KSSPR Końskie

Twoim Klubem

Get Adobe Flash player

2010/2011

I liga gr. B

 

1 Baturin Roman 18.05.1974 Skrzydłowy 177/85 22 mecze - 83 bramki
2 Bąk Arkadiusz 15.02.1978 Obrotowy 187/98 22 - 77
3 Biegaj Rafał 21.01.1993 Rozgrywający 182/64 19 - 55
4 Chyliński Kamil 17.02.1993 Rozgrywający 184/71 8 - 10
5 Iskra Sebastian 18.07.1987 Skrzydłowy 182/75 3 - 1
6 Kornecki Hubert 05.04.1993 Rozgrywający 188/67 13 - 21
7 Kornecki Mateusz 05.06.1994 Bramkarz 191/80 17 - 0
8 Krzywkowski Piotr 10.05.1993 Skrzydłowy 181/65 2 - 3
9 Kubała Wiktor 18.01.1993 Skrzydłowy 184/69 19 - 76
10 Napierała Robert 08.03.1972 Rozgrywający 181/75 18 - 30
11 Napierała Tomasz 03.03.1979 Rozgrywający 180/76 22 - 176
12 Przybylski Mateusz 24.09.1991 Rozgrywający 195/98 8 - 14
13 Przyblski Michał 03.08.1978 Rozgrywający 188/100 20 - 93
14 Ratuszniak Rafał 09.06.1985 Bramkarz 193/82 22 - 0
15 Rokita Michał 27.04.1992 Obrotowy 179/76 2 - 1
16 Słonicki Krzysztof 24.08.1985 Obrotowy 180/75 17 - 28
17 Smołuch Sebastian 19.03.1986 Rozgrywający 196/98 21 - 79
18 Soja Jakub 02.02.1993 Rozgrywający 185/71 6 - 2
19 Trojanowski Norbert 01.04.1986 Rozgrywający 188/90 5 - 2
20 Witkowski Przemysław 10.02.1993 Bramkarz 191/80 17 - 0
21 Przybylski Rafał   Trener   22
22 Dobrowolski Jacek   Kierownik   10
23 Swat Dariusz   Kierownik   3


I liga. Grupa B. I runda

(2) KSSPR Końskie - SPR Grunwald Ruda Śląska 34:27 (16:13)
(0) ASPR Zawadzkie - KSSPR Końskie 36:35 (21:18)
(0) KSSPR Końskie - NMC Powen Zabrze 27:35 (12:18)
(0) KŚ AZS Politechnika Radomska - KSSPR Końskie 34:33 (16:15)
(0) KSSPR Końskie - KS Gwardia Opole 27:28 (14:15)
(0) ChKS Łódź - KSSPR Końskie 30:28 (15:16)
(2) KSSPR Końskie - MTS Chrzanów 31:21 (15:10)
(0) KSSPR Końskie - BKS Stalprodukt Bochnia 26:34 (13:13)
(2) KS Czuwaj POSiR Przemyśl - KSSPR Końskie 25:26 (11:12)
(2) KSSPR Końskie - KPR Wolsztyniak Wolsztyn 39:36 (18:11)
(2) GKS Olimpia Piekary Śląskie - KSSPR Końskie 28:34 (13:17)


I liga. Grupa B. II runda

(2) SPR Grunwald Ruda Śląska - KSSPR Końskie 22:37 (7:20)
(2) KSSPR Końskie - ASPR Zawadzkie 34:28 (18:14)
(0) NMC Powen Zabrze - KSSPR Końskie 39:28 (19:14)
(2) KSSPR Końskie - KŚ AZS Politechnika Radomska 38:27 (20:14)
(0) KS Gwardia Opole - KSSPR Końskie 37:27 (18:13)
(2) KSSPR Końskie - ChKS Łódź 31:25 (14:11)
(2) MTS Chrzanów - KSSPR Końskie 35:36 (15:18)
(1) BKS Stalprodukt Bochnia - KSSPR Końskie 35:35 (15:16)
(2) KSSPR Końskie - KS Czuwaj POSiR Przemyśl 31:29 (19:14)
(2) KPR Wolsztyniak Wolsztyn - KSSPR Końskie 32:33 (16:20)
(1) KSSPR Końskie - GKS Olimpia Piekary Śląskie 31:31 (17:17)

 

1 NMC Powen Zabrze 22 42 751:525 21:0:1
2 KS Gwardia Opole 22 32 622:553 15:2:5
3 GKS Olimpia Piekary Śląskie 22 29 693:625 14:1:7
4 KSSPR Końskie 22 26 701:674 12:2:8
5 BKS Stalprodukt Bochnia 22 23 658:672 11:1:10
6 KPR Wolsztyniak Wolsztyn 22 21 664:663 10:1:11
7 ASPR Zawadzkie 22 20 686:718 9:2:11
8 KŚ AZS Politechnika Radomska 22 19 662:712 9:1:12
9 KS Czuwaj POSiR Przemyśl 22 16 635:687 8:0:14
10 MTS Chrzanów 22 14 625:698 7:0:15
11 ChKS Łódź 22 13 615:678 6:1:15
12 SPR Grunwald Ruda Śląska 22 9 611:718 4:1:17

 

 

Juniorzy I 1992/1993

  

1 Armada Dominik 04.12.1992 Skrzydłowy 179/71 4 mecze - 11 bramki
2 Druszcz Paweł 25.01.1992 Rozgrywający 185/87 3 - 5
3 Franaszczyk Maciej 28.08.1992 Rozgrywający 188/72 11 - 21
4 Grochowski Hubert 02.11.1992 Rozgrywający 185/67 14 - 90
5 Gryszpiński Michał 21.04.1992 Rozgrywający 187/88 14 - 62
6 Janowski Robert 22.02.1995 Bramkarz 190/80 8 - 0
7 Kamiński Bartłomiej 23.08.1992 Bramkarz 184/77 12 - 0
8 Kania Paweł 06.03.1992 Bramkarz 180/65 12 - 1
9 Kończak Jacek 27.03.1992 Obrotowy 197/100 13 - 44
10 Kowalski Paweł 15.06.1992 Skrzydłowy 175/57 14 - 116
11 Rynkiewicz Cezary 17.04.1992 Skrzydłowy 175/70 11 - 23
12 Sędkowski Tobiasz 07.03.1992 Rozgrywający 180/81 14 - 32
13 Tomala Paweł 09.09.1992 Skrzydłowy 180/65 14 - 32
14 Węgliński Mateusz 22.07.1992 Rozgrywający 180/77 14 - 40
15 Jasnos Wojciech   Trener   14


Liga wojewódzka juniorów. I runda

(0) KS Vive Targi Kielce - KSSPR I Końskie 30:21 (17:7)
(2) PMOS Busko Zdrój - KSSPR I Końskie 30:31 (16:18)
(0) KSSPR I Końskie - KSSPR II Końskie 17:43 (10:16)
(2) Polonica Kielce - KSSPR I Końskie 30:45 (15:23)
(2) KSSPR I Końskie - SPR Wisła Sandomierz 37:28 (20:12)
(2) KS KSZO Ostrowiec - KSSPR I Końskie 22:49 (12:25)
(2) KSSPR I Końskie - KS Korab OSiR Staszów 39:32 (24:14)
 

1 KS Vive Targi Kielce 7 14 294:156 7:0:0
2 KSSPR II Końskie 7 12 319:149 6:0:1
3 KSSPR I Końskie 7 10 239:215 5:0:2
4 KS Korab OSiR Staszów 7 8 251:238 4:0:3
5 PMOS Busko-Zdrój 7 6 215:258 3:0:4
6 SPR Wisła Sandomierz 7 4 234:280 2:0:5
7 SPR Polonica Kielce 7 2 184:262 1:0:6
8 KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 7 0 169:347 0:0:7


Liga wojewódzka juniorów. II runda

(0) KSSPR I Końskie - KS Vive Targi Kielce 30:48 (14:28)
(2) KSSPR I Końskie - PMOS Busko Zdrój 47:45 (25:18)
(0) KSSPR II Końskie - KSSPR I Końskie 55:24 (25:12)
(2) KSSPR I Końskie - SPR Polonica Kielce 40:28 (21:9)
(0) SPR Wisła Sandomierz - KSSPR I Końskie 23:21 (8:10)
(2) KSSPR I Końskie - KS KSZO Ostrowiec 42:33 (25:13)
(0) KS Korab OSIR Staszów - KSSPR I Końskie 35:34 (18:17)
 

1 KS Vive Targi Kielce 14 28 598:328 14:0:0
2 KSSPR II Końskie 14 24 598:285 12:0:2
3 KSSPR I Końskie 14 16 477:482 8:0:6
4 KS Korab OSiR Staszów 14 16 486:480 8:0:6
5 SPR Wisła Sandomierz 14 12 438:495 8:0:6
6 PMOS Busko-Zdrój 14 12 451:516 6:0:8
7 SPR Polonica Kielce 14 4 361:528 2:0:12
8 KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 14 0 346:641 0:0:14

 

Juniorzy II 1992/1993

 

1 Biegaj Rafał 21.01.1993 Rozgrywający 178/60 21 meczy - 94 bramek
2 Chyliński Kamil 17.02.1993 Rozgrywający 184/71 22 - 206
3 Cieślik Seweryn 10.11.1993 Skrzydłowy 170/50 1 - 2
4 Grabarczyk Robert 07.07.1994 Skrzydłowy 180/67 1 - 2
5 Jachimowski Karol 11.08.1993 Skrzydłowy 165/50 7 - 7
6 Kania Paweł 06.03.1992 Bramkarz 180/65 6 - 1
7 Kołodziej Michał 01.12.1993 Obrotowy 187/73 23 - 27
8 Kornecki Hubert 05.04.1993 Rozgrywający 188/67 20 - 101
9 Kornecki Mateusz 05.06.1994 Bramkarz 190/71 23 - 4
10 Kowalski Paweł 15.06.1992 Skrzydłowy 175/57 10 - 25
11 Krzywkowski Piotr 10.05.1993 Skrzydłowy 175/58 23 - 129
12 Kubała Wiktor 18.01.1993 Skrzydłowy 180/63 18 - 104
13 Maleszak Dawid 16.09.1994 Skrzydłowy 179/76 17 - 39
14 Rokita Michał 27.04.1992 Obrotowy 180/77 20 - 62
15 Sękowski Bartosz 04.02.1994 Rozgrywający 181/83 18 - 95
16 Soja Jakub 02.02.1993 Rozgrywający 185/72 23 - 62
17 Witkowski Przemysław 10.02.1993 Bramkarz 185/65 24 - 0
18 Włoszczyński Wojciech 29.01.1993 Obrotowy 178/76 13 - 20
19 Zając Maciej 06.12.1993 Obrotowy 180/76 19 - 17
20 Przybylski Rafał   Trener   24
21 Przybylski Michał   II trener   11
22 Swat Dariusz   Kierownik   1


Liga wojewódzka juniorów. I runda

(2) KS Korab OSiR Staszów - KSSPR II Końskie 25:45 (12:26)
(0) KSSPR II Końskie - KS Vive Targi Kielce 21:23 (13:12)
(2) KSSPR I Końskie - KSSPR II Końskie 17:43 (10:16)
(2) PMOS Busko Zdrój - KSSPR II Końskie 24:51 (10:28)
(2) KSSPR II Końskie - SPR Polonica Kielce 30:12 (18:4)
(2) SPR Wisła Sandomierz - KSSPR II Końskie 23:58 (6:25)
(2) KSSPR II Końskie - KS KSZO Ostrowiec 71:25 (31:8)
  

1 KS Vive Targi Kielce 7 14 294:156 7:0:0
2 KSSPR II Końskie 7 12 319:149 6:0:1
3 KSSPR I Końskie 7 10 239:215 5:0:2
4 KS Korab OSiR Staszów 7 8 251:238 4:0:3
5 PMOS Busko-Zdrój 7 6 215:258 3:0:4
6 SPR Wisła Sandomierz 7 4 234:280 2:0:5
7 SPR Polonica Kielce 7 2 184:262 1:0:6
8 KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 7 0 169:347 0:0:7


Liga wojewódzka juniorów II runda

(2) KSSPR II Końskie - KS Korab OSIR Staszów 40:21 (23:8)
(0) KS Vive Targi Kielce - KSSPR II Końskie 31:29 (16:10)
(2) KSSPR II Końskie - KSSPR I Końskie 55:24 (25:12)
(2) KSSPR II Końskie - PMOS Busko Zdrój 37:23 (15:11)
(2) SPR Polonica Kielce - KSSPR II Końskie 18:45 (6:23)
(2) KSSPR II Końskie - SPR Wisła Sandomierz 10:0 v.o.
(2) KS KSZO Ostrowiec - KSSPR II Końskie 19:63 (6:36)
 

1 KS Vive Targi Kielce 14 28 598;328 14:0:0
2 KSSPR II Końskie 14 24 598:285 12:0:2
3 KSSPR I Końskie 14 16 477:482 8:0:6
4 KS Korab OSiR Staszów 14 16 486:480 8:0:6
5 SPR Wisła Sandomierz 14 12 438:495 6:0:8
6 PMOS Busko-Zdrój 14 12 451:516 6:0:8
7 SPR Polonica Kielce 14 4 361:528 2:0:12
8 KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 14 0 346:641 0:0:14


Ćwierćfinał Mistrzostw Polski Juniorów. Płock 4 - 6 lutego 2011

(2) KSSPR Końskie - TS Zew Świebodzin 39:24 (15:8)
(2) KSSPR Końskie - Orlen Wisła Płock 30:29 (16:13)
(2) KSSPR Końskie - KS Energetyk Gryfino 41:22 (16:13)
 

1 KSSPR Końskie 3 6 110:75 3:0:0
2 Orlen Wisła Płock 3 4 126:73 2:0:1
3 TS Zew Świebodzin 3 2 90:108 1:0:2
4 KS Energetyk Gryfino 3 0 52:127 0:0:3


Półfinał Mistrzostw Polski Juniorów. Końskie 18 - 20 lutego 2011

(2) KSSPR Końskie - MTS Kwidzyn 34:25 (13:12)
(2) KSSPR Końskie - SPR Stal Mielec 39:34 (17:15)
(2) KSSPR Końskie - Pałac Młodzieży Tarnów 42:37 (21:19)
 

1 KSSPR Końskie 3 6 115:96 3:0:0
2 SPR Sal Mielec 3 4 92:93 2:0:1
3 MTS Kwidzyn 3 2 86:96 1:0:2
4 PM Tarnów 3 0 98:106 0:0:3


Finał Mistrzostw Polski Juniorów. Końskie 7 - 12 marca 2011

(2) KSSPR Końskie - MKS Kusy Szczecin 31:22 (14:12)
(2) KSSPR Końskie - NMC Powen Zabrze 41:33 (17:16)
(2) KSSPR Końskie - SPR Chrobry Głogów 45:32 (24:13)
(0) KSSPR Końskie - KS Vive Targi Kielce 29:31 (14:16). Półfinał
(2) KSSPR Końskie - MKS Kusy Szczecin 38:29 (18:14). Mecz o 3 miejsce.
 

1 Orlen Wisła Płock
2 KS Vive Targi Kielce
3 KSSPR Końskie
4 MKS Kusy Szczecin
5 NMC Powen Zabrze
6 SPR Chrobry Głogów
7 UKS KAR-DO Gdynia
8 SPR Stal Mielec

 

Juniorzy Młodsi I 1994/1995

  

1 Bodasiński Marcin 19.06.1994 Skrzydłowy 181/75 5 meczy - 3 bramki
2 Dźwigała Krystian 26.08.1994 Rozgrywający 180/79 21 - 36
3 Gębski Kacper 24.03.1995 Skrzydłowy 176/70 10 - 19
4 Grabarczyk Robert 07.07.1994 Rozgrywający 181/72 21 - 220
5 Janowski Robert 22.02.1995 Bramkarz 190/80 10 - 0
6 Janus Adam 29.03.1995 Rozgrywający 192/75 6 - 10
7 Kacperczyk Kamil 08.09.1994  Skrzydłowy  175/64  16 - 12 
8 Kamont Norbert 01.07.1994 Obrotowy  190/84  22 - 54 
9 Kania Mateusz 19.02.1994 Skrzydłowy 183/64  14 - 15 
10 Kowalik Tomasz 21.04.1995  Rozgrywający  188/71  7 - 2 
11 Łubowski Jarosław 20.06.1994 Bramkarz  184/94  17 - 0 
12 Maleszak Dawid  19.09.1994  Skrzydłowy  179/76  22 - 171 
13  Mączyński Patryk  07.08.1994  Obrotowy  190/92  20 - 37 
14 Napierała Michał  28.02.1995  Rozgrywający  178/60  21 - 92 
15  Pawlikowski Kamil  10.12.1994  Bramkarz  184/68  21 - 2 
16  Pilarski Ernest  24.06.1994  Rozgrywający  190/74  22 - 122 
17  Sękowski Bartosz  04.02.1994  Rozgrywający  181/83  20 - 168 
18  Szczepanik Kacper  08.01.1997  Rozgrywający 183/51  6 - 4 
19  Panek Marian    Trener    21 
20  Uzarowicz Mariusz    Kierownik    21 

 

Liga wojewódzka juniorów młodszych. I runda

(2) KSSPR I Końskie - SPR Wisła Sandomierz 44:28 (23:11)
(2) KSSPR I Końskie - BRW Stal Mielec 50:46 (27:22)
(2) KSSPR I Końskie - KS Korab OSiR Staszów 58:32 (27:16)
(2) KS Vive Targi II Kielce - KSSPR I Końskie 31:52 (14:27)
(2) KSSPR I Końskie - KS Vive Targi I Kielce 35:31 (10:14)
(2) KSSPR II Końskie - KSSPR I Końskie 39:53 (18:22)
 

1 KSSPR I Końskie 5 10 242:161 5:0:0
2 KS Vive Targi I Kielce 5 7 203:130 3:1:1
3 SPR Wisła Sandomierz 5 5 156:185 2:1:2
4 KSSPR II Końskie 5 4 128:142 2:0:3
5 KS Vive Targi II Kielce 5 2 164:205 1:0:4
6 KS Korab OSiR Staszów 5 2 133:203 1:0:4


Liga wojewódzka juniorów młodszych. II runda

(2) SPR Wisła Sandomierz - KSSPR I Końskie 35:41 (17:24)
(-) KSSPR I Końskie - SPR BRW Stal Mielec nie rozegrano
(2) KS Korab OSIR Staszów - KSSPR I Końskie 35:49 (17:29)
(2) KSSPR I Końskie - KS Vive Targi II Kielce 53:30 (25:11)
(0) KS Vive Targi I Kielce - KSSPR I Końskie 41:31 (25:13)
(2) KSSPR I Końskie - KSSPR II Końskie 46:29 (27:10)
 

1 KSSPR I Końskie 10 18 462:331 9:0:1
2 KS Vive Targi I Kielce 10 16 404:318 7:2:1
3 SPR Wisła Sandomierz 10 10 309:343 4:2:4
4 KSSPR II Końskie 10 8 319:350 3:2:5
5 KS Korab OSiR Staszów 10 5 337:406 2:1:7
6 KS Vive Targi II Kielce 10 3 312:395 1:1:8
7 SPR BRW Stal Mielec pk 9 4 281:319 2:0:0


Ćwierćfinał Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych. Białystok 15 - 17 kwietnia 2011

(2) KSSPR Końskie - UKS Szczypiorniak Olsztyn 41:27 (21:11)
(2) UKS Skarpa Lublin - KSSPR Końskie 27:49 (13:26)
(2) UKS Osiedla Bacieczki Białystok - KSSPR Końskie 32:48 (15:28)
 

1 KSSPR Końskie 3 6 138:86 3:0:0
2 UKS Szczypiorniak Olsztyn 3 4 93:79 2:0:1
3 UKS Osiedla Banieczki Białystok 3 2 83:109 1:0:2
4 UKS Skarpa Lublin 3 0 74:122 0:0:3


Półfinał Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych. Końskie 6 - 8 maja 2011


(2) KSSPR Końskie - GSPR Gorzów Wielkopolski 41:23 (19:11)
(2) KSSPR Końskie - ASPR Zawadzkie 37:26 (18:10)
(2) KSSPR Końskie - MKS Sambor Tczew 44:37 (24:18)
 

1 KSSPR Końskie 3 6 122:86 3:0:0
2 MKS Sambor Tczew 3 4 94:94 2:0:1
3 GSPR Gorzów Wielkopolski 3 2 77:88 1:0:2
4 ASPR Zawadzkie 3 0 72:97 0:0:3


Finał Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych. Płock 23 - 28 maja 2011

KSSPR Końskie - UKS Siódemka Chełmek 38:33 (20:17)
KSSPR Końskie - MKS Zagłębie Lubin 40:33 (18:17)
KSSPR Końskie - MKS MOS Wrocław 37:37 (23:19)
KSSPR Końskie - SKF Wisła Płock 31:36 (16:16)
KSSPR Końskie - MKS MOS Wrocław 49:33 (25:14)
  

1 KS Vive Targi Kielce
2 SKF Wisła Płock
3 KSSPR Końskie
4 MKS MOS Wrocław
5 UKS Siódemka Chełmek
6 MKS Zagłębie Lubin
7 MKS Sambor Tczew
8 UKS Victoria Tomaszów Mazowiecki

 

Juniorzy Młodsi II 1994/1995

  

1 Ciszek Bartosz 25.09.1995 Skrzydłowy 169/58 3 mecze - 1 bramka
2 Dębowski Patryk 23.05.1996 Skrzydłowy 168/52 8 - 8
3 Gębski Kapcer 24.03.1995 Skrzydłowy 176/70 6 - 47
4 Gierczyński Bartosz 11.10.1995 Skrzydłowy 180/75 9 - 23
5 Janowski Robert 22.02.1995 Bramkarz 190/80 10 - 0
6 Janus Adam 29.03.1995 Obrotowy 192/75 9 - 106
7 Janus Damian 14.04.1995 Obrotowy 190/83 10 - 27
8 Kowalik Tomasz 21.04.1995 Rozgrywający 188/71 10 - 35
9 Kowalski Krzysztof 09.03.1995 Rozgrywający 178/60 9 - 24
10 Krupa Patryk 09.02.1995 Obrotowy 192/80 6 - 13
11 Sędkowski Damian 04.02.1995 Rozgrywający 178/65 4 - 1
12 Stachurski Aleksander 25.02.1995 Skrzydłowy 184/63 4 - 2
13 Szczepanik Kacper 08.01.1997 Rozgrywający 188/61 7 - 31
14 Szcześniak Paweł 26.10.1995 Bramkarz 180/68 10 - 1
15 Wychowaniec Cezary 28.03.1995 Bramkarz 180/55 2 - 0
16 Panek Marian   Trener   10
17 Uzarowicz Mariusz   Kierownik   8


Liga wojewódzka juniorów młodszych. I runda

(2) KS Korab OSiR Staszów - KSSPR II Końskie 31:29 (16:14)
(2) KSSPR II Końskie - KS Vive Targi II Kielce 31:29 (17:12)
(2) KS Vive Targi I Kielce - KSSPR II Końskie 36:36 (23:16)
(2) KSSPR II Końskie - SPR Wisła Sandomierz 29:29 (15:16)
(2) KSSPR II Końskie - KSSPR I Końskie 39:53 (18:22)
 

1 KSSPR I Końskie 5 10 242:161 5:0:0
2 KS Vive Targi I Kielce 5 7 203:130 3:1:1
3 SPR Wisła Sandomierz 5 5 156:185 2:1:2
4 KSSPR II Końskie 5 4 128:142 2:0:3
5 KS Vive Targi II Kielce 5 2 164:205 1:0:4
6 KS Korab OSiR Staszów 5 2 133:203 1:0:4


Liga wojewódzka juniorów młodszych. II runda

(2) KSSPR II Końskie - KS Korab OSIR Staszów 39:28 (15:14)
(2) KS Vive Targi II Kielce - KSSPR II Końskie 29:31 (15:14)
(2) KSSPR II Końskie - KS Vive Targi I Kielce 32:39 (20:16)
(0) SPR Wisła Sandomierz - KSSPR II Końskie 30:24 (12:13)
(2) KSSPR II Końskie - SPR BRW Stal Mielec 31:37 (12:17)
(2) KSSPR I Końskie - KSSPR II Końskie 46:29 (27:10)
 

1 KSSPR I Końskie 10 18 462:331 9:0:1
2 KS Vive Targi I Kielce 10 16 404:318 7:2:1
3 SPR Wisła Sandomierz 10 10 309:343 4:2:4
4 KSSPR II Końskie 10 8 319:350 3:2:5
5 KS Korab OSiR Staszów 10 5 337:406 2:1:7
6 KS Vive Targi II Kielce 10 3 312:395 1:1:8
7 SPR BRW Stal Mielec pk 9 4 281:319 2:0:0

 

Młodzicy 1996/1997

  

1 Czeczot Dawid 23.04.1996 Rozgrywający 170/52 5 meczy - 8 bramek
2 Dębowski Patryk 23.05.1996 Skrzydłowy 168/52 16 - 111
3 Gajos Kacper 06.09.1996 Obrotowy 165/51 3 - 0
4 Gierczyński Damian 30.06.1997 Rozgrywający 170/46 2 - 2
5 Grot Adrian 04.02.1997 Bramkarz 164/55 13 - 0
6 Kupis Michał 05.10.1997 Skrzydłowy 143/39 12 - 17
7 Lek Dominik 18.06.1996 Rozgrywający 180/60 14 - 47
8 Makowski Adam 14.09.1997 Rozgrywający 165/52 14 - 31
9 Mastalerz Patryk 11.03.1997 Skrzydłowy 152/42 16 - 56
10 Mofina Dawid 25.08.1996 Skrzydłowy 154/43 5 - 2
11 Pilarski Adam 08.09.1997 Bramkarz 153/40 6 - 14
12 Powideł Damian 06.02.1996 Obrotowy 171/62 14 - 29
13 Salata Mateusz 04.07.1996 Bramkarz 169/60 16 - 0
14 Socha Paweł 22.02.1997 Rozgrywający 164/45 14 - 35
15 Struzik Norbert 22.01.1996 Bramkarz 167/56 10 - 0
16 Szczegielniak Robert 05.08.1998 Rozgrywający 166/50 1 - 0
17 Szczepanik Kacper 08.01.1997 Rozgrywający 183/51 15 - 91
18 Śledź Rafał 13.02.1997 Bramkarz 150/35 15 - 39
19 Trojanowski Kamil 24.07.1996 Rozgrywający 188/71 2 - 0
20 Wolski Łukasz 18.02.1997 Obrotowy 165/45 7 - 10
21 Zbróg Kacper 04.10.1998 Skrzydłowy 147/31 5 - 3
22 Przybylski Michał   Trener   15
23 Napierała Robert   Trener   1


Liga wojewódzka młodzików. Grupa I. I runda

(2) SPR Wisła Sandomierz - KSSPR Końskie 28:33 (10:17)
(2) KSSPR Końskie - OSIR Staszów 29:26 (13:11)
(2) KS Vive Targi I Kielce - KSSPR Końskie 27:40 (10:20)
(0) KSSPR Końskie - KS Vive Targi III Kielce 26:41 (15:22)
(2) KS Vive Targi V Kielce - KSSPR Końskie 26:42 (13:19)
(2) KSSPR Końskie - UKS Zorza I Bogoria 27:26 (9:9)
  

1 KS Vive Targi III Kielce 6 12 236:159 6:0:0
2 KSSPR Końskie 6 10 197:174 5:0:1
3 UKS Zorza I Bogoria 6 6 164:150 3:0:3
4 SPR Wisła Sandomierz 6 6 177:178 3:0:3
5 OSiR Staszów 6 3 154:184 1:1:4
6 KS Vive Targi V Kielce 6 3 149:187 1:1:4
7 KS Vive Targi I Kielce 6 2 158:203 1:0:5


Liga wojewódzka młodzików. Grupa I. II runda

(2) KSSPR Końskie - SPR Wisła Sandomierz 30:28 (15:14)
(2) OSiR Staszów - KSSPR Końskie 19:37 (7:19)
(2) KSSPR Końskie - KS Vive Targi I Kielce 34:26 (17:13)
(0) KS Vive Targi III Kielce - KSSPR Końskie 32:22 (18:11)
(0) KSSPR Końskie - KS Vive Targi V Kielce 28:29 (15:16)
(2) UKS Zorza I Bogoria - KSSPR Końskie 32:39 (11:18)
 

1 KS Vive Targi III Kielce 12 24 473:297 12:0:0
2 KSSPR Końskie 12 18 387:340 9:0:3
3 UKS Zorza I Bogoria 12 10 329:335 5:0:7
4 KS Vive Targi I Kielce 12 8 327:386 4:0:8
5 SPR Wisła Sandomierz 12 8 327:365 4:0:8
6 KS Vive Targi V Kielce 12 11 322:363 5:1:6
7 OSiR Staszów 12 5 312:391 2:1:9


Liga wojewódzka młodzików. Finały

(0) KS Vive Targi IV Kielce - KSSPR Końskie 34:29 (14:16)
(0) KSSPR Końskie - KS Vive Targi IV Kielce 21:26 (9:15)
(2) PMOS Busko-Zdrój - KSSPR Końskie 20:28 (10:12) Mecz o III miejsce
(2) KSSPR Końskie - PMOS Busko-Zdrój 30:15 (12:9) Mecz o III miejsce (rewanż)
 

1. KS Vive Targi III Kielce - awans do finału Pucharu ZPRP
2. KS Vive Targi IV Kielce - awans do finału Pucharu ZPRP
3. KSSPR Końskie
4. PMOS Busko-Zdrój

Chłopcy 1998/1999

  

1 Jankowski Daniel 09.05.1999 Bramkarz 159/49 6 meczy - 3 bramki
2 Jaworowski Mateusz 22.04.1998 Obrotowy 162/51 8 - 20
3 Krasowski Bartłomiej 20.03.1998 Rozgrywający 154/47 7 - 52
4 Makowski Piotr 28.02.1999 Skrzydłowy 148/40 8 - 10
5 Rurarz Jakub 06.12.1998 Skrzydłowy 153/46 1 - 0
6 Smyk Krystian 15.09.1998 Obrotowy 160/55 2 - 0
7 Spychał Wojciech 18.04.1998 Bramkarz 161/54 6 - 0
8 Stępień Łukasz 08.10.1999 Rozgrywający 152/43 8 - 0
9 Stępień Maciej 28.12.1998 Skrzydłowy 157/38 7 - 12
10 Szczegielniak Robert 05.08.1998 Rozgrywający 166/50 8 - 57
11 Woźniak Kapcer 31.03.1998 Skrzydłowy 150/39 8 - 24
12 Zbróg Kacper 04.10.1998 Skrzydłowy 147/31 7 - 28
13 Napierała Robert   Trener   8


Liga wojewódzka chłopców. Grupa I. I runda

(0) PMOS Busko Zdrój - KSSPR Końskie 27:19 (16:12)
(0) KSSPR Końskie - KS Vive Targi II  Kielce 15:26 (7:18)
(2) KS Vive Targi IV Kielce - KSSPR Końskie 15:31 (7:19)
(2) KSSPR Końskie - SPR Wisła I Sandomierz 30:16 (18:7)
 

1 KS Vive Targi II Kielce 4 8 127:56 4:0:0
2 PMOS Busko-Zdrój 4 6 108:78 3:0:1
3 KSSPR Końskie 4 4 95:84 2:0:2
4 SPR Wisła I Sandomierz 4 2 83:90 1:0:3
5 KS Vive Targi IV Kielce 4 0 41:146 0:0:4


Liga wojewódzka chłopców. Grupa I. II runda 

(2) KSSPR Końskie - PMOS Busko Zdrój 26:24 (15:16)
(1) KS Vive Targi II  Kielce - KSSPR Końskie 32:32 (17:18)
(2) KSSPR Końskie - KS Vive Targi  IV Kielce 38:12 (24:7)
(0) SPR Wisła I Sandomierz - KSSPR Końskie 30:15 (16:7)
 

1 KS Vive Targi II Kielce 8 13 247:131 6:1:1 
2 PMOS Busko-Zdrój  8 12 225:155  6:0:2 
3 KSSPR Końskie  8 206:182  4:1:3 
4 SPR Wisła I Sandomierz  8 178:160 3:0:5 
KS Vive Targi IV Kielce  8 83:311  0:0:8 

 

Szukaj

Kalendarz

sierpień 2018
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Wkrótce

25 Sie 2018
14:00 - 22:00
50-lecie Piłki Ręcznej w Końskich

Wspomóż KLUB

Wpłać dobrowolną darowiznę

dotpay

Aktualnie stronę przegląda:

Odwiedza nas 174 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
1326661