KSSPR Końskie

Twoim Klubem

Get Adobe Flash player

I liga gr.B

 

1 Baturin Roman 18.05.1974 Skrzydłowy 177/85 22 mecze - 73 bramki
2 Bak Arkadiusz 15.02.1978 Obrotowy 189/98 21 - 71
3 Biegaj Rafał 21.01.1993 Rozgrywający 178/60 11 - 16
4 Byczkowski Grzegorz 09.07.1982 Obrotowy 190/95 2 - 0
5 Fiutek Konrad 01.03.1986 Rozgrywający 202/101 18 - 15
6 Iskra Sebastian 18.07.1987 Skrzydłowy 182/75 18 - 35
7 Janusz Rafał 31.05.1980 Bramkarz 178/70 6 - 0
8 Kornecki Mateusz 05.06.1994 Bramkarz 190/71 9 - 0
9 Kubała Wiktor 18.01.1993 Skrzydłowy 180/63 14 - 15
10 Majchrzak Sławomir 28.01.1991 Rozgrywający 181/105 6 - 4
11 Napierała Robert 08.03.1972 Rozgrywający 181/75 18-37
12 Napierała Tomasz 03.03.1979 Rozgrywający 180/76 22 - 120
13 Pająk Sebastian 28.01.1991 Bramkarz 183/72 2 - 0
14 Przybylski Michał 03.08.1978 Rozgrywający 188/100 21 - 118
15 Ratuszniak Rafał 09.06.1985 Bramkarz 193/82 21 - 1
16 Rokita Michał 27.04.1992 Obrotowy 179/76 1 - 1
17 Słonicki Krzysztof 24.08.1985 Obrotowy 180/75 20 - 21
18 Smołuch Sebastian 19.03.1986 Rozgrywający 196/98 18 - 65
19 Trojanowski Wojciech 12.07.1987 Skrzydłowy 182/87 21 - 94
20 Witkowski Przemysław 10.02.1993 Bramkarz 185/65 1 - 0
21 Przybylski Rafał   Trener   21
22 Jasnos Wojciech   Trener   1
23 Dobrowolski Jacek   Kierownik   21
24 Swat Dariusz   Kierownik   1


I liga. Grupa B. I runda

(2) KS Gwardia Opole - KSSPR Końskie 25:28 (13:11)
(0) ChKS Łódź - KSSPR Końskie 27:21 (9:8)
(2) KSSPR Końskie - ASPR Zawadzkie 32:30 (15:15)
(2) MTS Chrzanów - KSSPR Końskie 22:25 (11:11)
(1) KSSPR Końskie - BKS Stalprodukt Bochnia 32:32 (16:13)
(0) GKS Olimpia Piekary Śląskie - KSSPR Końskie 29:26 (12:11)
(2) KSSPR Końskie - KS AZS AWF Biała Podlaska 31:28 (12:17)
(0) MSPR Siódemka Miedź Legnica - KSSPR Końskie 38:27 (21:12)
(0) KSSPR Końskie - SPR BRW Stal Mielec 34:35 (18:16)
(2) SPR Wisła Sandomierz - KSSPR Końskie 30:39 (15:19)
(2) KSSPR Końskie - KŚ AZS Politechnika Radomska 32:24 (15:9)

I liga. Grupa B. II runda

(2) KSSPR Końskie - KS Gwardia Opole 31:28 (15:11)
(2) KSSPR Końskie - ChKS Łódź 29:24 (13:10)
(0) ASPR Zawadzkie - KSSPR Końskie 45:30 (21:16)
(2) KSSPR Końskie - MTS Chrzanów 33:23 (18:14)
(2) BKS Stalprodukt Bochnia - KSSPR Końskie 30:34 (8:17)
(2) KSSPR Końskie - GKS Olimpia Piekary Śląskie 37:35 (24:20)
(2) KS AZS AWF Biała Podlaska - KSSPR Końskie 28:37 (10:17)
(2) KSSPR Końskie - MSPR Siódemka Miedź Legnica 32:31 (15:17)
(0) SPR BRW Stal Mielec - KSSPR Końskie 38:35 (16:11)
(2) KSSPR Końskie - SPR Wisła Sandomierz 29:22 (14:11)
(2) KŚ AZS Politechnika Radomska - KSSPR Końskie 23:32 (13:14)


1 SPR BRW Stal Mielec 22 44 871:640 22:0:0
2 MSPR Siódemka Miedź Legnica 22 35 751:603 17:1:4
3 KSSPR Końskie 22 31 686:647 15:1:6
4 ASPR Zawadzkie 22 30 716:636 15:0:7
5 GKS Olimpia Piekary Śląskie 22 20 676:698 9:2:11
6 KŚ AZS Politechnika Radomska 22 18 607:648 9:0:13
7 KS Gwardia Opole 22 17 568:605 8:1:13
8 MTS Chrzanów 22 17 636:689 8:1:13
9 BKS Stalprodukt Bochnia 22 17 642:720 8:1:13
10 ChKS Łódź 22 15 612:670 7:1:14
11 SPR Wisła Sandomierz 22 12 635:721 5:2:15
12 KS AZS AWF Biała Podlaska 22 8 589:712 4:0:18

Juniorzy I 1991/1992

  

1 Chyliński Kamil 17.02.1993 Rozgrywający 184/71 3 mecze - 14 bramek
2 Kosma Patryk 11.01.1991 Skrzydłowy 189/72 11 - 72
3 Kowal Piotr 05.09.1991 Skrzydłowy 179/64 10 - 58
4 Krzywkowski Piotr 10.05.1991 Skrzydłowy 175/58 3 - 10
5 Kuleta Łukasz 29.03.1991 Obrotowy 187/81 11 - 65
6 Majchrzak Sławomir 28.01.1991 Rozgrywający 181/105 10 - 35
7 Miller Ernest 03.10.1191 Skrzydłowy 180/55 10 - 11
8 Miśta Karol 09.05.1991 Skrzydłowy 178/62 11 - 22
9 Pająk Jacek 22.07.1993 Rozgrywający 194/85 1 - 0
10 Pająk Sebastian 28.01.1991 Bramkarz 190/80 11 - 0
11 Rokita Michał 27.04.1992 Obrotowy 180/77 11 - 38
12 Śliwiński Patryk 13.11.1991 Skrzydłowy 176/59 5 - 16
13 Telka Tomasz 15.06.1992 Bramkarz 173/58 1 - 0
14 Tkaczyk Przemysław 15.04.1991 Obrotowy 182/94 7 - 7
15 Witkowski Przemysław 10.02.1993 Bramkarz 185/65 7 - 0
16 Zając Paweł 04.05.1991 Rozgrywający 184/72 11-32
17 Łyczkowski Jan   Trener   11
18 Zając Tomasz   Kierownik   11


Liga wojewódzka juniorów. I runda

(2) KSSPR I Końskie - KSSPR II Końskie 30:23 (15:9)
(2) KSSPR I Końskie - OSiR Staszów 57:26 (28:10)
(0) KSSPR I Końskie - KS Vive Targi Kielce 24:25 (12:13)
((0) SPR Wisła Sandomierz - KSSPR I Końskie 37:33 (19:20)

Liga wojewódzka juniorów. II runda

(2) KSSPR II Końskie - KSSPR I Końskie 23:41 (6:18)
(2) OSiR Staszów - KSSPR I Końskie 29:38 (12:19)
(2) KS Vive Targi Kielce - KSSPR I Końskie 32:33 (16:16)
(2) KSSPR I Końskie - SPR Wisła Sandomierz 35:34 (20:20)

1 KS Vive Targi Kielce 8 14 299:209 7:0:1
2 KSSPR I Końskie 8 12 291:229 6:0:2
3 SPR Wisła Sandomierz 8 8 241:233 4:0:4
4 KSSPR II Końskie 8 4 215:277 2:0:6
5 OSiR Staszów 8 2 223:321 1:0:7

 

Ćwierćfinał Mistrzostw Polski Juniorów. Zawadzkie 12 - 14 lutego 2010

(0) KSSPR Końskie - ChKS Łódź 33:35 (14:15)
(0) KSSPR Końskie - ASPR Zawadzkie 28:34 (8:17)
(0) KSSPR Końskie - KS NMC Powen Zabrze 28:37 (15:18)
 

1 ChKS Łódź 3 6 124:87 3:0:0
2 KS NMC Powen Zabrze 3 4 106:101 2:0:1
3 ASPR Zawadzkie 3 2 98:123 1:0:2
4 KSSPR Końskie 3 0 89:106 0:0:3

 

Juniorzy II 1991/1992

  

1 Armada Dominik 04.12.1992 Skrzydłowy 179/71 3 mecze - 2 bramki
2 Druszcz Paweł 25.01.1992 Rozgrywający 185/87 6 - 22
3 Franaszczyk Maciej 25.08.1992 Rozgrywający 188/72 4 - 5
4 Grochowski Hubert 02.11.1992 Rozgrywający 185/67 5 - 18
5 Gryszpinski Michał 21.04.1992 Rozgrywający 187/88 7 - 50
6 Kamiński Bartłomiej 23.08.1992 Bramkarz 184/77 7 - 1
7 Kania Paweł 06.03.1992 Bramkarz 180/65 5 - 0
8 Kołodziejczyk Paweł 11.10.1993 Skrzydłowy 180/72 1 - 0
9 Kończak Jacek 27.03.1992 Obrotowy 197/100 7 - 7
10 Kowalski Paweł 15.06.1992 Skrzydłowy 175/57 8 - 45
11 Krawczyk Dominik 20.03.1992 Rozgrywający 185/65 1 - 0
12 Rynkiewicz Cezary 17.04.1992 Skrzydłowy 175/70 4 - 0
13 Sędkowski Tobiasz 07.03.1992 Rozgrywający 180/81 8 - 29
14 Tomala Paweł 09.09.1992 Skrzydłowy 180/65 7 - 10
15 Węgliński Mateusz 22.07.1992 Rozgrywający 180/77 8 - 26
16 Jasnos Wojciech   Trener   16


Liga wojewódzka juniorów. I runda

(0) KSSPR I Końskie - KSSPR II Końskie 30:23 (15:9)

(0) KSSPR II Końskie - KS Vive Targi Kielce 24:39 (9:16)
(0) SPR Wisła Sandomierz - KSSPR II Końskie 28:21 (13:9)
(0) OSiR Staszów - KSSPR II Końskie 39:34 (20:17)

Liga wojewódzka juniorów. II runda

(0) KSSPR II Końskie - KSSPR I Końskie 23:41 (6:18)
(0) KS Vive Targi Kielce - KSSPR II Końskie 45:25 (25:15)
(2) KSSPR II Końskie - SPR Wisła Sandomierz 27:25 (14:10)
(2) KSSPR II Końskie - OSiR Staszów 38:30 (17:14) 

 

1 KS Vive Targi Kielce 8 14 299:209 7:0:1
2 KSSPR I Końskie 8 12 291:229 6:0:2
3 SPR Wisła Sandomierz 8 8 241:233 4:0:4
4 KSSPR II Końskie 8 4 215:277 2:0:6
5 OSiR Staszów 8 2 223:321 1:0:7

 

 

Juniorzy młodsi I 1992/1993

  

1 Biegaj Rafał 21.01.1993 Rozgrywający 178/60 24 mecze - 145 bramek
2 Chyliński Kamil 17.02.1993 Rozgrywający 184/71 22 - 238
3 Cieślik Seweryn 10.11.1993 Skrzydłowy 170/50 22 - 20
4 Jachimowski Karol 11.08.1993 Skrzydłowy 165/50 21 - 27
5 Kołodziej Michał 01.12.1993 Obrotowy 187/73 22 - 66
6 Kornecki Hubert 05.04.1993 Rozgrywający 188/67 22 - 142
7 Kornecki Mateusz 05.06.1994 Bramkarz 190/71 23 - 7
8 Krzywkowski Piotr 10.05.1993 Skrzydłowy 175/58 25 - 196
9 Kubała Wiktor 18.01.1993 Skrzydłowy 180/63 23 - 149
10 Soja Jakub 02.02.1993 Rozgrywający 185/72 21 - 67
11 Witkowski Przemysław 10.02.1993 Bramkarz 185/65 24 - 4
12 Włoszczyński Wojciech 29.01.1993 Obrotowy 178/76 21 - 37
13 Zając Maciej 06.12.1993 Obrotowy 180/76 23 - 16
14 Przybylski Rafał   Trener   25
15 Dobrowolski Jacek   Kierownik    


Liga wojewódzka juniorów młodszych. I runda

(2) KSSPR I Końskie - KSSPR II Końskie 56:29 (23:15)
(2) KSSPR I Końskie - KS Vive Targi I Kielce 49:35 (22:16)
(2) PMOS Busko-Zdrój - KSSPR I Końskie 23:55 (7:28)
(2) KSSPR I Końskie - KS Vive Targi II Kielce 58:12 (31:5)
(2) KSSPR I Końskie - SPR BRW Stal Mielec 42:25 (19:15)
(2) KSSPR I Końskie - SPR Polonica Kielce 65:12 (33:6)
(2) KSSPR I Końskie - SPR Wisła Sandomierz 54:13 (25:8)

Liga wojewódzka juniorów młodszych. II runda

(2) KSSPR II Końskie - KSSPR I Końskie 25:46 (13:20)
(2) KS Vive Targi I Kielce - KSSPR I Końskie 35:40 (20:19)
(2) KSSPR I Końskie - PMOS Busko-Zdrój 53:22 (27:11)
(2) KS Vive Targi II Kielce - KSSPR I Końskie 20:57 (11:27)
(2) KSSPR I Końskie - SPR BRW Stal Mielec 44:30 (18:14)
(2) SPR Polonica Kielce - KSSPR I Końskie 21:57 (11:28)
(2) SPR Wisła Sandomierz - KSSPR I Końskie 9:38 (4:16) 

 

1 KSSPR I Końskie 12 24 605:334 12:0:0
2 KS Vive Targi I Kielce 12 19 505:365 9:1:2
3 KSSPR II Końskie 12 15 465:384 7:1:4
4 PMOS Busko-Zdrój 12 14 400:446 7:0:5
5 SPR Polonica Kielce 12 4 316:507 2:0:10
6 SPR Wisła Sandomierz 12 4 310:471 2:0:10
7 KS Vive Targi II Kielce 12 2 314:509 1:0:11

 


Ćwierćfinał Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych. Końskie 23 - 25 kwietnia 2010

(2) KSSPR I Końskie - MKS Grudziądz 42:13 (21:7)
(2) KSSPR I Końskie - UKS 9 Legnica 49:34 (24:19)
(2) KSSPR I Końskie - UKS Szczypiorniak 1 Olsztyn 31:24 (11:12)
 

1 KSSPR I Końskie 3 6 122:71 3:0:0
2 UKS 9 Legnica 3 4 113:105 2:0:1
3 UKS Szczypiorniak 1 Olsztyn 3 2 91:94 1:0:2
4 MKS Grudziądz 3 0 60:116 0:0:3

 

Półfinał Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych. Mielec  7 - 9 maja 2010

(2) KSSPR I Końskie - MKS Kusy Szczecin 34:27 (19:14)
(2) KSSPR I Końskie - NMC Powen Zabrze 32:25 (13:16)
(2) KSSPR I Końskie - SPR BRW Stal Mielec 39:28 (20:13)
 

1 KSSPR I Końskie 3 6 105:80 3:0:0
2 MKS Kusy Szczecin 3 4 93:77 2:0:1
3 SPR BRW Stal Mielec 3 2 82:94 1:0:2
4 NMC Powen Zabrze 3 0 65:94 0:0:3

 


Finał Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych. Wągrowiec 24 - 29 maja 2010

(2) KSSPR I Końskie - ChKS Łódź 36:24 (20:9)
(2) KSSPR I Końskie - MTS Kwdzyn 30:24 (19:13)
(2) KSSPR I Końskie - Nielba Wągrowiec 37:21 (20:9)
(2) KSSPR I Końskie - MKS Kusy Szczecin 35:28 (17:14). Półfinał
(2) KSSPR I Końskie - Wisła Płock SA 35:34 (16:19). Finał
 

1 KSSPR I Końskie
2 Wisła Płock SA
3 MKS Kusy Szczecin
4 ChKS Łódź
5 MTS Kwidzyn
6 Nielba Wągrowiec
7 MKS Agrykola Warszawa
8 KSVive Targi Kielce

Juniorzy młodsi II 1992/1993

 

1 Bodasiński Marcin 19.06.1994 Obrotowy 177/73 13 meczy - 15 bramek
2 Gębski Kacper 24.03.1995 Skrzydłowy 174/68 11 - 6
3 Gierczyński Bartosz 11.10.1995 Obrotowy 178/68 1 - 0
4 Grabarczyk Robert 07.07.1994 Skrzydłowy 180/67 20 - 183
5 Janus Adam 29.03.1995 Rozgrywający 183/76 5 - 5
6 Janus Damian 14.04.1995 Obrotowy 183/76 2 - 2
7 Kacperczyk Kamil 08.09.1994 Rozgrywający 171/67 16 - 18
8 Kamont Norbert 01.07.1994 Obrotowy 190/84 8 - 17
9 Kania Mateusz 19.02.1994 Rozgrywający 182/68 5 - 9
10 Kowalik Tomasz 21.04.1995 Rozgrywający 180/63 4 - 2
11 Kowalski Krzysztof 09.03.1995 Skrzydłowy 171/56 7 - 5
12 Lorenc Radosław 07.02.1994 Bramkarz 184/92 11 - 0
13 Łubowski Jarosław 20.06.1994 Bramkarz 180/85 13 - 0
14 Maleszak Dawid 16.09.1994 Skrzydłowy 179/76 20 - 141
15 Mączyński Patryk 07.08.1994 Obrotowy 189/85 16 - 53
16 Napierała Michał 28.02.1995 Rozgrywający 168/50 7 - 27
17 Pawlikowski Kamil 10.12.1994 Bramkarz 173/54 19 - 1
18 Pawłowski Karol 09.05.1994 Skrzydłowy 174/52 15 - 9
19 Pilarski Ernest 24.06.1994 Rozgrywający 185/74 20 - 114
20 Sękowski Bartosz 04.02.1994 Rozgrywający 181/83 18 - 176
21 Panek Marian   Trener   20
22 Uzarowicz Mariusz   Kierownik   6


Liga wojewódzka juniorów młodszych. I runda

(0) KSSPR I Końskie - KSSPR II Końskie 26:29 (23:15)
(1) KSSPR II Końskie - KS Vive Targi I Kielce 27:27 (14:15)
(2) SPR Wisła Sandomierz - KSSPR II Końskie 25:50 (12:23)
(2) KSSPR II Końskie - SPR BRW Stal Mielec 35:22 (20:10)
(2) KS Vive Targi II Kielce - KSSPR II Końskie 20:55 (12:24)
(2) SPR Polonica Kielce - KSSPR II Końskie 28:40 (11:21)
(0) KSSPR II Końskie - PMOS Busko-Zdrój 35:40 (11:19)

Liga wojewódzka juniorów młodszych. II runda

(0) KSSPR II Końskie - KSSPR I Końskie 25:46 (13:20)
(0) KS Vive Targi I Kielce - KSSPR II Końskie 49:31 (20:19)
(2) KSSPR II Końskie - SPR Wisła Sandomierz 44:22 (20:9)
(0) KSSPR II Końskie - SPR BRW Stal Mielec 31:36 (18:20)
(2) KSSPR II Końskie - KS Vive Targi II Kielce 52:25 (23:9)
(2) KSSPR II Końskie - SPR Polonica Kielce 57:27 (31:12)
(2) PMOS Busko-Zdrój - KSSPR II Końskie 39:43 (19:20)

 

1 KSSPR I Końskie 12 24 605:334 12:0:0
2 KS Vive Targi I Kielce 12 19 505:365 9:1:2
3 KSSPR II Końskie 12 15 465:384 7:1:4
4 PMOS Busko-Zdrój 12 14 400:446 7:0:5
5 SPR Polonica Kielce 12 4 316:507 2:0:10
6 SPR Wisła Sandomierz 12 4 310:471 2:0:10
7 KS Vive Targi II Kielce 12 2 314:509 1:0:11

 

Ćwierćfinał Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych. Wrocław 23 - 25 kwietnia 2010

(0) KSSPR II Końskie - MKS MOS Wrocław 31:44 (18:21)
(2) KSSPR II Końskie - ASPR Zawadzkie 40:36 (17:18)
(2) KSSPR II Końskie - MKS Tęcza Kościan 48:33 (25:17)

 
1 MKS MOS Wrocław 3 6 136:79 3:0:0
2 KSSPR II Końskie 3 4 119:113 2:0:1
3 ASPR Zawadzkie 3 2 110:115 1:0:2
4 MKS Tęcza Kościan 3 0 95:153 0:0:3

 


Półfinał Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych. Kraków 7 - 9 maja 2010

(0) KSSPR II Końskie - Kusy Kraków 32:38 (11:19)
(2) KSSPR II Końskie - KS Vive Targi Kielce 45:36 (23:16)
(0) KSSPR II Końskie - MTS Kwidzyn 33:37 (18:15)
 

1 KS Vive Targi Kielce 3 4 88:85 2:0:1
2 MTS Kwidzyn 3 3 99:100 1:1:1
3 Kusy Kraków 3 3 89:90 1:1:1
4 KSSPR II Końskie 3 2 110:111 1:0:2

Młodzicy 1995/1996

  

1 Ciszek Bartosz 25.08.1995 Skrzydłowy 157/50 2 mecze - 0 bramek
2 Dębowski Patryk 23.05.1996 Skrzydłowy 165/48 15 - 30
3 Dziubiński Rafał 10.06.1996 Skrzydłowy 165/49 2 - 1
4 Gębski Kacper 24.03.1995 Skrzydłowy 174/68 16 - 49
5 Gierczyński Bartosz 11.10.1995 Obrotowy 178/68 16 - 21
6 Górecki Piotr 05.06.1995 Skrzydłowy 155/42 1 - 0
7 Janowski Robert 22.02.1995 Bramkarz 185/76 17 - 0
8 Janus Adam 29.03.1995 Rozgrywający 183/76 14 - 105
9 Janus Damian 14.04.1995 Obrotowy 183/76 13 - 22
10 Kalita Mariusz 22.02.1995 Skrzydłowy 179/58 11 - 12
11 Kowalik Tomasz 21.04.1995 Rozgrywający 180/63 18 - 65
12 Kowalski Krzysztof 09.03.1995 Skrzydłowy 171/56 18 - 95
13 Krupa Patryk 09.02.1995 Obrotowy 186/61 14 - 35
14 Napierała Michał 28.02.1995 Rozgrywający 168/50 8 - 53
15 Sędkowski Damian 04.02.1995 Rozgrywający 174/63 13 - 18
16 Stachurski Aleksander 25.02.1995 Skrzydłowy 175/55 16 - 41
17 Szczepanik Kacper 08.01.1997 Rozgrywający 180/60 2 - 2
18 Szcześniak Paweł 26.10.1995 Bramkarz 176/63 17 - 0
19 Wróbel Maciej 05.02.1995 Obrotowy 170/73 3 - 2
20 Wychowaniec Cezary 28.03.1995 Bramkarz 180/55 10 - 0
21 Panek Marian   Trener   18
22 Uzarowicz Mariusz   Kierownik   7


Liga wojewódzka młodzików. I runda

(2) KSSPR Końskie - KS Vive Targi I Kielce 32:22 (17:10)
(2) KS Vive Targi III KIelce - KSSPR Końskie 28:50 (16:28)
(2) KSSPR Końskie - SPR Wisła Sandomierz 44:8 (19:2)
(2) UKS Zorza Bogoria - KSSPR Końskie 18:43 (8:21)

Liga wojewódzka młodzików. II runda

(2) KSSPR Końskie - KS Vive Targi I Końskie 35:26 (19:11)
(2) KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - KSSPR Końskie 12:43 (5:16)
(0) KSSPR Końskie - OSiR Staszów 26:27 (8:14)
(2) KS Vive Targi II Kielce - KSSPR Końskie 24:26 (13:13)

Liga wojewódzka młodzików. Finały

(2) KS Vive Targi I KIelce - KSSPR Końskie 34:41 (14:20)
(2) KSSPR Końskie - KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 30:18 (10:8)
(0) OSiR Staszów - KSSPR Końskie 30:18 (15:9)
(2) KSSPR Końskie - KS Vive Targi II Kielce 34:27 (13:13)

 

1 OSiR Staszów 8 14 261:203 7:0:1
2 KSSPR Końskie 8 12 253:198 6:0:2
3 KS Vive Targi III Kielce 8 11 238:228 5:1:2
4 KS Vive Targi I Kielce 8 10 282:237 5:0:3
5 KS Vive Targi IV Kielce 8 10 203:195 5:0:3
6 PMOS Busko-Zdrój 8 7 208:201 3:1:4
7 KS Vive Targi II Kielce 8 6 223:262 3:0:5
8 UKS Zorza Bogoria 8 5 171:183 2:1:5
9 SPR Wisła Sandomierz 8 5 201:214 2:1:5
10 KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 8 0 161:280 0:0:8

 

Ćwierćfinał Pucharu Polski Młodzików. Kraków 30 kwietnia - 2 maja 2010

(0) KSSPR Końskie - Kusy Kraków 12:20 (8:10)
(1) KSSPR Końskie - SPR BRW Stal Mielec 21:21 (9:9)
(2) KSSPR Końskie - MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec 28:22 (14:13)
  

1 Kusy Kraków 3 6 77:51 3:0:0
2 KSSPR Końskie 3 3 61:63 1:1:1
3 MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec 3 2 62:75 1:0:2
4 SPR BRW Stal Mielec 3 1 58:69 0:1:2

 


Półfinał Pucharu Polski Młodzików. Łąck i Płock 14 - 16 maja 2010

(0) KSSPR Końskie - MKS Sambor Tczew 12:18 (5:7)
(0) KSSPR Końskie - Wisła Płock 25:32 (12:16)
(2) KSSPR Końskie - KS Azoty Puławy 31:26 (20:13)
  

1 Wisła Płock 3 6 88:63 3:0:0
2 MKS Sambor Tczew 3 4 63:64 2:0:1
3 KSSPR Końskie 3 2 68:76 1:0:2
4 KS Azoty Puławy 3 0 65:81 0:0:3

 

Dzieci 1996/1997

 

1 Gierczyński Damian 30.06.1997 Rozgrywający 152/38 11 meczy - 9 bramek
2 Grot Adrian 04.02.1997 Bramkarz 164/55 12 - 0
3 Kucharski Adam 14.06.1997 Rozgrywający 164/45 1 - 0
4 Kupis Michał 05.10.1997 Skrzydłowy 143/39 10 - 25
5 Łuszczyński Tomasz 15.07.1997 Rozgrywający 165/51 4 - 4
6 Makowski Adam 14.09.1997 Rozgrywający 165/52 1 - 1
7 Mastalerz Patryk 11.03.1997 Skrzydłowy 152/42 11 - 60
8 Miedziński Oskar 23.05.1997 Skrzydłowy 149/37 4 - 0
9 Pilarski Adam 08.09.1997 Bramkarz 148/36 12 - 25
10 Rokita Kamil 18.02.1997 Rozgrywający 147/35 10 - 8
11 Smyka Mateusz 29.09.1997 Rozgrywający 139/37 4 - 1
12 Socha Paweł 22.02.1997 Rozgrywający 164/45 11 - 45
13 Sroka Jakub 16.05.1997 Bramkarz 160/54 9 - 0
14 Szczepanik Kacper 08.01.1997 Rozgrywający 183/51 14 - 155
15 Śledź Rafał 13.02.1997 Bramkarz 150/35 12 - 14
16 Taler Adam 03.08.1997 Skrzydłowy 160/40 11 - 10
17 Wolski Łukasz 18.02.1997 Obrotowy 165/45 13 - 43
18 Zbróg Kacper 04.10.1998 Skrzydłowy 147/31 9 - 8
19 Zbróg Patryk 06.01.1997 Obrotowy 162/51 2 - 3
20 Przybylski Michał   Trener   14
21 Skarżyński Wojciech   Kierownik   2


Liga wojewódzka chłopców. I runda

(2) KS Vive Tauron III Kielce - KSSPR Końskie 25:28 (15:17)
(2) KSSPR Końskie - SPR Wisła I Sandomierz 25:14 (12:9)
(2) PMOS II Busko-Zdrój - KSSPR Końskie 25:35 (17:20)
(2) KSSPR Końskie -WLKS Świt Wolica 29:24 (15:14)
(0) KS Vive Targi I Kielce - KSSPR Końskie 37:33 (15:19)

Liga wojewódzka chłopców. II runda

(0) KSSPR Końskie - KS Vive Targi III Kielce 22:27 (10:16)
(2) SPR Wisła I Sandomierz - KSSPR Końskie 15:27 (10:15)
(2) KSSPR Końskie - PMOS II Busko-Zdrój 29:11 (20:10)
(2) WLKS Świt Wolica - KSSPR Końskie 22:33 (13:19)
(2) KSSPR Końskie - KS Vive Targi I Kielce 29:26 (12:13)

Liga wojewódzka chłopców. Finały

(2) OSiR Staszów - KSSPR Końskie 30:36 (16:21)
(0) KSSPR Końskie - OSiR Staszów 22:30 
(2) UKS Zorza Bogoria - KSSPR Końskie 22:28 (11:16)
(2) KSSPR Końskie - UKS Zorza Bogoria 35:32 (18:15)

 

1 KS Vive Targi I Kielce 10 18 356:188 9:0:1
2 OSiR Staszów 8 15 243:148 7:1:0
3 KSSPR Końskie 10 16 290:225 8:0:2
4 UKS Zorza Bogoria 8 11 210:156 5:1:2
5 KS Vie Targi III Kielce 10 14 293:253 7:0:3
6 PMOS I Busko-Zdrój 8 10 222:155 5:0:3
7 WLKS Świt Wolica 10 6 249:293 3:0:7
8 SPR Wisła I Sandomierz 10 4 173:253 2:0:8
9 KS Vive Targi II Kielce 8 2 167:258 1:0:7
10 PMOS II Busko-Zdrój 10 2 175:324 1:0:9
11 SPR Wisła II Sandomierz 8 0 104:229 0:0:8

Szukaj

Kalendarz

sierpień 2018
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Wkrótce

25 Sie 2018
14:00 - 22:00
50-lecie Piłki Ręcznej w Końskich

Wspomóż KLUB

Wpłać dobrowolną darowiznę

dotpay

Aktualnie stronę przegląda:

Odwiedza nas 132 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
1322058