KSSPR Końskie

Twoim Klubem

Get Adobe Flash player

I liga gr. B

 

1 Baturin Roman 18.05.1974 Skrzydłowy 177/85 11 meczy - 28 bramek
2 Bąk Arkadiusz 15.02.1978 Obrotowy 187/98 20 - 52
3 Byczkowski Grzegorz 09.07.1982 Obrotowy 187/83 4 - 0
4 Fiutek Konrad 01.03.1986 Rozgrywający 202/101 22-24
5 Iskra Sebastian 18.07.1987 Rozgrywający 182/75 22 - 115
6 Janusz Rafał 31.05.1980 Bramkarz 178/70 3 - 0
7 Jasiński Michał 09.03.1985 Skrzydłowy 182/82 16 - 14
8 Juszczyk Karol 30.07.1987 Obrotowy 190/93 8 - 4
9 Kowal Piotr 05.09.1991 Skrzydłowy 176/63 8 - 3
10 Majchrzak Sławomir 28.01.1991 Obrotowy 180/109 8 - 8
11 Makuch Szymon 11.07.1988 Rozgrywający 183/79 11 - 4
12 Napierała Robert 08.03.1972 Rozgrywajacy 181/75 22 - 96
13 Napierała Tomasz 03.03.1979 Rozgrywający 180/76 21 - 103
14 Pająk Sebastian 28.01.1991 Bramkarz 183/72 2 - 0
15 Przybylski Rafał 07.01.1979 Obrotowy 184/87 3 - 3
16 Ratuszniak Rafał 09.06.1986 Bramkarz 190/82 20 - 0
17 Rokita Michał 27.04.1992 Obrotowy 179/76 5 - 0
18 Sadowski Filip 06.03.1988 Bramkarz 184/71 7 - 0
19 Smołuch Sebastian 19.03.1986 Rozgrywający 197/81 18 - 78
20 Trojanowski Norbert 01.04.1986 Rozgrywający 188/90 18 - 56
21 Trojanowski Wojciech 12.07.1987 Skrzydłowy 182/87 2 - 3
22 Panek Marian   Trener   11
23 Przybylski Rafał   Trener   11
24 Dobrowolski Jacek   Kierownik   17


I liga. Grupa B. I runda

(2) KSSPR Końskie - KS AZS AWF Biała Podlaska 32:28 (17:13)
(2) ZKS Unia Tarnów - KSSPR Końskie 18:21 (7:11)
(0) KSSPR Końskie - GKS Olimpia Piekary Śląskie 27:33 (11:16)
(0) MKS Żagiew Dzierżoniów - KSSPR Końskie 27:24 (14:14)
(2) KSSPR Końskie - ChKS Łódź 39:26 (19:13)
(2) KSSPR Końskie - MTS Chrzanów 37:33 (20:16)
(0) KS NMC Powen Zabrze - KSSPR Końskie 30:20 (13:9)
(2) KSSPR Końskie - ASPR Zawadzkie 32:31 (14:15)
(0) SPR Wisła Sandomierz - KSSPR Końskie 39:28 (21:14)
(2) KSSPR Końskie - KŚ AZS Politechnika Radomska 20:17 (8:6)
(0) KS Norgips Gwardia Opole - KSSPR Końskie 33:23 (16:13)

I liga. Grupa B. II runda

(0) AZS AWF Biała Podlaska - KSSPR Końskie 34:25 (16:11)
(2) KSSPR Końskie - ZKS Unia Tarnów 32:27 (18:13)
(0) GKS Olimpia Piekary Śląskie - KSSPR Końskie 28:27 (13:14)
(2) KSSPR Końskie - MKS Żagiew Dzierżoniów 27:20 (12:12)
(0) ChKS Łódź - KSSPR Końskie 29:24 (15:12)
(0) MTS Chrzanów - KSSPR Końskie 33:30 (20:11)
(1) KSSPR Końskie - KS NMC Powen Zabrze 22:22 (10:11)
(0) ASPR Zawadzkie - KSSPR Końskie 31:23 (17:11)
(2) KSSPR Końskie - SPR Wisła Sandomierz 30:25 (16:13)
(0) KŚ AZS Politechnika Radomska - KSSPR Końskie 31:25 (13:13)
(2) KSSPR Końskie - KS Norgips Gwardia Opole 23:20 (10:7)

 

1 KS NMC Powen Zabrze 22 39 622:468 18:3:1
2 ASPR Zawadzkie 22 31 628:594 15:1:6
3 GKS Olimpia Piekary Śląskie 22 26 621:576 12:2:8
4 KS Norgips Gwardia Opole 22 25 592:560 11:3:8
5 KŚ AZS Politechnika Radomska 22 23 562:543 9:5:8
6 KSSPR Końskie 22 21 591:615 10:1:11
7 MTS Chrzanów 22 21 570:585 9:3:10
8 ChKS Łódź 22 19 615:650 6:7:9
9 SPR Wisła Sandomierz 22 18 627:659 8:2:12
10 KS AZS AWF Biała Podlaska 22 15 610:664 6:3:13
11 MKS Żagiew Dzierżoniów 22 14 565:619 6:2:14
12 ZKS Unia Tarnów 22 12 593:663 5:2:15

Juniorzy 1990/1991

 

1 Kania Paweł 06.03.1992 Bramkarz 173/56 6 meczy - 0 bramek
2 Kończak Jacek 27.03.1992 Obrotowy 185/93 5 - 1
3 Kosma Patryk 11.01.1991 Skrzydłowy 186/71 11 - 31
4 Kowal Piotr 05.09.1991 Skrzydłowy 176/63 15 - 80
5 Kubała Wiktor 18.01.1993 Skrzydłowy 175/61 4 - 17
6 Kuleta Łukasz 29.03.1991 Obrotowy 185/83 14 - 78
7 Majchrzak Sławomir 28.01.1991 Obrotowy 180/109 13 - 44
8 Miller Ernest 03.10.1991 Skrzydłowy 178/54 10 - 12
9 Miśta Karol 09.05.1991 Skrzydłowy 177/61 6 - 37
10 Pająk Jacek 22.07.1993 Rozgrywający 191/82 4 - 2
11 Pająk Sebastian 28.01.1991 Bramkarz 183/72 11 - 0
12 Pałka Marcin 27.02.1991 Rozgrywający 185/85 3 - 24
13 Rokita Michał 27.04.1992 Obrotowy 179/76 14 - 59
14 Śliwiński Patryk 13.11.1991 Skrzydłowy 175/58 12 - 27
15 Tkaczyk Przemysław 15.04.1991 Obrotowy 181/94 12 - 9
16 Witkowski Przemysław 10.02.1993 Bramkarz 170/52 9 - 0
17 Zając Paweł 04.05.1991 Rozgrywający 181/70 15 - 47
18 Łyczkowski Jan   Trener   15
19 Zając Tomasz   Kierownik    

 
Liga wojewódzka juniorów. I runda

(2) KSSPR Końskie - SPR Wisła Sandomierz 28:27 (12:12)

(2) SPR Polonica Kielce - KSSPR Końskie 24:36 (12:18)
(0) KSSPR Końskie - KS Vive Kielce 31:39 (11:19)
(2) SPR Wisła Sandomierz - KSSPR Końskie 24:26 (12:12)
(2) KSSPR Końskie - SPR Polonica Kielce 44:22 (20:11)
(2) KS Vive Kielce - KSSPR Końskie 27:19 (15:7)

Liga wojewódzka juniorów. II runda

(2) KSSPR Końskie - SPR Wisła Sandomierz 34:21 (17:8)
(2) SPR Polonica Kielce - KSSPR Końskie 22:36 (14:14)
(0) KSSPR Końskie - KS Vive Kielce 23:37 (10:13)
(0) SPR Wisła Sandomierz - KSSPR Końskie 35:32 (14:13)
(0) KSSPR Końskie - SPR Polonica Kielce 37:21 (18:7)
(2) KS Vive Kielce - KSSPR Końskie 32:35 (18:18)

1 KS Vive Kielce 12 18 394:284  
2 KSSPR Końskie 12 16 381:331 8:0:4
3 SPR Wisła Sandomierz 12 14 364:329  
4 SPR Polonica Kielce 12 0 268:453 0:0:12


Ćwierćfinał Mistrzostw Polski Juniorów. Wrocław 6 - 8 lutego 2009

(0) KSSPR Końskie - WKS Śląsk Wrocław 21:22 (8:14)
(2) KSSPR Końskie - MKS Pałac Młodzieży Tarnów 44:31 (27:13)
(0) KSSPR Końskie - KSPR Gwardia Koszalin 22:23 (10:13)
 

1 WKS Śląsk Wrocław 3 82:75  2:0:1 
2 KSPR Gwardia Koszalin 73:76  2:0:1 
3 KSSPR Końskie 3 2 87:76 1:0:2
4 MKS PM Tarnów 90:105  1:0:2 

 

Juniorzy młodsi I 1992/1993

 

1 Armada Dominik 04.12.1992 Skrzydłowy 168/56 12 meczy - 49 bramek
2 Franaszczyk Maciej 25.08.1992 Rozgrywający 188/72 10 - 26
3 Grochowski Hubert 02.11.1992 Rozgrywający 182/60 8 - 36
4 Gryszpiński Michał 21.04.1992 Rozgrywający 182/78 11 - 39
5 Kamiński Bartłomiej 23.08.1992 Bramkarz 175/61 12 - 3
6 Kania Paweł 06.03.1992 Bramkarz 173/56 10 - 1
7 Kołodziejczyk Paweł 11.10.1993 Skrzydłowy 157/50 5 - 8
8 Kończak Jacek 27.03.1992 Obrotowy 185/93 7 - 9
9 Kowalski Paweł 15.06.1992 Rozgrywający 170/56 11 - 55
10 Krawczyk Dominik 20.03.1992 Rozgrywający 185/65 11 - 26
11 Natkański Oskar 10.07.1992 Rozgrywający 178/64 8 - 11
12 Rynkiewicz Cezary 17.04.1992 Skrzydłowy 174/59 5 - 13
13 Sędkowski Tobiasz 07.03.1992 Obrotowy 178/81 11 - 44
14 Telka Tomasz 15.06.1992 Bramkarz 173/58 5 - 0
15 Tomala Paweł 09.09.1992 Skrzydłowy 170/55 10 - 17
16 Węgliński Mateusz 22.07.1992 Rozgrywający 173/70 10 - 37
17 Jasnos Wojciech   Trener   14


Liga wojewódzka juniorów młodszych. I runda

(0) KSSPR I Końskie - KSSPR II Końskie 25:45 (14:23)
(2) OSiR Staszów - KSSPR I Końskie 28:44 (13:24)
(0) KSSPR I Końskie - SPR Wisła Sandomierz 24:28 (10:14)
(2) KSSPR I Końskie - PMOS Busko-Zdrój 39:31 (21:15)
(0) KS Vive I Kielce - KSSPR I Końskie 22:17 (7:8)
(2) KSSPR I Końskie - KS Vive II Kielce 41:26 (18:11)
(2) UKS Zorza Bogoria - KSSPR I Końskie 22:42

Liga wojewódzka juniorów młodszych. II runda

(0) KSSPR II Końskie - KSSPR I Końskie 43:24 (25:11)
(2) KSSPR I Końskie - OSiR Staszów 34:23 (16:8)
(0) SPR Wisła Sandomierz - KSSPR I Końskie 35:27 (17:11)
(2) PMOS Busko-Zdrój - KSSPR I Końskie 28:32
(0) KSSPR I Końskie - KS Vive I Kielce 22:30 (11:17)
(0) KS Vive II Kielce - KSSPR I Końskie 33:28 (18:13)
(2) KSSPR I Końskie - UKS Zorza Bogoria 49:26 (25:10)

Statystyka nie uwzględnia następujących meczów: UKS Zorza Bogoria - KSSPR I Końskie 22:42 oraz PMOS Busko-Zdrój - KSSPR I Końskie 28:32


1 KSSPR II Końskie 14 26 605:334 13:0:1
2 KS Vive I Kielce 14 24 521:290  
3 SPR Wisła Sandomierz 14 22 482:369  
4 KSSPR I Końskie 14 14 448:420 7:0:7
5 KS Vive II Kielce 14 12 393:494  
6 OSiR Staszów 14 10 396:513  
7 PMOS Busko-Zdrój 14 2 355:513  
8 UKS Zorza Bogoria 14 2 299:566  

Juniorzy młodsi II 1992/1993

 

1 Biegaj Rafał 21.01.1993 Rozgrywający 172/58 20 meczy - 171 bramek
2 Cieślik Seweryn 10.11.1993 Skrzydłowy 166/47 10 - 19
3 Jachimowski Karol 11.08.1993 Skrzydłowy 155/38 12 - 22
4 Kamiński Bartłomiej 23.08.1992 Bramkarz 175/61 8 - 0
5 Kołodziej Michał 01.12.1993 Obrotowy 184/70 21 - 55
6 Kornecki Hubert 05.04.1993 Rozgrywający 172/53 25 - 140
7 Kornecki Mateusz 05.06.1994 Bramkarz 180/60 23 - 2
8 Kowalski Paweł 15.06.1992 Rozgrywający 170/56 9 - 9
9 Krzywkowski Piotr 10.05.1993 Skrzydłowy 165/52 24 - 152
10 Kubała Wiktor 18.01.1993 Skrzydłowy 175/61 22 - 208
11 Rokita Michał 27.04.1992 Obrotowy 179/76 11 - 29
12 Soja Jakub 02.02.1993 Rozgrywający 181/65 24 - 68
13 Ścibisz Paweł 25.01.1993 Obrotowy 187/72 2 - 0
14 Witkowski Przemysław 1.02.1993 Bramkarz 170/52 20 - 0
15 Włoszczyński Wojciech 29.01.1993 Rozgrywający 174/70 11 - 15
16 Zagdański Michał 10.02.1993 Rozgrywający 180/63 20 - 40
17 Zając Maciej 06.12.1993 Obrotowy 168/66 17 - 13
18 Przybylski Rafał   Trener   25
19 Zagdański Waldemar   Kierownik    


Liga wojewódzka juniorów młodszych. I runda

(2) KSSPR I Końskie - KSSPR II Końskie 25:45 (14:23)
(2) KSSPR II Końskie - PMOS Busko-Zdrój 64:14 (38:7)
(0) KS Vive I Kielce - KSSPR II Końskie 33:24 (18:9)
(2) KSSPR II Końskie - KS Vive II Kielce 46:17 (24:11)
(2) UKS Zorza Bogoria - KSSPR II Końskie 23:41 (11:21)
(2) KSSPR II Końskie - OSiR Staszów 44:23 (24:12)
(2) SPR Wisła Sandomierz - KSSPR II Końskie 30:38 (12:18)

Liga wojewódzka juniorów młodszych. II runda

(2) KSSPR II Końskie - KSSPR I Końskie 43:24 (25:11)
(2) PMOS Busko-Zdrój - KSSPR II Końskie 20:47 (7:25)
(2) KSSPR II Końskie - KS Vive I Kielce 35:25 (19:16)
(2) KS Vive II Kielce - KSSPR II Końskie 24:41 (13:19)
(2) KSSPR II Końskie - UKS Zorza Bogoria 52:21 (27:11)
(2) KSSPR II Końskie - SPR Wisła Sandomierz 45:26 (21:12)
(2) OSiR Staszów - KSSPR II Końskie 27:40 (12:15)

1 KSSPR II Końskie 14 26 605:334 13:0:1
2 KS Vive I Kielce 14 24 521:290  
3 SPR Wisła Sandomierz 14 22 482:369  
4 KSSPR I Końskie 14 14 448:420 7:0:7
5 KS Vive II Kielce 14 12 393:494  
6 OSiR Staszów 14 10 396:513  
7 PMOS Busko-Zdrój 14 2 355:513  
8 UKS Zorza Bogoria 14 2 299:56  

 

Ćwierćfinał Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych. Elbląg 17 - 19 kwietnia 2009

(2) KSSPR Końskie - KS Azoty Puławy 46:36 (25:18)
(2) KSSPR Końskie - UKS Skorpion Rudka 49:19 (26:6)
(1) KSSPR Końskie - MKS Truso Elbląg 36:36 (15:18)
 

1  KSSPR Końskie 3 5 131:91 2:0:1
2  MKS Truso Elbląg   5  127:89  2:0:1 
3  KS Azoty Puławy  2  109:111  1:0:2 
4  UKS Skorpion Rudka 3  0  71:147  0:0:3 



Półfinał Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych. Głogów 15 - 17 maja 2009

(2) KSSPR Końskie - UKS Anilana Łódź 34:32 (19:15)
(2) KSSPR Końskie - UKS SP 42 Łączpol Gdynia 39:36 (19:15)
(0) KSSPR Końskie - SPR Chrobry Głogów 27:33 (16:15)

1 SPR Chrobry Głogów 3 6 112:77 3:0:0
2 KSSPR Końskie 3 4 100:101 2:0:1
3 UKS SP 42 Łączpol Gdynia 3 2 92:114 1:0:2
4 UKS Anilana Łódź 3 0 91:113 0:0:3



Finał Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych. Głogów 27 - 31 maja 2009

(2) KSSPR Końskie - MKS MOS Wrocław 30:25 (14:16)
(2) KSSPR Końskie - MKS Nielba Wągrowiec 40:26 (20:16)
(2) KSSPR Końskie - MKS Truso Elbląg 44:35 (21:18)
(2) KSSPR Końskie - SKF Wisła Płock 50:32 (25:16). Półfinał
(2) KSSPR Końskie - Chrobry Głogów 41:32 (18:12). Finał

 
1 KSSPR Końskie
2 SPR Chrobry Głogów 
3 SKF Wisła Płock 
4 MKS MOS Wrocław 
5 MKS Nielba Wągrowiec 
6 UKS Siódemka Świecie
7 MKS Truso Elbląg 
8 MKS PM Tarnów 

Młodzicy 1994/1995

 

1 Gębski Kacper 24.03.1995 Rozgrywający 174/68 14 meczy - 12 bramek
2 Gierczyński Bartosz 11.10.1995 Obrotowy 178/68 10 - 6
3 Grabarczyk Robert 07.07.1994 Rozgrywający 180/67 18 - 152
4 Janus Adam 29.03.1995 Rozgrywający 183/76 8 - 7
5 Kania Mateusz 19.02.1994 Rozgrywający 182/68 5 - 3
6 Kornecki Mateusz 05.06.1994 Bramkarz 180/60 13 - 0
7 Kowalik Tomasz 21.04.1995 Rozgrywający 175/51 5 - 5
8 Kowalski Krzysztof 09.03.1995 Rozgrywający 171/56 5 - 2
9 Kucharski Piotr 31.07.1994 Rozgrywający 178/65 13 - 32
10 Łubowski Jarosław 16.04.1994 Bramkarz 180/85 12 - 0
11 Maleszak Dawid 20.06.1994 Skrzydłowy 175/76 18 - 83
12 Mączyński Patryk 07.08.1994 Rozgrywający 189/85 18 - 32
13 Napierała Michał 28.02.1995 Skrzydłowy 168/50 11 - 45
14 Pawlikowski Kamil 10.12.1994 Bramkarz 173/54 9 - 0
15 Pilarski Ernest 24.06.1994 Rozgrywający 185/74 18 - 110
16 Poznański Kacper 01.04.1995 Skrzydłowy 185/74 3 - 1
17 Sękowski Bartosz 04.02.1994 Rozgrywający 181/83 16 - 129
18 Tomczyk Mateusz 06.04.1994 Skrzydłowy 175/82 17 - 29
19 Panek Marian   Trener   20


Liga wojewódzka młodzików. I runda

(2) KSSPR Końskie - PMOS Busko-Zdroj 29:23 (13:7)

(2) KSSPR Końskie - KS Vive II Kielce 55:25 (28:14)
(2) SPR Wisła Sandomierz - KSSPR Końskie 19:32 (7:17)
(2) KSSPR Końskie - TS Sokół Końskie 52:13 (25:8)
(2) KS Vive I Kielce - KSSPR Końskie 24:26 (11:13)
(2) KSSPR Końskie - OSiR Staszów 45:29 (21:10)
(2) KSSPR Końskie - SPR Stal Mielec 30:21 (12:12)

Liga wojewódzka młodzików. II runda

(2) KS Vive II Kielce - KSSPR Końskie 15:39 (9:17)
(2) PMOS Busko-Zdrój - KSSPR Końskie 27:38 (12:13)
(2) KSSPR Końskie - SPR Wisła Sandomierz 35:19 (15:13)
(2) KSSPR Końskie - KS Vive I Kielce 37:23 (17:8)
(2) TS Sokół Końskie - KSSPR Końskie 18:44 (5:22)
(2) OSiR Staszów - KSSPR Końskie 23:47 (9:25)
(2) KSSPR Końskie - SPR Stal Mielec 29:20 (19:12)

Statystyka nie uwzględnia meczów: TS Sokół Końskie - KSSPR Końskie 18:44 (5:22) oraz OSiR Staszów - KSSPR Końskie 23:47 (9:25)

1 KSSPR Końskie 14 28 538:299 14:0:0
2 KS Vive I Kielce 14 22 428:335  
3 SPR Stal Mielec 14 21 434:340  
4 PMOS Busko-Zdrój 14 17 436:349  
5 SPR Wisła Sandomierz 14 12 395:380  
6 OSiR Staszów 14 8 383:488  
7 TS Sokół Końskie 14 4 272:510  
8 KS Vive II Kielce 14 0 319:504  



Ćwierćfinał Pucharu Polski Młodzików. Puławy 1 - 3 maja 2009

(0) KSSPR Końskie - UKS Siódemka Chełmek 23:25 (12:10)
(2) KSSPR Końskie - UKS Juvenia Rzeszów 44:10 (21:5)
(2) KSSPR Końskie - KS Azoty Puławy 46:25 (23:12)
 

1 UKS Siódemka Chełmek 3 6 93:64 3:0:0
2 KSSPR Końskie 3 4 113:60 2:0:1
3 KS Azoty Puławy 3 2 88:102 1:0:2
4 UKS Juvenia Rzeszów 3 0 38:106 0:0:3

 

Półfinał Pucharu Polski Młodzików. Brzeg 22 - 24 kwietnia 2009

(2) KSSPR Końskie - MKS Kusy Kraków 37:35 (9:14)
(2) KSSPR Końskie - SKS Orlik Brzeg 29:24 (13:13)
(0) KSSPR Końskie - KS NMC Powen Zabrze 22:26 (10:13)

  
1 KSSPR Końskie 3 4 88:85 2:0:1
2 SKS Orlik Brzeg 3 3 87:80 1:1:1
3 MKS Kusy Kraków 3 3 86:82 1:1:1
4 KS NMC Powen Zabrze 3 2 68:82 1:0:2



Finał Pucharu Polski Młodzików. Chełmek 4 - 7 czerwca 2009

(2) KSSPR Końskie - SKS Orlik Brzeg 29:24 (13:13). Mecz zaliczony z półfinału
(2) KSSPR Końskie - MKS Nielba Wągrowiec 48:27 (27:9)
(2) KSSPR Końskie - MKS Zagłębie Lubin 38:18 (18:6)
(0) KSSPR Końskie - UKS Siódemka Chełmek 25:27 (12:9) po dogrywce. Półfinał
(2) KSSPR Końskie - SKS Orlik Brzeg 28:24 (11:12). Mecz o III miejsce
 

1 UKS Siódemka Chełmek
2 KS Vive Targi Kielce
3 KSSPR Końskie
4 SKS Orlik Brzeg
5 MKS Jurand Ciechanów
6 MKS Zagłębie Lubin
7 MKS Nielba Wągrowiec
8 SKF Wisła Płock

 

Szukaj

Kalendarz

maj 2018
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Wkrótce

Wspomóż KLUB

Wpłać dobrowolną darowiznę

dotpay

Aktualnie stronę przegląda:

Odwiedza nas 173 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
1241756