KSSPR Końskie

Twoim Klubem

Get Adobe Flash player

II liga gr. D

 

1 Bąk Arkadiusz 15.02.1978 Obrotowy 187/98 15 meczy - 55 bramek
2 Byczkowski Grzegorz 09.07.1982 Obrotowy 187/83 16 - 17
3 Dobrowolski Mateusz 06.09.1988 Rozgrywający 188/77 14 - 35
4 Janusz Rafał 31.05.1980 Bramkarz 176/74 9 - 0
5 Karbownik Dariusz 19.10.1976 Skrzydłowy 179/78 9 - 110
6 Krzyważnia Piotr 12.08.1987 Obrotowy 177/66 4 - 2
7 Majchrzak Sławomir 28.01.1991 Rozgrywający 179/95 4 - 5
8 Makuch Szymon 11.07.1988 Rozgrywający 188/76 10 - 12
9 Matyszczyk Mariusz 09.08.1988 Rozgrywający 186/74 3 - 2
10 Michalski Piotr 29.06.1988 Rozgrywający 185/75 3 - 1
11 Musiałczyk Kamil 29.01.1986 Bramkarz 184/80 16 - 0
12 Napierała Tomasz 03.03.1979 Rozgrywający 176/72 16 - 122
13 Napierała Robert 08.03.1972 Rozgrywający 181/75 16 - 106
14 Ocetek Michał 09.09.1988 Skrzydłowy 178/70 9 - 17
15 Ocetek Damian 21.03.1986 Rozgrywający 180/75 6 - 21
16 Przybylski Rafał 07.01.1979 Rozgrywający 184/87 16 - 38
17 Pyszczak Artur 01.04.1987 Skrzydłowy 173/64 7 - 13 
18 Sadowski Filip 06.03.1988 Bramkarz 184/71 13 - 0
19 Skowron Rafał   Trener   16
20 Dobrowolski Jacek   Kierownik   15
21 Stępień Zbigniew   Kierownik   1


II liga. Grupa D. I runda

(2) UKS MOSM Bytom - KSSPR Końskie 22:35 (10:14)
(2) KSSPR Końskie - SDFP Kusy Kraków 39:20 (20:8)
(2) UKS Juvenia Rzeszów - KSSPR Końskie 29:30 (14:17)
(2) SPR Orzeł Przeworsk - KSSPR Końskie 26:36 (11:25)
(2) KSSPR Końskie - Bocheński KS 27:26 (14:12)
(2) KSSPR Końskie - SPR BRW Stal II Mielec 46:20 (22:11)
(2) KS Górnik Sosnowiec - KSSPR Końskie 21:42 (7:19)
(2) KŚ AZS Katowice - KSSPR Końskie 41:22 (24:11)

II liga. Grupa D. II runda

(2) KSSPR Końskie - UKS MOSM Bytom 38:21 (14:11)
(2) SDFP Kusy Kraków - KSSPR Końskie 27:28 (11:15)
(2) KSSPR Końskie - UKS Juvenia Rzeszów 36:22 (18:10)
(2) KSSPR Końskie - SPR Orzeł Przeworsk 49:35 (23:20)
(0) Bocheński KS - KSSPR Końskie 28:23 (10:12)
(0) KSSPR Końskie - KŚ AZS Katowice 30:32 (15:16)
(2) SPR BRW Stal II Mielec - KSSPR Końskie 27:41 (9:18)
(2) KSSPR Końskie - KS Górnik Sosnowiec 34:30 (19:15)

 

1 KŚ AZS Katowice 16 31 612:430 15:1:0
2 KSSPR Końskie 16 26 556:427 13:0:3
3 Bocheński KS 16 25 545:388 12:1:3
4 SDFP Kusy Kraków 16 18 525:459 9:0:7
5 SPR Orzeł Przeworsk 16 18 501:527 9:0:7
6 SPR BRW Stal II Mielec 16 7 451:573 3:1:12
7 KS Górnik Sosnowiec 16 7 390:536 3:1:12
8 MOSM Bytom 16 6 422:554 3:0:13
9 UKS Juvenia Rzeszów 16 6 394:502 3:0:13

Juniorzy 1988/1989

 

1 Dobrowolski Mateusz 06.09.1988 Rozgrywający 188/77 5 meczy - 28 bramek
2 Fitas Mateusz 04.08.1988 Obrotowy 180/65 6 - 0
3 Foks Marcin 09.05.1990 Bramkarz 172/67 5 - 0
4 Jasztal Zbigniew 09.03.1988 Obrotowy 178/63  8 - 5
5 Kosma Albert 23.08.1989 Rozgrywajacy 191/78 1 - 0
6 Krawczyk Filip 27.03.1990 Skrzydłowy 177/63 7 - 24
7 Majchrzak Karol 31.08.1990 Obrotowy 177/64 3 - 1
8 Majchrzak Sławomir 28.01.1991 Rozgrywający 179/95 7 - 12
9 Makuch Szymon 11.07.1988 Rozgrywający 188/76 8 - 40
10 Matyszczyk Mariusz 09.08.1988 Rozgrywający 186/74 7 - 26
11 Michalski Piotr 29.08.1988 Rozgrywający 185/75 8 - 17
12 Mista Karol 09.05.1991 Skrzydłowy 162/48 1 - 2
13 Ocetek Michał 09.09.1988 Skrzydłowy 178/70 7 - 49
14 Pająk Sebastian 28.01.1991 Bramkarz 180/68 3 - 0
15 Pałka Marcin 27.02.1991 Rozgrywający 174/60 2 - 0
16 Rokita Łukasz 13.03.1990 Rozgrywający 175/78 3 - 2
17 Sadowski Filip 06.03.1988 Bramkarz 184/71 8 - 1
18 Sypytkowski Jan 19.03.1991 Skrzydłowy 176/66 1 - 1
19 Skowron Rafał   Trener   5
20 Dobrowolski Jacek   Kierownik   4


Liga wojewódzka juniorów. I runda

(2) KSSPR Końskie - PMOS Busko-Zdrój 33:21 (14:12)
(0) SPR Wisła Sandomierz - KSSPR Końskie 32:27 (12:16)
(0) KS Vive Kielce - KSSPR Końskie 10:0 v.o.

Liga wojewódzka juniorów. II runda

(2) PMOS Busko-Zdrój - KSSPR Końskie 24:31 (13:15)
(2) KSSPR Końskie - KS Vive Kielce 38:33 (19:17)
(2) KSSPR Końskie - SPR Wisła Sandomierz 35:28 (14:11)

1 KS Vive Kielce 6 8 165:129  
2 KSSPR Końskie 6 8 164:148 4:0:2
3 SPR Wisła Sandomierz 6 6 165:159  
4 PMOS Busko-Zdrój 6 2 139:197  


Ćwierćfinał Mistrzostw Polski Juniorów. Puławy 1 - 3 marca 2007

(0) KSSPR Końskie - KS Azoty Puławy 22:30 (10:17)
(0) KSSPR Końskie - MKS Truso Elbląg 24:46 (9:19)
(0) KSSPR Końskie - KPR Wolsztyniak Wolsztyn 28:40 (12:26)

 
1 KPR Wolsztyniak Wolsztyn 3 6 111:91 3:0:0
2 MKS Truso Elbląg 3 4 117:85 2:0:1
3 KS Azoty Puławy 3 2 81:91 1:0:2
4 KSSPR Końskie 3 0 74:116 0:0:3

 

Juniorzy młodsi I 1990/1991

 

1 Kosma Patryk 11.05.1991 Skrzydłowy 168/49 10 meczy - 30 bramek
2 Kowal Piotr 05.09.1991 Skrzydłowy 157/44 14 - 32
3 Krawczyk Dominik 20.03.1992 Rozgrywający 175/51 8 - 17
4 Kuleta Łukasz 29.03.1991 Obrotowy 177/69 11 - 17
5 Majchrzak Sławomir 28.01.1991 Rozgrywający 179/95 15 - 94
6 Miller Ernest 03.10.1991 Skrzydłowy 158/40 14 - 20
7 Miśta Karol 09.05.1991 Skrzydłowy 162/48 15 - 49
8 Mucha Mateusz 23.07.1991 Rozgrywający 164/49 4 - 13
9 Niebudek Patryk 31.12.1991 Rozgrywający 159/45 13 - 0
10 Pająk Sebastian 28.01.1991 Bramkarz 180/68 15 - 2
11 Pałka Marcin 27.02.1991 Rozgrywający 174/60 14 - 64
12 Rokita Michał 27.04.1992 Obrotowy 163/66 14 - 62
13 Śliwiński Patryk 13.11.1991 Skrzydłowy 156/42 14 - 51
14 Trojanowski Krzysztof 28.01.1991 Rozgrywający 174/64 3 - 8
15 Zając Paweł 04.05.1991 Rozgrywający 171/57 10 - 52
16 Ziółkowski Daniel 13.09.1991 Skrzydłowy 150/38 3 - 1
17 Łyczkowski Jan   Trener   16
18 Zając Tomasz   Kierownik   15

 

Liga wojewódzka juniorów młodszych. I runda

(2) KS Vive II Kielce - KSSPR I Końskie 17:24 (4:18)
(0) KSSPR I Końskie - SPR Wisła I Sandomierz 18:22 (8:12)
(2) SPR Wisła II Sandomierz - KSSPR I Końskie 16:28 (14:7)
(2) SPR Iskra Polonica Kielce - KSSPR I Końskie 22:37 (7:18)
(2) KSSPR II Końskie - KSSPR I Końskie 26:33 (11:14)
(2) KSSPR I Końskie - UKS Zorza Bogoria 50:13 (21:8)
(2) UMLKS Suchedniów - KSSPR I Końskie 22:41 (9:19)
(2) KSSPR I Końskie - KS Vive I Kielce 26:19 (13:7)


Liga wojewódzka juniorów młodszych. II runda

(2) KSSPR I Końskie - KS Vive II Kielce 32:18 (14:9)
(0) SPR Wisła I Sandomierz - KSSPR I Końskie 25:22 (11:10)
(2) KSSPR I Końskie - SPR Wisła II Sandomierz 38:27 (20:13)
(2) KSSPR I Końskie - KSSPR II Końskie 22:20 (10:7)
(2) KSSPR I Końskie - SPR Iskra Polonica Kielce 48:29 (24:17)
(2) UKS Zorza Bogoria - KSSPR I Końskie 22:36 (10:16)
(2) KSSPR I Końskie - UMLKS Suchedniów 42:16 (18:7)
(0) KS Vive I Kielce - KSSPR I Końskie 23:15 (10:10)


1 SPR Wisła I Sandomierz 16 30 485:249  
2 KS Vive I Kielce 16 28 439:294  
3 KSSPR I Końskie 16 26 512:326 13:0:3
4 KSSPR II Końskie 16 18 441:362 9:0:7
5 SPR Wisła II Sandomierz 16 16 371:371  
6 KS Vive II Kielce 16 12 363:398  
7 SPR Iskra Polonica Kielce 16 10 399:507  
8 UKS Zorza Bogoria 16 3 295:558  
9 UMLKS Suchedniów 16 1 269:485  
 
 

Juniorzy młodsi II 1990/1991

 

1 Druszcz Paweł 25.01.1992 Rozgrywający 178/71 4 mecze - 5 bramek
2 Foks Marcin 09.05.1990 Bramkarz 172/67 15 - 2
3 Grochowski Hubert 02.11.1992 Rozgrywający 178/56 8 - 8
4 Gryszpiński Michał 21.04.1992 Rozgrywający 179/71 6 - 14
5 Kamiński Bartłomiej 23.08.1992 Bramkarz 169/54 1 - 0
6 Krawczyk Filip 27.03.1990 Rozgrywający 177/63 16 - 94
7 Król Michał 12.01.1990 Rozgrywający 183/74 14 - 45
8 Kuleta Mateusz 21.05.1990 Rozgrywający 172/74 15 - 67
9 Lachowski Piotr 05.12.1990 Rozgrywający 180/72 9 - 2
10 Majchrzak Karol 31.08.1990 Obrotowy 162/51 16 - 31
11 Pancer Piotr 20.01.1990 Skrzydłowy 169/75 16 - 58
12 Rokita Łukasz 13.03.1990 Rozgrywający 175/78 15 - 91
13 Sypytkowski Jan 19.03.1991 Rozgrywający 176/66 10 - 17
14 Szustak Tomasz 02.07.1990 Bramkarz 182/68 12 - 0
15 Zbróg Mateusz 29.08.1990 Rozgrywający 172/68 6 - 7
16 Panek Marian   Trener   14
17 Przybylski Rafał   Trener   2


Liga wojewódzka juniorów młodszych. I runda

(0) KSSPR II Końskie - SPR Wisła I Sandomierz 12:19 (8:9)
(2) SPR Wisła II Sandomierz - KSSPR II Końskie 16:23 (11:11)
(0) KSSPR I Końskie - KSSPR II Końskie 33:26 (14:11)
(2) UKS Zorza Bogoria - KSSPR II Końskie 17:38 (12:20)
(2) KSSPR II Końskie - SPR Iskra Polonica Kielce 41:21 (22:6)
(0) KS Vive II Kielce - KSSPR II Końskie 25:24 (12:13)
(0) KS Vive I Kielce - KSSPR II Końskie 27:21 (15:10)


Liga wojewódzka juniorów młodszych. II runda

(2) KSSPR II Końskie - SPR Wisła II Sandomierz 30:21 (14:9)
(0) KSSPR II Końskie - KS Vive I Kielce 22:25 (10:17)
(2) UMLKS Suchedniów - KSSPR II Końskie 16:26 (5:16)
(0) KSSPR II Końskie - KSSPR I Końskie 20:22 (7:10)
(2) KSSPR II Końskie - KS Vive II Kielce 30:27 (14:15)
(2) SPR Iskra Polonica Kielce - KSSPR II Końskie 33:38 (16:20)
(2) KSSPR II Końskie - UKS Zorza Bogoria 41:20 (24:7)
(0) SPR Wisła I Sandomierz - KSSPR II Końskie 31:11 (15:6)

1 SPR Wisła I Sandomierz 16 30 485:249  
2 KS Vive I Kielce 16 28 439:294  
3 KSSPR I Końskie 16 26 512:326 13:0:3
4 KSSPR II Końskie 16 18 441:362 9:0:7
5 SPR Wisła II Sandomierz 16 16 371:371  
6 KS Vive II Kielce 16 12 363:398  
7 SPR Iskra Polonica Kielce 16 10 399:507  
8 UKS Zorza Bogoria 16 3 295:558  
9 UMLKS Suchedniów 16 1 269:485  

 

Młodzicy I 1992/1993

 

1 Armada Dominik 04.12.1992 Rozgrywający 166/58 11 meczy - 11 bramek
2 Druszcz Paweł 25.01.1992 Rozgrywający 178/71 18 - 122
3 Grochowski Hubert 02.11.1992 Rozgrywający 178/56 17 - 127
4 Gryszpiński Michał 21.04.1992 Rozgrywający 179/71 12 - 96
5 Herka Eryk 18.11.1992 Skrzydłowy 158/45 20 - 38
6 Kamiński Bartłomiej 23.08.1992 Bramkarz 169/54 19 - 0
7 Kania Paweł 06.03.1992 Bramkarz 170/62 9 - 0
8 Kołodziejczyk Paweł 11.10.1993 Skrzydłowy 153/48 15 - 36
9 Kończak Jacek 27.03.1992 Obrotowy 181/91 17 - 34
10 Kosma Hubert 29.03.1992 Rozgrywający 179/63 12 - 26
11 Kowalski Paweł 15.06.1992 Rozgrywający 161/44 16 - 110
12 Krawczyk Dominik 20.03.1992 Rozgrywający 175/51 1 - 5
13 Krzyważnia Piotr 20.02.1992 Rozgrywający 163/56 2 - 0
14 Natkański Oskar 10.07.1992 Rozgrywający 170/60 16 - 43
15 Rokita Michał 27.04.1992 Obrotowy 163/66 2 - 8
16 Sędkowski Tobiasz 07.03.1992 Obrotowy 173/73 20 - 43
17 Telka Tomasz 15.06.1992 Bramkarz 170/58 11 - 0
18 Tomala Paweł 09.09.1992 Skrzydłowy 161/50 16 - 12
19 Węgliński Mateusz 22.07.1992 Rozgrywający 166/70 10 - 2
20 Jasnos Wojciech   Trener   20
21 Swat Dariusz   Kierownik   9

 

Liga wojewódzka młodzików. I runda

(2) KSSPR I Końskie - KS Vive II Kielce 43:14 (24:4)
(2) SPR Wisła II Sandomierz - KSSPR I Końskie 5:48 (1:21)
(0) KS Vive I Kielce - KSSPR I Końskie 26:22 (12:11)
(2) UKS Zorza I Bogoria - KSSPR I Końskie 23:45 (12:21)
(2) KS Vive III Kielce - KSSPR I Końskie 26:43 (10:24)
(1) KSSPR I Końskie - KSSPR II Końskie 36:36 (19:16)
(2) KSSPR I Końskie - UKS Zorza II Bogoria 46:8 (27:3)
(2) KSSPR I Końskie - UMKS Busko-Zdrój 30:13 (15:9)
(2) KSSPR I Końskie - OSiR Staszów 34:19 (14:10)
(0) KSSPR I Końskie - Wisła I Sandomierz 25:26 (13:12)


Liga wojewódzka młodzików. II runda

(2) KS Vive II KIelce - KSSPR I Końskie 20:38 (11:21)
(2) KSSPR I Końskie - SPR Wisła II Sandomierz 41:10 (19:3)
(2) KSSPR I Końskie - KS Vive I Końskie 28:18 (12:10)
(2) KSSPR I Końskie - UKS Zorza II Bogoria 39:15 (24:7)
(2) KSSPR I Końskie - KS Vive III Kielce 36:30 (18:13)
(2) KSSPR II Końskie - KSSPR I Końskie 26:30 (11:15)
(2) UKS Zorza I Bogoria - KSSPR I Końskie 22:39 (10:24)
(2) UMKS Busko-Zdrój - KSSPR I Końskie 22:25 (10:14)
(2) OSiR Staszów - KSSPR I Końskie 24:37 (12:20) 
(2) SPR Wisła I Sandomierz - KSSPR I Końskie 23:28 (11:12)

1 KS Vive I Kielce 20 36 708:332  
2 SPR Wisła I Sandomierz 20 36 629:372  
3 KSSPR I Końskie 20 35 713:406 17:1:2
4 KSSPR II Końskie 20 29 668:437 14:1:5
5 UKS Zorza I Bogoria 20 20 466:570  
6 KS Vive III Kielce 20 18 588:564  
7 KS Vive II Kielce 20 15 429:611  
8 PMOS Busko-Zdrój 20 15 449:477  
9 SPR Wisła II Sandomierz 20 9 290:571  
10 OSiR Staszów 20 7 420:655  
11 UKS Zorza II Bogoria 20 0 324:689  


 

Młodzicy II 1992/1993

 

1 Biegaj Rafał 21.01.1993 Rozgrywający 162/50 19 meczy - 178 bramek
2 Cieślik Seweryn 10.11.1993 Skrzydłowy 157/42 13 - 10
3 Jachimowski Karol 11.08.1993 Skrzydłowy 145/34 16 - 13
4 Kołodziej Michał 01.12.1993 Obrotowy 175/61 18 - 51
5 Kornecki Hubert 05.04.1993 Rozgrywający 160/42 19 - 37
6 Kornecki Mateusz 05.06.1994 Bramkarz 161/42 13 - 0
7 Krzywkowski Piotr 10.05.1993 Skrzydłowy 149/34 15 - 70
8 Kubała Wiktor 18.01.1993 Skrzydłowy 161/45 17 - 90
9 Pająk Jacek 22.07.1993 Rozgrywający 189/78 4 - 11
10 Pietrowski Maciej 04.03.1993 Bramkarz 160/43 16 - 0
11 Soja Jakub 02.02.1993 Rozgrywający 175/68 20 - 153
12 Witkowski Przemysław 10.02.1993 Bramkarz 161/44 8 - 0
13 Włoszczyński Wojciech 29.01.1993 Rozgrywający 164/48 15 - 13
14 Zagdański Michał 10.02.1993 Rozgrywający 165/45 18 - 36
15 Zając Maciej 06.12.1993 Obrotowy 160/60 18 - 6
16 Przybylski Rafał   Trener   20
17 Zagdański Waldemar   Kierownik    

 
Liga wojewódzka młodzików. I runda

(2) OSiR Staszów - KSSPR II Końskie 24:46 (11:26)
(0) KSSPR II Końskie - KS Vive I Kielce 23:26 (11:10)
(0) SPR Wisła I Sandomierz- KSSPR II Końskie 31:25 (13:11)
(2) KSSPR II Końskie - UMKS Busko-Zdrój 32:15 (15:7)
(2) KSSPR Końskie - KS Vive II Kielce 37:8 (18:3)
(2) UKS Zorza Bogoria - KSSPR II Końskie 11:37 (3:21)
(1) KSSPR I Końskie - KSSPR II Końskie 36:36 (19:16)
(2) KS Vive III Kielce - KSSPR II Końskie 18:38 (8:20)
(2) KSSPR II Końskie - UKS Zorza I Bogoria 36:21 (19:9)
(2) KSSPR II Końskie - SPR Wisła II Sandomierz 30:10 (15:8)


Liga wojewódzka młodzików. II runda

(0) KS Vive I Kielce - KSSPR II Końskie 35:16 (18:13)
(0) KSSPR II Końskie - SPR Wisła I Sandomierz 29:30 (11:15)
(2) UMKS Busko-Zdrój - KSSPR II Końskie 23:36 (12:19)
(0) KS Vive II Kielce - KSSPR II Końskie 19:39 (10:22)
(2) KSSPR II Końskie - UKS Zorza I Bogoria 37:18 (20:7)
(0) KSSPR II Końskie - KSSPR I Końskie 26:30 (11:15)
(2) UKS Zorza II Bogoria - KSSPR II Końskie 22:41 (10:15)
(2) KSSPR II Końskie - KS Vive III Kielce 33:30 (17:16)
(2) KSSPR II Końskie - OSiR Staszów 40:20 (19:9)
(2) SPR Wisła II Sandomierz - KSSPR II Końskie 10:31 (6:16) 

 

1 KS Vive I Kielce 20 36 708:332  
2 SPR Wisła I Sandomierz 20 36 629:372  
3 KSSPR I Końskie 20 35 713:406 17:1:2
4 KSSPR II Końskie 20 29 668:437 14:1:5
5 UKS Zorza I Bogoria 20 20 466:570  
6 KS Vive III Kielce 20 18 588:564  
7 KS Vive II Kielce 20 15 429:611  
8 PMOS Busko-Zdrój 20 15 449:477  
9 SPR Wisła II Sandomierz 20 9 290:571  
10 OSiR Staszów 20 7 420:655  
11 UKS Zorza II Bogoria 20 0 324:689  
 

Chłopcy I 1994/1995

 

1 Deszczyński Mateusz 09.06.1995 Rozgrywający 148/38 7 meczy - 2 bramki
2 Górecki Dawid 03.07.1995 Rozgrywający 147/39 4 - 2
3 Grabarczyk Robert 07.07.1994 Rozgrywający 159/45 10-101
4 Janus Przemysław 30.04.1994 Skrzydłowy 146/35 10 - 28
5 Jurek Damian 21.09.1995 Skrzydłowy 148/34 10 - 7
6 Kornecki Mateusz 05.06.1994 Bramkarz 161/42 9 - 0
7 Kwiecień Robert 20.04.1994 Rozgrywający 151/46 9 - 17
8 Leksycki Łukasz 22.05.1995 Skrzydłowy 138/33 3 - 0
9 Łucak Piotr 30.04.1994 Rozgrywający 160/53 6 - 2
10 Maleszak Dawid 20.06.1994 Obrotowy 161/62 10 - 61
11 Opala Kacper 09.08.1994 Rozgrywający 153/71 2 - 0
12 Pawlikowski Kamil 10.12.1994 Bramkarz 151/38 9 - 0
13 Pilarski Ernest 26.06.1994 Rozgrywający 154/42 10 - 81
14 Wilczyński Krystian 10.05.1995 Skrzydłowy 148/36 2 - 0
15 Panek Marian   Trener   7
16 Przybylski Rafał   Trener   1
17 Napierała Tomasz   Trener   2

 

Liga wojewódzka chłopców. I runda

(2) KSSPR I Końskie - OSiR Staszów 38:9 (17:6)
(2) KSSPR I Końskie - SPR Wisła Sandomierz 33:15 (16:7)
(2) KSSPR II Końskie - KSSPR I Końskie 12:24 (6:11)
(2) KSSPR I Końskie - KS Vive Kielce 33:25 (15:16)
(0) WKS Świt Wolica - KSSPR I Końskie 24:18 (12:5)


Liga wojewódzka chłopców. II runda

(2) OSiR Staszów - KSSPR I Końskie 12:32 (5:14)
(0) SPR Wisła Sandomierz - KSSPR I Końskie 18:17 (9:7)
(2) KSSPR I Końskie - KSSPR II Końskie 43:8 (22:4)
(0) KS Vive Kielce - KSSPR I Końskie 22:28 (13:14)
(2) KSSPR I Końskie - WKS Świt Wolica 35:30 (15:14) 

1 WKS Świt Wolica 10 18 312:199  
2 KSSPR I Końskie 10 16 301:175 8:0:2
3 SPR Wisła Sandomierz 9 12 224:196  
4 KS Vive Kielce 8 6 181:168  
5 OSiR Staszów 10 4 161:294  
6 KSSPR II Końskie 10 0 134:290 0:0:10

 

 

Chłopcy II 1994/1995

 

1 Bodasiński Marcin  19.06.1994 Rozgrywający 162/45 7 meczy - 26 bramek
2 Bomba Tomasz 17.04.1995 Rozgrywający 148/35 1 - 1
3 Brzezicki Jakub 16.08.1995 Skrzydłowy 151/33 9 - 5
4 Chmielarz Michał 29.04.1994 Skrzydłowy 153/35 5 - 8
5 Kowalczyk Jakub 05.05.1994 Skrzydłowy 150/34 5 - 0
6 Krawczyk Patryk 29.06.1994 Skrzydłowy 147/37 1 - 0
7 Kuśmierczyk Jacek 25.05.1994 Skrzydłowy 156/38 5 - 2
8 Łubowski Jarosław 16.04.1994 Skrzydłowy 154/35 9 - 21
9 Mofina Przemysław 23.11.1994 Rozgrywający 151/36 4 - 0
10 Napierała Michał 28.02.1995 Rozgrywający 157/38 7 - 30
11 Omielczenko Kamil 27.10.1994 Skrzydłowy 148/32 9 - 17
12 Sap Sebastian 26.12.1994 Bramkarz 147/31 5 - 12
13 Skiba Karol 18.07.1994 Obrotowy 148/37 6 - 6
14 Szmidt Eryk 31.08.1994 Rozgrywający 160/40 5 - 6
15 Szmit Adrian 29.12.1994 Skrzydłowy 149/39 6 - 0
16 Napierała Tomasz   Trener   9

 

Liga wojewódzka chłopców. I runda

(0) SPR Wisła Sandomierz - KSSPR II Końskie 32:15 (16:5)
(0) KSSPR II Końskie - WKS Świt Wolica 8:50 (3:26)
(0) KSSPR II Końskie - KSSPR I Końskie 12:24 (6:11)
(0) OSiR Staszów - KSSPR II Końskie 16:12 (8:5)
(0) KS Vive Kielce - KSSPR II Końskie 27:16 (16:7)


Liga wojewódzka chłopców. II runda

(0) KSSPR II Końskie - SPR Wisła Sandomierz 0:10 v.o.
(0) WKS Świt Wolica - KSSPR II Końskie 30:15 (13:5)
(0) KSSPR I Końskie - KSSPR II Końskie 43:8 (22:4)
(0) KSSPR II Końskie - OSiR Staszów 30:32 (12:16)
(0) KSSPR II Końskie - KS Vive Kielce 18:26 (9:15)

1 WKS Świt Wolica 10 18 312:199  
2 KSSPR I Końskie 10 16 301:175 8:0:2
3 SPR Wisła Sandomierz 9 12 224:196  
4 KS Vive Kielce 8 6 181:168  
5 OSiR Staszów 10 4 161:294  
6 KSSPR II Końskie 10 0 134:290 0:0:10

 

Szukaj

Kalendarz

sierpień 2018
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Wkrótce

25 Sie 2018
14:00 - 22:00
50-lecie Piłki Ręcznej w Końskich

Wspomóż KLUB

Wpłać dobrowolną darowiznę

dotpay

Aktualnie stronę przegląda:

Odwiedza nas 78 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
1320618