KSSPR I Końskie - KSSPR II Końskie 42:20 (20:11)
(2) KSSPR I Końskie - KS Vive Kielce 39:17 (19:9)
(0) SPR Wisła II Sandomierz - KSSPR I Końskie 25:20 (13:11)
(2) KSSPR I Końskie - SPR Iskra kielce 42:20 (22:10)
(2) KSSPR I Końskie - SPR Wisła I Sandomierz 31:25 (16:12)
 
1 KSSPR I Końskie 10 18 340:217 9:0:1
2 SPR Wisła I Sandomierz        
3 SPR Wisła II Sandomierz        
4 KS Vive Kielce        
5 KSSPR II Końskie 10 6 208:306 3:0:7
6 SPR Iskra Kielce        
 

Ćwierćfinał Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych. Końskie. 2 - 4 kwietnia 2004


(0) Końskie - MKS Wieluń 22:30 (10:11)
(2) KSSPR Końskie - MKS Astra Nowa Sól 31:16 (15:6)
(2) KSSPR Końskie - UKS Kangur Siemiatycze 42:18 (18:11)
 
1 MKS Wieluń 3 6 97:58 3:0:0
2 KSSPR Końskie 3 4 95:64 2:0:1
3 MKS Astra Nowa Sól 3 2 67:89 1:0:2
4 UKS Kangur Siemiatycze 3 0 51:99 0:0:3


Półfinał Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych. Leszno. 16 - 18 kwietnia 2004

(2) KSSPR Końskie - MKS Zryw Chorzów 27:25 (12:13)
(0) KSSPR Końskie - MKS Arot Tęcza Leszno 23:27 (11:14)
(2) KSSPR Końskie - GKS Cartusia Kartuzy 24:23 (14:14)
 
1 MKS Arot Tęcza Leszno 3 6 82:63 3:0:0
2 KSSPR Końskie 3 4 74:75 2:0:1
3 GKS Cartusia Kartuzy 3 2 65:77 1:0:2
4 MKS Zryw Chorzów 3 0 70:76 0:0:3


Finał Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych. Leszno. 7 - 10 maja 2004

(0) KSSPR Końskie - ChKS Łódź 25:35 (12:18)
(0) KSSPR Końskie - Wisła Płock 16:30 (6:14)
(2) KSSPR Końskie - Conrad Gdańsk 29:27 (19:12)
(0) KSSPR Końskie - Tęcza Kościan 24:29 (11:13)
 
1 ChKS Łódź
2 Wisła Płock SSA
3 MKS Jurand Ciechanów
4 KS MOSiR Zabrze
5 MKS Tęcza Kościan
6 KSSPR Końskie
7 MKS Arot Tęcza Leszno
8 UKS Conrad Gdańsk

 

Juniorzy młodsi II 1987/1988

 

 1 Brzoza Marcin 27.10.1988 174/58 Skrzydłowy 2 mecze - 1 bramka
 2 Dobrowolski Mateusz 06.09.1988 181/65 Rozgrywający 10 - 54
 3 Doniecki Arkadiusz 11.03.1988 175/57 Skrzydłowy  2 - 0
 4 Fitas Mateusz 04.08.1988 179/66 Rozgrywający 9 - 13
 5 Jasztal Zbigniew 09.03.1988 174/59 Obrotowy 10 -3
 6 Król Jakub 04.08.1988 172/55 Rozgrywający 7 - 1
 7 Krzysztofik Michał 19.02.1988 178/56 Rozgrywający 4 - 1
 8 Leszczyński Jakub 19.01.1988 178/79 Bramkarz 7 - 0
 9 Makuch Szymon 11.07.1988 184/72 Rozgrywający 9 - 62
10 Matyszczyk Mariusz 09.08.1988 184/72 Rozgrywający 9 - 27
11 Michalski Piotr 29.08.1988 182/69 Rozgrywający 8 - 1
12 Ocetek Michał 09.09.1988 171/56 Skrzydłowy 10 - 32
13 Sadowski Filip 06.03.1988 181/65 Bramkarz 9 - 0
14 Wołczyński Mateusz 01.01.1988 176/59 Skrzydłowy 9 - 13
15 Skowron Rafał     Trener 8
16 Dobrowolski Jacek     Kierownik 10


Liga wojewódzka juniorów młodszych. I runda

(0) KSSPR II Końskie - KSSPR I Końskie 21:34 (9:18)
(2) SPR Iskra Kielce - KSSPR II Końskie 21:25 (10:10)
(0) KSSPR II Końskie - SPR Wisła I Sandomierz 19:44 (10:24)
(0) KS Vive Kielce - KSSPR II Końskie 25:15 (15:9)
(0) SPR Wisła II Sandomierz - KSSPR II Końskie 34:18 (17:10)
 
Liga wojewódzka juniorów młodszych. II runda

(0) KSSPR I Końskie -  KSSPR II Końskie 43:20 (20:11)
(2) KSSPR II Końskie - SPR Iskra Kielce 20:17 (10:10)
(0) SPR Wisła I Sandomierz - KSSPR II Końskie 38:18 (17:12)
(0) KSSPR II Końskie - KS Vive Kielce 23:27 (10:17)
(2) KSSPR II Końskie - SPR Wisła II Sandomierz 29:23 (13:12)
 
1 KSSPR I Końskie 10 18 340:217 9:0:1
2 SPR Wisła I Sandomierz 10      
3 SPR Wisła II Sandomierz 10      
4 KS Vive Kielce 10      
5 KSSPR II Końskie 10 6 208:306 3:0:7
6 SPR Iskra Kielce 10      
 
 

Młodzicy 1989/1990

 

 1 Dolecki Patryk 15.06.1990 156/49 Skrzydłowy 6 meczy - 2 bramki
 2 Foks Marcin 09.05.1990 166/47 Bramkarz 8 - 0
 3 Kosma Albert 23.08.1989 191/78 Rozgrywający 4 - 4
 4 Krawczyk Filip 27.03.1990 170/48 Rozgrywający 9 - 17
 5 Król Michał 12.01.1990 172/51 Rozgrywający 9 - 3
 6 Kuleta Mateusz 21.05.1990 172/74 Rozgrywający 8 - 43
 7 Lachowski Piotr 05.12.1990 164/46 Obrotowy 4 - 0
 8 Majchrzak Karol 31.08.1990 155/50 Skrzydłowy 7 - 0
 9 Milcarz Paweł 22.01.1990 164/52 Skrzydłowy 7 - 2
10 Pancer Piotr 20.01.1990 158/62 Obrotowy 9 - 6
11 Rokita Łukasz 13.03.1990 170/60 Rozgrywający 8 - 26
12 Sionkowski Mateusz 23.12.1990 171/52 Bramkarz 8 - 0
13 Szejna Konrad 30.11.1989 157/40 Skrzydłowy 8 - 2
14 Wilczyński Konrad 15.05.1990 176/64 Obrotowy 6 - 3
15 Wojna Łukasz 04.07.1990 166/46 Rozgrywający 8 - 0
16 Zbróg Mateusz 23.08.1990 163/52 Skrzydłowy 8 - 2
17 Nowak Jacek     Trener 9


Liga wojewódzka młodzików. I runda

(0) KS Vive II Kielce - KSSPR Końskie 38:8 (17:1)
(0) KSSPR Końskie - KS Vive I Kielce 12:33 (4:19)
(0) SPR Wisła I Sandomierz - KSSPR Końskie 30:7 (12:4)
(0) SPR Wisła II Sandomierz - KSSPR Końskie 23:14 (14:8)
(0) KSSPR Końskie - UMKS Busko-Zdrój 7:28 (0:11)

Liga wojewódzka młodzików. II runda

(0) KSSPR Końskie - KS Vive II Kielce 22:23 (10:10)
(0) KS Vive I Kielce - KSSPR Końskie 37:10 (21:6)
(0) KSSPR Końskie - SPR Wisła I Sandomierz 12:32 (2:16)
(0) UMKS Busko-Zdrój - KSSPR Końskie 30:21 
(0) KSSPR Końskie - SPR Wisła II Sandomierz 18:26 (4:14)

Statystyka nie uwzględnia meczu: UMKS Busko-Zdrój - KSSPR Końskie 30:21 

1 SPR Wisła I Sandomierz 10 18 230:169
2 KS Vive I Kielce 10 17 217:148
3 KS Vive II Kielce 10 12 216:181
4 UMKS Busko-Zdrój 10 9 202:188
5 SPR Wisła II Sandomierz 10 4 196:206
6 KSSPR Końskie 10 0 131:300

   

Szukaj

Kalendarz

maj 2018
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Wkrótce

Wspomóż KLUB

Wpłać dobrowolną darowiznę

dotpay

Aktualnie stronę przegląda:

Odwiedza nas 210 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
1242011