KSSPR Końskie

Twoim Klubem

Get Adobe Flash player

I liga gr.B

  

1 Byczkowski Grzegorz 09.07.1982 Obrotowy 187/83 24 mecze - 47 bramek
2 Dobrowolski Mateusz 06.09.1988 Rozgrywający 188/77 15 - 15
3 Jańczyk Szymon 17.08.1987 Rozgrywający 180/77 1 - 1
4 Makuch Szymon 11.07.1988 Rozgrywający 188/76 5 - 3
5 Matyjasik Przemysław 17.01.1982 Skrzydłowy 176/75 20 - 109
6 Matyszczyk Mariusz 09.08.1988 Rozgrywający 186/74 2 - 6
7 Musiałczyk Kamil 29.01.1986 Bramkarz 184/80 6 - 0
8 Napierała Tomasz 03.03.1979 Rozgrywający 176/72 20 - 84
9 Ocetek Damian 21.03.1986 Rozgrywający 178/70 5 - 5
10 Płodzik Michał 01.03.1986 Skrzydłowy 182/78 3 - 0
11 Przybylski Rafał 07.01.1979 Rozgrywający 184/87 23 - 24
12 Ratuszniak Rafał 09.06.1985 Bramkarz 190/80 24 - 0
13 Rurarz Artur 14.12.1987 Rozgrywający 174/69 7 - 4
14 Skiba Kamil 21.06.1985 Rozgrywający 183/76 18 - 43
15 Smołuch Przemysław 13.07.1980 Rozgrywający 193/93 5 - 23
16 Sobierajski Damian 30.03.1985 Rozgrywający 189/72 2 - 2
17 Swat Piotr 08.06.1986 Skrzydłowy 178/71 1 - 9
18 Swat Paweł 08.06.1986 Skrzydłowy 184/72 23 - 147
19 Świercz Michał 14.05.1983 Rozgrywający 176/68 24 - 78
20 Trojanowski Norbert 01.04.1986 Rozgrywający 188/76 23 - 100
21 Więcław Kamil 30.04.1983 Bramkarz 189/77 16 - 0
22 Zięba Artur 01.05.1987 Skrzydłowy 174/65 6 - 4
23 Jasnos Wojciech   Trener   24
24 Stępień Zbigniew   Kierownik   23
25 Dobrowolski Jacek   Kierownik   2


I liga. Grupa B. I runda

(2) SPR Wisła Sandomierz - KSSPR Końskie 25:27 (11:17)
(0) KSSPR Końskie - KS Vive II Kielce 25:30 (13:13)
(0) KS Viret CMC Zawiercie - KSSPR Końskie 34:22 (21:7)
(1) KSSPR Końskie - KS AZS AWF Biała Podlaska 25:25 (12:10)
(0) Norgips Gwardia Opole - KSSPR Końskie 38:27 (21:15)
(0) KSSPR Końskie - ZKS Unia Tarnów 25:27 (12:13)
(0) ASPR Zawadzkie - KSSPR Końskie 33:28 (18:12)
(0) KSSPR Końskie - SPR BRW Stal Mielec 31:42 (13:17)
(1) KU AZS UMCS Lublin - KSSPR Końskie 30:30 (15:16)
(2) KSSPR Końskie - KS MOSiR Zabrze 32:23 (19:9)
(0) MTS Chrzanów - KSSPR Końskie 40:33 (18:14)
(2) KSSPR Końskie - Bocheńsk KS 32:21 (13:6)

I liga. Grupa B. II runda

(2) KSSPR Końskie - SPR Wisła Sandomierz 28:25 (17:11)
(0) KS Vive II Kielce - KSSPR Końskie 33:23 (20:9)
(2) KSSPR Końskie - KS Viret CMC Zawiercie 33:26 (20:15)
(0) KS AZS AWF Biała Podlaska - KSSPR Końskie 34:29 (14:16)
(1) KSSPR Końskie - Norgips Gwardia Opole 32:32 (21:17)
(0) ZKS Unia Tarnów - KSSPR Końskie 39:34 (19:22)
(0) KSSPR Końskie - ASPR Zawadzkie 31:36 (15:15)
(0) SPR BRW Stal Mielec - KSSPR Końskie 32:27 (16:14)
(2) KSSPR Końskie - KU AZS UMCS Lublin 38:26 (17:15)
(0) KS MOSiR Zabrze - KSSPR Końskie 37:25 (13:10)
(2) KSSPR Końskie - MTS Chrzanów 33:29 (16-14)
(0) BKS Bochnia - KSSPR Końskie 38:34 (18:16)

1 SPR BRW Stal Mielec 24 37 776:695 18:1:5
2 KS Vive II Kielce 24 34 776:667 17:0:7
3 KS Viret CMC Zawiercie 24 31 698:650 15:1:8
4 ZKS Unia Tarnów 24 29 719:714 13:3:8
5 KS ZAS AWF Biała Podlaska 24 26 743:749 12:2:10
6 MTS Chrzanów 24 26 747:716 12:2:10
7 SPR Wisła Sandomierz 24 23 668:661 11:1:12
8 ASPR Zawadzkie 24 21 709:710 9:3:12
9 KS MOSiR Zabrze 24 21 667:665 10:1:13
10 Norgips Gwardia Opole 24 21 685:716 9:3:12
11 Bocheński KS 24 20 675:714 9:2:13
12 KSSPR Końskie 24 17 704:755 7:3:14
13 KU AZS UMCS Lublin 24 6 649:804 2:2:20

 

 

Juniorzy I 1987/1988

  

1 Ciszewski Piotr 24.05.1987 Bramkarz 183/67 8 meczy - 1 bramka
2 Dulewicz Jakub 28.08.1987 Rozgrywający 180/67  6 - 15
3 Gutswa Michał 30.10.1987 Bramkarz 180/77  1 - 0
4 Jańczyk Szymon 17.08.1987 Rozgrywający 180/77  8 - 60
5 Kowalski Łukasz 05.08.1987 Bramkarz 183/73  7 - 0
6 Król Łukasz 07.10.1987 Skrzydłowy 176/65  8 - 6
7 Krzyważnia Piotr 12.08.1987 Obrotowy 182/79 8 - 18 
8 Kwiatkowski Damian 12.06.1987 Rozgrywający 181/70  3 - 6
9 Makuch Szymon 11.07.1988 Rozgrywający 186/76  8 - 73
10 Płodzik Paweł 26.04.1987 Skrzydłowy 180/78  8 - 10
11 Pyszczak Artur 01.04.1987 Skrzydłowy 173/64 6 - 21 
12 Rurarz Artur 14.12.1987 Rozgrywający 174/69  7 - 67
13 Szejna Hubert 19.02.1987 Obrotowy 179/66  7 - 14
14 Zięba Artur 01.05.1987 Skrzydłowy 174/65  8 - 35
15 Pytlas Wiesław   Trener    8
16 Rurarz Zbigniew   Kierownik    8


Liga wojewódzka juniorów. I runda

(2) UKS Zorza Bogoria - KSSPR I Końskie 30:56 (14:32)
(2) KSSPR I Końskie - UKS Puchacz Nowiny 48:29 (25:11)
(0) KS Vive Kielce - KSSPR I Końskie 43:28 (22:11)
(2) KSSPR II Końskie - KSSPR I Końskie 31:37 (15:21)
(0) KSSPR I Końskie - SPR Wisła Sandomierz 27:33 (13:20)


Liga wojewódzka juniorów. II runda

(2) KSSPR I Końskie - UKS Zorza Bogoria 51:29 (26:15)
(2) UKS Puchacz Nowiny - KSSPR I Końskie 24:46 (9:25)
(2) KSSPR I Końskie - KSSPR II Końskie 37:34 (22:17)
(0) SPR Wisła Sandomierz - KSSPR I Końskie
(0) KSSPR I Końskie - KS Vive Kielce 24:44 (8:22)

Statystyka nie uwzględnia meczów: KS Vive Kielce - KSSPR I Końskie oraz SPR Wisła Sandomierz - KSSPR I Końskie. 

1 KS Vive Kielce 10 18 471:213  
2 SPR Wisła Sandomierz 10 18 374:249  
3 KSSPR I Końskie 10 12 382:335 6:0:4
4 KSSPR II Końskie 10 8 312:360 4:0:6 
5 UKS Puchacz Nowiny 10 2 230:406  
6 UKS Zorza Bogoria 10 2 244:450  

Juniorzy II 1987/1988

 

1 Dobrowolski Mateusz 06.09.1988 Rozgrywający 188/77 9 meczy - 61 bramek
2 Doniecki Arkadiusz 11.03.1988 Skrzydłowy 176/60 3 - 0
3 Fitas Mateusz 04.08.1988 Obrotowy 180/65 2 - 1
4 Foks Marcin 09.05.1990 Bramkarz 169/48 3 - 0
5 Jasztal Zbigniew 09.03.1988 Obrotowy 178/63 10 - 44
6 Kosma Albert 23.08.1989 Rozgrywający 182/65 4 - 5
7 Krawczyk Filip 27.03.1990 Rozgrywający 172/49 6 - 18
8 Król Jakub 04.08.1988 Skrzydłowy 181/60 9 - 24
9 Krzysztofik Michał 19.02.1988 Rozgrywający 182/64 8 - 3
10 Kuleta Mateusz 21.05.1990 Rozgrywający 169/60 2 - 0
11 Matyszczyk Mariusz 09.08.1988 Rozgrywający 186/74 10 - 74
12 Michalski Piotr 29.08.1988 Rozgrywający 184/75 9 - 22
13 Ocetek Michał 09.09.1988 Skrzydłowy 173/56 10 - 52
14 Pancer Piotr 20.01.1990 Skrzydłowy 164/63 3 - 1
15 Sadowski Filip 06.03.1988 Bramkarz 184/67 10 - 3
16 Wilczyński Konrad 11.07.1989 Obrotowy 180/89 6 - 4
17 Skowron Rafał   Trener   10
18 Dobrowolski Jacek   Kierownik   9


Liga wojewódzka juniorów. I runda

(0) SPR Wisła Sandomierz - KSSPR II Końskie 35:23 (16:10)
(0) KSSPR II Końskie - KS Vive Kielce 11:46 (5:23)
(2) UKS Zorza Bogoria - KSSPR II Końskie 32:51 (17:21)
(0) KSSPR II Końskie - KSSPR I Końskie 31:37 (15:21)
(2) UKS Puchacz Nowiny - KSSPR II Końskie 30:33 (11:17)

Liga wojewódzka juniorów. II runda

(0) KSSPR II Końskie - SPR Wisła Sandomierz 23:38 (14:16)
(0) KS Vive Kielce - KSSPR II Końskie 52:22 (27:10)
(0) KSSPR I Końskie - KSSPR II Końskie 37:34 (22:17)
(2) KSSPR II Końskie - UKS Puchacz Nowiny 39:27 (17:12)
(2) KSSPR II Końskie - UKS Zorza Bogoria 45:26 (21:13)

1 KS Vive Kielce 10 18 471:213  
2 SPR Wisła Sandomierz 10 18 374:249  
3 KSSPR I Końskie 10 12 382:335 6:0:4
4 KSSPR II Końskie 10 8 312:360 4:0:6
5 UKS Puchacz Nowiny 10 2 230:406  
6 UKS Zorza Bogoria 10 2 244:450  

 

Juniorzy młodsi 1989/1990

 

1 Foks Marcin 09.05.1990 Bramkarz 169/48 10 meczy - 1 bramka
2 Kosma Albert 23.08.1989 Rozgrywający 182/65 10 - 39
3 Krawczyk Filip 27.03.1990 Rozgrywający 172/49 10 - 63
4 Krawczyk Dominik 20.03.1992 Rozgrywający 175/51 2 - 0
5 Król Michał 12.01.1990 Rozgrywający 180/70 3 - 8
6 Kruszczyński Łukasz 25.07.1989 Obrotowy 182/54 5 - 4
7 Kubik Ariel 08.05.1989 Skrzydłowy 172/49 3 - 0
8 Kuleta Mateusz 21.05.1990 Rozgrywający 169/60 9 - 32
9 Lachowski Piotr 05.12.1990 Obrotowy 182/69 5 - 0
10 Majchrzak Karol 31.08.1990 Obrotowy 162/51 9 - 13
11 Majchrzak Sławomir 28.01.1991 Obrotowy 168/78 4 - 10
12 Miśta Karol 09.05.1991 Skrzydłowy 162/48 2 - 1
13 Pająk Sebastian 28.01.1991 Bramkarz 180/68 3 - 0
14 Pałka Marcin 27.02.1991 Rozgrywający 174/60 2 - 0
15 Pancer Piotr 20.01.1990 Skrzydłowy 164/63 8 - 20
16 Rokita Łukasz 13.03.1990 Rozgrywający 178/64 4 - 4
17 Rokita Michał 27.04.1992 Obrotowy 163/66 3 - 3
18 Sypytkowski Jan 19.03.1991 Skrzydłowy 169/48 1 - 0
19 Szejna Konrad 30.11.1989 Skrzydłowy 177/56 2 - 1
20 Śliwiński Patryk 13.11.1991 Skrzydłowy 156/42 1 - 0
21 Wojna Łukasz 04.07.1990 Rozgrywający 174/61 7 - 9
22 Woźniak Adrian 24.06.1991 Rozgrywający 173/62 3 - 6
23 Zając Paweł 04.05.1991 Rozgrywający 171/57 3 - 6
24 Napierała Tomasz   Trener   3
25 Łyczkowski Jan   Trener   10
26 Zając Tomasz   Kierownik   3


Liga wojewódzka juniorów młodszych. I runda

(0) KS Vive I Kielce - KSSPR Końskie 29:16 (13:10)
(0) SPR Iskra Kielce - KSSPR Końskie 24:22 (12:11)
(0) KSSPR Końskie - UMKS Busko-Zdrój 13:18 (3:10)
(0) SPR Wisła Sandomierz - KSSPR Końskie 19:18 (10:9)
(0) KS Vive II Kielce - KSSPR Końskie 29:27 (13:16)

Liga wojewódzka juniorów młodszych. II runda

(0) KSSPR Końskie - KS Vive I Kielce 23:32 (9:12)
(0) KSSPR Końskie - KS Vive III Kielce 21:23 (12:8)
(2) KSSPR Końskie - SPR Wisła Sandomierz 28:25 (12:11)
(0) UMKS Busko-Zdrój - KSSPR Końskie 28:14 (10:7)
(2) KSSPR Końskie - KS Vive II Kielce 28:22 (18:13)

1 KS Vive I Kielce 10 18 298:192  
2 SPR Wisła Sandomierz 10 13 241:201  
3 UMKS Busko-Zdrój 10 13 243:200  
4 KS Vive III Kielce 10 8 221:248  
5 KSSPR Końskie 10 4 220:249 2:0:8
6 KS Vive II Kielce 10 4 206:339  

 

Młodzicy I 1991/1992

 

1 Kosma Patryk 11.05.1991 Rozgrywający 168/49 1 mecz - 6 bramek
2 Kowal Piotr 05.09.1990 Skrzydłowy 157/44 28 - 82
3 Krawczyk Dominik 20.03.1990 Rozgrywający 175/51 25 - 68
4 Kuleta Łukasz 29.03.1991 Obrotowy 177/69 28 - 43
5 Majchrzak Sławomir 28.01.1991 Obrotowy 168/78 28 - 148
6 Miller Ernest 03.10.1991 Skrzydłowy 158/40 27 - 25
7 Miśta Karol  09.05.1991 Skrzydłowy 162/48 28 - 64
8 Niebudek Patryk 31.12.1991 Rozgrywający 159/45 26 - 1
9 Pająk Sebastian 28.01.1991 Bramkarz 180/68 26 - 2
10 Pałka Marcin 27.02.1991 Rozgrywający 174/60 28 - 121
11 Rokita Michał 27.04.1992 Obrotowy 163/66 26 - 63
12 Śliwiński Patryk 13.11.1991 Skrzydłowy 156/42 25 - 61
13 Tkaczyk Przemysław 15.04.1991 Obrotowy 179/89 13 - 9
14 Woźniak Adrian 24.06.1991 Rozgrywający 173/62 28 - 126
15 Zając Paweł 04.05.1991 Rozgrywający 171/57 26 - 109
16 Ziółkowski Daniel 13.09.1991 Skrzydłowy 150/38 4 - 0
17 Łyczkowski Jan   Trener   28
18 Zając Tomasz   Kierownik    

 

Liga wojewódzka młodzików. I runda

(2) KSSPR I Końskie - OSiR Staszów 57:7 (29:4)
(2) KSSPR I Końskie - UKS Zorza Bogoria 40:9 (19:5)
(2) SPR Wisła I Sandomierz - KSSPR I Końskie 11:26 (8:14)
(2) SPR Wisła II Sandomierz - KSSPR I Końskie 8:35 (2:16)
(2) KSSPR I Końskie - UMLKS Suchedniów 29:8 (12:4)
(2) KSSPR I Końskie - KS Vive III Kielce 45:10 (26:5)
(0) KS Vive I Kielce - KSSPR I Końskie 21:20 (9:10)
(2) KS Vive II Kielce - KSSPR I Końskie 17:33 (6:20)
(2) KSSPR I Końskie - KSSPR II Końskie 47:6 (24:2)

Liga wojewódzka młodzików. II runda

(2) OSiR Staszów - KSSPR I Końskie 3:37 (2:18)
(2) UKS Zorza Bogoria - KSSPR I Końskie 14:26 (9:14)
(2) KSSPR I Końskie - SPR Wisła I Sandomierz 26:19 (13:9)
(2) KSSPR I Końskie - SPR Wisła II Sandomierz 36:7 (19:6)
(2) UMLKS Suchedniów - KSSPR I Końskie 15:32 (7:14)
(2) KS Vive III Kielce - KSSPR I Końskie 19:30 (5:13)
(2) KSSPR I Końskie - KS Vive I Kielce 27:17 (11:7)
(2) KSSPR I Końskie - KS Vive II Kielce 34:12 (14:5)
(2) KSSPR II Końskie - KSSPR I Końskie 25:39 (10:19)

1 KSSPR I Końskie 18 34 619:228 17:0:1
2 KS Vive I Kielce 18 32 452:236  
3 SPR Wisła I Sandomierz 18 28 368:228  
4 KSSPR II Końskie 18 19 407:425 9:1:8
5 KS Vive II Kielce 18 17 325:340  
6 UKS Zorza Bogoria 18 16 304:302  
7 UMLKS Suchedniów 18 16 321:342  
8 KS Vive III Kielce 18 10 297:420  
9 SPR Wisła II Sandomierz 18 6 234:392  
10 OSiR Staszów 18 0 159:574  
 
Ćwierćfinał Pucharu Polski Młodzików. Końskie  29 kwietnia - 1 maja 2006

(2) KSSPR Końskie - SPR BRW Stal Mielec 38:14 (19:7)
(2) KSSPR Końskie - MOS Chrzanovia Chrzanów 40:25 (20:13)
(2) KSSPR Końskie - KS Wisła Azoty Puławy 28:15 (17:7) 

1 KSSPR Końskie 3 6 106:54 3:0:0
2 KS Wisła Azoty Puławy 3 4 83:71 2:0:1
3 SPR BRW Stal Mielec 3 2 74:94 1:0:2
4 MOS Chrzanovia Chrzanów 3 0 68:112 0:0:3
 
 
Półfinał Pucharu Polski Młodzików. Świdnica 19 - 21 maja 2006

(2) KSSPR Końskie - KS Vive Kielce 28:15 (15:7)
(2) KSSPR Końskie - KS Piotrkowianin Kiper Piotrków Trybunalski 31:15 (14:9)
(2) KSSPR Końskie - KPR BEL-POL Świdnica 29:22 (14:9) 
 
1 KSSPR Końskie 3 6 88:52 3:0:0
2 KPR BEL-POL Świdnica 3 4 94:81 2:0:1
3 KS Vive Kielce 3 2 72:96 1:0:2
4 KS Piotrkowianin Kiper 3 0 66:91 0:0:3
 
Finał Pucharu Polski Młodzików. Końskie 1 - 4 czerwca 2006

(2) KSSPR Końskie - KPR BEL-POL Świdnica 29:22 (14:9). Mecz zaliczony z półfinału.
(2) KSSPR Końskie - MUKS 21 Płock 30:27 (14:14)
(0) KSSPR Końskie - UKS Wilanowia Warszawa 29:36 (12:20)
(0) KSSPR Końskie - MKS Brodnica 27:37 (15:13). Półfinał
(2) KSSPR Końskie - KS Wisła Azoty Puławy 29:18 (16:8). Mecz o III miejsce
 
1 MKS Brodnica
2 UKS Wilanowia Warszawa
3 KSSPR Końskie
4 KS Wisła Azoty Puławy
5 MUKS 21 Płock
6 SPR Chrobry Głogów
7 KPR BEL-POL Świdnica
8 UKS Szczypiorniak Olsztyn

 

Młodzicy II 1991/1992

  

1 Druszcz Paweł 25.01.1992 Rozgrywający 172/76 18 meczy - 39 bramek
2 Grochowski Hubert 02.11.1992 Rozgrywający 175/53 18 - 96
3 Gryszpiński Michał 21.04.1992 Rozgrywający 173/73 17 - 134
4 Herka Eryk 18.11.1992 Skrzydłowy 154/38 18 - 11
5 Kamiński Bartłomiej 23.08.1992 Bramkarz 168/54 18 - 0
6 Kołodziejczyk Paweł 11.10.1993 Skrzydłowy 153/48 13 - 23
7 Kończak Jacek 27.03.1992 Obrotowy 174/82 18 - 5
8 Kosma Hubert 29.03.1992 Rozgrywający 169/56 12 - 0
9 Kowalski Paweł 15.06.1992 Rozgrywający 155/38 18 - 58
10 Krzywkowski Piotr 10.05.1993 Skrzydłowy 153/42 9 - 11
11 Kubała Wiktor 18.01.1993 Skrzydłowy 169/49 6 - 7
12 Natkański Oskar 10.07.1992 Rozgrywający 160/44 3 - 1
13 Pietrowski Maciej 04.03.1993 Bramkarz 158/41 14 - 0
14 Sędkowski Tobiasz 07.03.1992 Obrotowy 172/70 18 - 8
15 Telka Tomasz 15.06.1992 Bramkarz 165/51 7 - 0
16 Tomala Paweł 09.09.1992 Skrzydłowy 155/41 14 - 1
17 Węgliński Mateusz 22.07.1992 Rozgrywający 163/70 18 - 3
18 Jasnos Wojciech   Trener   18


Liga wojewódzka młodzików. I runda

(2) KSSPR II Końskie - UKS Zorza Bogoria 19:18 (11:10)
(2) KSSPR II Końskie - OSiR Staszów 44:17 (20:9)
(2) SPR Wisła II Sandomierz - KSSPR II Końskie 12:21 (5:8)
(0) SPR Wisła I Sandomierz - KSSPR II Końskie 27:19 (14:10)
(2) KSSPR II Końskie - KS Vive III Kielce 26:20 (12:9)
(1) KSSPR II Końskie - UMLKS Suchedniów 20:20 (10:9)
(0) KS Vive II Kielce - KSSPR II Końskie 31:25 (16:12)
(0) KS Vive I Kielce - KSSPR II Końskie 30:18 (15:7)
(0) KSSPR I Końskie - KSSPR II Końskie 47:6 (24:4)

Liga wojewódzka młodzików. I runda

(0) UKS Zorza Bogoria - KSSPR II Końskie 17:10 (12:4)
(2) OSiR Staszów - KSSPR II Końskie 9:20 (3:13)
(2) SPR Wisła II Sandomierz - KSSPR II Końskie 15:33 (5:19)
(0) SPR Wisła I Sandomierz - KSSPR II Końskie 19:16 (11:9)
(2) KS Vive II Kielce - KSSPR II Końskie 18:23 (7:13)
(0) UMLKS Suchedniów - KSSPR II Końskie 22:15 (10:7)
(2) KSSPR II Końskie - KS Vive II Kielce 26:25 (14:6)
(2) KSSPR II Końskie - KS Vive I Kielce 31:29 (12:14)
(0) KSSPR II Końskie - KSSPR I Końskie 25:39 (10:19)
 

1 KSSPR I Końskie 18 34 619:228 17:0:1
2 KS Vive I Kielce 18 32 452:236  
3 SPR Wisła I Sandomierz 18 28 368:228  
4 KSSPR II Końskie 18 19 407:425 9:1:8
5 KS Vive II Kielce 18 17 325:340  
6 UKS Zorza Bogoria 18 16 304:302  
7 UMLKS Suchedniów 18 16 321:342  
8 KS Vive III Kielce 18 10 297:420  
9 SPR Wisła II Sandomierz 18 6 234:392  
10 OSiR Staszów 18 0 159:574  

Chłopcy 1993/1994

  

1 Jachimowski Karol 11.08.1993 Skrzydłowy 144/32 0 - 0
2 Kołodziej Michał 01.12.1993 Obrotowy 173/60  
3 Kołodziejczyk Paweł 11.10.1993 Skrzydłowy 160/54  
4 Kornecki Hubert 05.04.1993 Rozgrywający 159/41  
5 Kornecki Mateusz 05.06.1994 Bramkarz 160/41  
6 Krzywkowski Piotr 10.05.1993 Skrzydłowy 153/42  
7 Kubała Wiktor 18.01.1993 Skrzydłowy 169/49  
8 Mąkola Karol 17.01.1993 Bramkarz 151/49  
9 Pietrowski Maciej 04.03.1993 Bramkarz 158/41  
10 Pilarski Ernest 24.06.1994 Skrzydłowy 150/42  
11 Poznański Patryk 30.03.1993 Rozgrywający 157/65  
12 Witkowski Przemysław 10.02.1993 Skrzydłowy 159/43  
13 Włoszczyński Wojciech 29.01.1993 Rozgrywający 163/47  
14 Zagdański Michał 10.02.1993 Rozgrywający 165/45  
15 Zając Maciej 06.12.1993 Obrotowy 159/58  
16 Przybylski Rafał   Trener    
17 Zagdański Waldemar   Kierownik    

  

Liga wojewódzka chłopców. I runda

(2) WLKS Świt Wolica - KSSPR Końskie 19:29
(2) KS Vive III Kielce - KSSPR Końskie 13:27
(2) UMKS II Busko-Zdrój - KSSPR Końskie 8:29 (4:12)
(2) UMKS I Busko-Zdrój - KSSPR Końskie 17:18 (10:5)
(2) KS Vive II Kielce - KSSPR Końskie 10:18 (5:8)
(2) KS Vive I Kielce - KSSPR Końskie 16:22 (8:12)
(2) KSSPR Końskie - SPR Wisła I Sandomierz 21:10 (13:3)
(2) KSSPR Końskie - SPR Wisła II Sandomierz 21:0 (10:0)


Liga wojewódzka chłopców. II runda

(2) WLKS Świt Wolica - KSSPR Końskie 11:14 (4:5)
(2) KS Vive III Kielce - KSSPR Końskie 2:24 (2:12)
(2) KSSPR Końskie - UMKS II Busko-Zdrój 33:10 (18:5)
(2) KSSPR Końskie - UMKS I Busko-Zdrój 20:17 (11:9)
(2) KS Vive II Kielce - KSSPR I Końskie 6:27 (4:11)
(2) KS Vive I Kielce - KSSPR Końskie 9:23 (4:9)
(2) SPR Wisła II Sandomierz - KSSPR Końskie 3:18 (2:9)
(2) SPR Wisła I Sandomierz - KSSPR Końskie 6:27 (5:13)


1 KSSPR Końskie 16 32 371:157 16:0:0
2 UMKS I Busko-Zdrój 16 28 328:179 14:0:2
3 KS Vive I Kielce 16 21 261:227  
4 WLKS Świt Wolica 16 20 300:247  
5 SPR Wisła I Sandomierz 16 16 198:214  
6 KS Vive II Kielce 16 9 185:241  
7 KS Vive III Kielce 16 8 171:271  
8 SPR Wisła II Sandomierz 16 8 122:269  
9 UMKS II Busko-Zdrój 16 2 165:296  


Półfinał Pucharu ZPRP Chłopców. Kraków 25 - 27 maja 2006
 
(2) KSSPR Końskie - PUKS Samson 34:19 (18:7)
(2) KSSPR Końskie - UKS Jedynka Przysucha 33:28 (12:12)
(0) KSSPR Końskie - MKS Krakus Kraków 22:28 (7:13)
 
1 MKS Krakus Kraków 3 6 95:69 3:0:0
2 KSSPR Końskie 3 4 99:89 2:0:1
3 UKS Jedynka Przysucha  3 2 69:102 1:0:2
4 PUKS Samson 3 0 87:117 0:0:3
 

Finał Pucharu ZPRP Chłopców. Grodków 9 - 11 czerwca 2006


(0) KSSPR Końskie - MKS Krakus Kraków 22:28 (7:13). Mecz zaliczony z półfinału.
(2) KSSPR Końskie - GUKS Bellator Ryjewo 22:20
(1) KSSPR Końskie - WCSM Agrykola Warszawa 17:17 (8:9)
(0) KSSPR Końskie - UKS Olimp Grodków 27:30 (12:14)
 
1 UKS Siódemka Świecie
2 MKS Krakus Kraków
3 WCSM Agrykola Warszawa
4 SR Chrobry Głogów
5 UKS Olimp Grodków
6 KSSPR Końskie
7 GUKS Bellator Ryjewo
8 MKS Kusy Szczecin

  

Szukaj

Kalendarz

maj 2018
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Wkrótce

Wspomóż KLUB

Wpłać dobrowolną darowiznę

dotpay

Aktualnie stronę przegląda:

Odwiedza nas 204 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
1242004