KSSPR Końskie

Twoim Klubem

Get Adobe Flash player

2011/2012

I liga grupa B

 

 1 Baturin Roman 18.05.1974 177/85 Skrzydłowy 20 meczy - 51 bramek
 2 Bąk Arkadiusz 15.02.1978 187/98 Obrotowy 22 - 65
 3 Biegaj Rafał 21.01.1993 186/80 Rozgrywający 18 - 70
 4 Bodasiński Tomasz 11.06.1979 182/80 Rozgrywający 20 - 71
 5 Dobrowolski Mateusz 06.09.1988 188/87 Rozgrywający 13 - 6
 6 Kołodziej Michał 01.12.1993 190/89 Obrotowy 1 - 0
 7 Kornecki Hubert 05.04.1993 193/85 Rozgrywający 19 - 100
 8 Kornecki Mateusz 05.06.1994 194/86 Bramkarz 14 - 0
 9 Kubała Wiktor 18.01.1993 183/76 Skrzydłowy 22 - 117
10 Napierała Tomasz 01.03.1979 180/76 Rozgrywający 20 - 94
11 Pawlikowski Kamil 10.12.1994 181/65 Bramkarz 1 - 0
12 Przybylski Michał 03.08.1978 188/100 Rozgrywający 8 -12
13 Ratuszniak Rafał 09.06.1985 193/82 Bramkarz 16 - 0
14 Słonicki Krzysztof 24.08.1985 179/75 Obrotowy 20 - 53
15 Smołuch Sebastian 19.03.1986 196/98 Rozgrywający 18 - 75
16 Soja Jakub 02.02.1993 182/77 Rozgrywający 2 - 0
17 Sroczyński Daniel 10.01.1985 182/100 Obrotowy 9 - 7
18 Trojanowski Norbert 01.04.1986 190/105 Rozgrywający 3 - 2
19 Witkowski Przemysław 10.02.1993 186/80 Bramkarz 16 - 0
20 Przybylski Rafał     Trener 22
21 Stępień Zbigniew     Kierownik 18
22 Swat Dariusz     Kierownik 4


I liga. Grupa B. I runda

(2) GKS Olimpia Piekary Śląskie - KSSPR Końskie 25:30 (11:15)
(1) KSSPR Końskie - MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 29:29 (14:14)
(2) MTS Chrzanów - KSSPR Końskie 28:37 (16:20)
(2) KSSPR Końskie - KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski 38:26 (21:12)
(2) AZS Politechnika Radomska - KSSPR Końskie 25:40 (9:23)
(0) KSSPR Końskie - KS Czuwaj Przemyśl 30:31 (13:12)
(0) KS Viret CMC Zawiercie - KSSPR Końskie 35:32 (16:17)
(2) ŚKPR Świdnica - KSSPR Końskie 32:38 (18:21)
(2) KSSPR Końskie - ASPR Zawadzkie 33:23 (20:10)
(2) KS AZS AWF Biała Podlaska - KSSPR Końskie 27:29 (15:12)
(2) KSSPR Końskie - KS Gwardia Opole 35:27 (16:13)
 

 1 KS Czuwaj Przemyśl 12 23 427:353 11:1:0
 2 KSSPR Końskie 12 19 403:336 9:1:2
 3 MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 12 19 394:329 8:3:1
 4 KS Gwardia Opole 12 19 361:301 8:3:1
 5 GKS Olimpia Piekary Śląskie 12 15 380:352 7:1:4
 6 KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski 12 11 354:379 5:1:6
 7 KS Viret CMC Zawiercie 12  8 343:359 4:0:8
 8 ASPR Zawadzkie 12  8 307:377 4:0:8
 9 AZS Politechnika Radomska 12  7 360:377 3:1:8
10 MTS Chrzanów 12  6 358:414 3:0:9
11 ŚKPR Świdnica 12  6 322:353 3:0:9
12 KS AZS AWF Biała Podlaska 12  2 304:371 1:1:10


I liga. Grupa B. II runda

(2) KSSPR Końskie - GKS Olimpia Piekary Śląskie 32:28 (15:14)
(1) MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski - KSSPR Końskie 34:34 (17:18)
(2) KSSPR Końskie - MTS Chrzanów 32:30 (13:11)
(2) KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski - KSSPR Końskie 35:38 (20:17)
(2) KSSPR Końskie - AZS Politechnika Radomska 34:30 (18:11)
(0) KS Czuwaj Przemyśl - KSSPR Końskie 34:27 (20:12)
(0) KSSPR Końskie - KS Viret CMC Zawiercie 27:31 (13:17)
(2) KSSPR Końskie - ŚKPR Świdnica 33:30 (13:11)
(1) ASPR Zawadzkie - KSSPR Końskie 29:29(13:12)
(2) KSSPR Końskie - KS AZS AWF Biała Podlaska 40:28 (23:13)
(1) KS Gwardia Opole - KSSPR Końskie 26:26 (15:13)

 1 MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 22 36 704:597 16:4:2
 2 KS Czuwaj Przemyśl 22 35 746:669 17:1:4
 3 KS Gwardia Opole 22 34 677:559 15:4:3
 4 KSSPR Końskie 22 32 723:643 14:4:4
 5 GKS Olimpia Piekary Śląskie 22 20 651:653 9:2:11
 6 AZS Politechnika Radomska 22 19 686:700 9:1:12
 7 KS Viret CMC Zawiercie 22 19 604:633 9:1:12
 8 KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski 22 17 661:711 8:1:13
 9 ASPR Zawadzkie 22 17 593:670 8:1:13
10 ŚKPR Świdnica 22 16 588:637 8:0:14
11 KS AZS AWF Biała Podlaska 22 11 585:659 5:1:16
12 MTS Chrzanów 22  8 636:723 4:0:18

 

II liga grupa D

 

 1 Biegaj Rafał 21.01.1993 186/80 Rozgrywający 2 mecze - 2 bramki
 2 Chyliński Kamil 17.02.1993 181/75 Rozgrywający 21 - 220
 3 Dobrowolski Mateusz 06.09.1988 188/87 Rozgrywający 1 - 2
 4 Franaszczyk Maciej 25.08.1992 188/72  Rozgrywający  5 - 2
 5 Gębski Kacper 24.03.1995 176/70 Skrzydłowy 2 - 1
 6 Grabarczyk Robert 07.07.1994 182/74 Rozgrywający 23 - 99
 7 Jachimowski Karol 11.08.1993 174/61 Skrzydłowy 1 - 0
 8 Janowski Robert 22.02.1995 190/84 Bramkarz 6 - 0
 9 Kamont Norbert 01.07.1994 190/83 Obrotowy 7 - 3
10 Kołodziej Michał 01.12.1993 190/89 Obrotowy 22 - 81
11 Kornecki Hubert 05.04.1993 193/85 Rogrywający 3 - 13
12 Kornecki Mateusz 05.06.1994 194/86 Bramkarz 6 - 0
13 Kowalik Tomasz 21.04.1995 188/74 Rozgrywający 1 - 1
14 Krawczyk Filip 27.03.1990 177/66 Skrzydłowy 3 - 4
15 Krzywkowski Piotr 10.05.1993 181/65 Skrzydłowy 13 - 36
16 Kubała Wiktor 18.01.1993 183/76 Skrzydłowy 4 - 18
17 Łubowski Jarosław 16.04.1994 185/98 Bramkarz 15 - 0
18 Makuch Szymon 11.07.1988 185/95 Rozgrywający 20 - 37
19 Maleszak Dawid 20.06.1994 180/74 Skrzydłowy 22 - 93
20 Mączyński Patryk 07.08.1994 192/98 Obrotowy 12 - 5
21 Napierała Michał 28.02.1995 182/69 Skrzydłowy 2 - 3
22 Pawlikowski Kamil 10.12.1994 181/65 Bramkarz 12 - 1
23 Pilarski Ernest 24.06.1994 188/85 Rozgrywający 22 - 96
24 Soja Jakub 02.02.1993 185/77 Rozgrywający 21 - 71
25 Trojanowski Norbert 01.04.1986 190/105 Rozgrywający 7 - 36
26 Węgliński Mateusz 22.07.1992 182/80 Rozgrywający 1 - 0
27 Witkowski Przemysław 10.02.1993 186/80 Bramkarz 9 - 0
28 Włoszczyński Wojciech 29.01.1993 185/80 Skrzydłowy 2 - 2
29 Zając Maciej 06.12.1993 180/74 Obrotowy 12 - 8
30 Jasnos Wojciech     Trener 6
31 Panek Marcin     Trener 24
32 Przybylski Rafał     Trener 1
33 Uzarowicz Mariusz     Kierownik 17


II liga. Grupa D. I runda

(2) KSSPR II Końskie - Control Process Tarnów 34:33 (16:14)
(2) SPR Zagłębie Sosnowiec - KSSPR II Końskie 0:10 (walkower)
(2) KSSPR II Końskie - SPR Grunwald Ruda Śląska 32:27 (13:12)
(0) SPR Wisła Sandomierz - KSSPR II Końskie 43:35 (19:15)
(2) KSSPR II Końskie – UKS Juvenia Rzeszów 37:27 (17:14)
(2) KS Siódemka Chełmek - KSSPR II Końskie 38:45 (21:15)
(2) KSSPR II Końskie - KU AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce 31:28 (16:10)
(0) KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - KSSPR II Końskie 41:27 (18:15)
(1) KSSPR II Końskie - KŚ AZS Katowice 33:33 (12:18)
(2) KSSPR II Końskie - SPR Orzeł Przeworsk 40:39 (19:20)
(0) KSSPR II Końskie - KS Vive Targi II Kielce 31:37 (16:18)
(2) KSSPR II Końskie - MOSM HIT Bytom 31:30 (18:15)
(2) MOSiR ARCOM Bochnia - KSSPR II Końskie 35:39 (19:18)
 

 1 Control Process Tarnów 13 22 459:377 11:0:2
 2 SPR Grunwald Ruda Śląska 13 20 384:335 10:0:3
 3 KSSPR II Końskie 13 19 425:411 9:1:3
 4 SPR Zagłębie Sosnowiec 13 18 346:304 9:0:4
 5 SPR Wisła Sandomierz 13 18 444:381 9:0:4
 6 KS Vive Targi II Kielce 13 16 408:376 8:0:5
 7 KS KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski 13 16 409:392 7:2:4
 8 MOSiR ARCOM Bochnia 13 13 395:405 6:1:6
 9 MOSM HIT Bytom 13 13 385:339 6:1:6
10 KS Siódemka Chełmek 13 10 420:436 5:0:8
11 KU AZS Politechnika Świętokrzyska 13 10 359:367 5:0:8
12 KŚ AZS Katowice 13  3 387:484 1:1:11
13 SPR Orzeł Przeworsk 13  2 371:463 1:0:12
14 UKS Juvenia Rzeszów 13  2 305;427 1:0:12


II liga. Grupa D. II runda

(0) Control Process Tarnów - KSSPR II Końskie 37:33 (17:11)
(2) KSSPR II Końskie - SPR Zagłębie Sosnowiec 29:26 (14:14)
(0) SPR Grunwald Ruda Śląska - KSSPR II Końskie 38:37 (21:19)
(0) KSSPR II Końskie - SPR Wisła Sandomierz 36:41 (17:26)
(2) UKS Juvenia Rzeszów - KSSPR II Końskie 32:34 (14:17)
(2) KSSPR II Końskie - KS Siódemka Chełmek 36:29 (13:11)
(0) KU AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce - KSSPR II Końskie 32:30 (15:15)
(0) KSSPR II Końskie - KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 28:32 (15:13)
(2) KŚ AZS Katowice - KSSPR II Końskie 0:10 v.o.
(0) SPR Orzeł Przeworsk - KSSPR II Końskie 42:39 (16:18)
(0) KS Vive Targi II Kielce - KSSPR II Końskie 40:37 (21:17)
(0) MOSM HIT Bytom - KSSPR II Końskie 39:35 (20:18)
(2) KSSPR II Końskie - MOSiR ARCOM Bochnia 46:44 (19:19)
 

 1 Control Process Tarnów 26 46 905:700 23:0:3
 2 SPR Wisła Sandomierz 26 44 882:722 22:0:4
 3 KS Vive Targi II Kielce 26 36 825:737 18:0:8
 4 SPR Grunwald Ruda Śląska 26 36 765:662 18:0:8
 5 KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski 26 34 815:751 16:2:8
 6 SPR Zagłębie Sosnowiec 26 30 685:650 15:0:11
 7 KSSPR II Końskie 26 29 854:843 14:1:11
 8 MOSiR ARCOM Bochnia 26 26 804:797 12:2:12
 9 MOSM HIT Bytom 26 26 753:690 12:2:12
10 KU AZS Politechnika Świętokrzyska 26 19 678:729 9:1:16
11 SPR Orzeł Przeworsk 26 15 726:856 7:1:18
12 KS Siódemka Chełmek 26 12 763:841 6:0:20
13 UKS Juvenia Rzeszów 26  8 639:846 4:0:22
14 KŚ AZS Katowice 26  3 424:669 1:1:24
 

Juniorzy 1993/1994

 

 1 Biegaj Rafał  21.01.1993 186/80 Rozgrywający  14 meczy - 48 bramek 
 2 Chyliński Kamil 17.02.1993  184/75  Rozgrywający  12 - 133 
 3 Grabarczyk Robert  07.07.1994   182/74 Skrzydłowy  17 - 82 
 4 Jachimowski Karol  11.08.1993  170/60  Skrzydłowy  8 - 5 
 5 Kamont Norbert 01.07.1994  190/83  Obrotowy  3 - 5 
 6 Kołodziej Michał 01.12.1993 190/89  Obrotowy  16 - 56 
 7 Kornecki Hubert 05.04.1993  193/85  Rozgrywający  15 - 88 
 8 Kornecki Mateusz  05.06.1994  194/86  Bramkarz  14 - 0 
 9 Krzywkowski Piotr 10.05.1993  181/65  Skrzydłowy  10 -38 
10 Kubała Wiktor 18.01.1993  183/76  Skrzydłowy  17 - 101 
11 Łubowski Jarosław 16.04.1994  185/98  Bramkarz  3 - 0 
12 Maleszak Dawid  20.06.1994  180/74  Skrzydłowy  18 - 62 
13 Mączyński Patryk 07.08.1994  192/98  Obrotowy  9 - 4 
14 Pawlikowski Kamil  10.12.1994  184/65  Bramkarz  8 - 0 
15 Pilarski Ernest  24.06.1994  188/85  Rozgrywający  17 - 59 
16 Soja Jakub 02.02.1993  185/77  Rozgrywający  18 - 43 
17 Witkowski Przemysław 10.02.1993  186/80  Bramkarz  17 - 1 
18 Włoszczyński Wojciech 29.01.1993  185/80  Obrotowy  12 - 6 
19 Zając Maciej 06.12.1993  180/74  Obrotowy  16 - 15
20 Przybylski Rafał     Trener 17
21 Panek Marian     Trener  18 
22 Uzarowicz Mariusz     Kierownik 


Liga wojewódzka juniorów. I runda 

(2) KSSPR I Końskie - SPR Polonica Kielce 44:25 (22:9)
(2) KSSPR I Końskie - SPR Wisła Sandomierz 50:18 (19:8)
(2) KS Vive Targi Kielce - KSSPR I Końskie 36:44 (15:21)
(2) PMOS Busko Zdrój - KSSPR I Końskie 28:55 (10:25)
 

Liga wojewódzka juniorów. II runda 

(2) SPR Polonica Kielce - KSSPR I Końskie 32:39 (14:19)
(2) SPR Wisła Sandomierz - KSSPR I Końskie 28:41 (14:23)
(0) KSSPR I Końskie - KS Vive Targi Kielce Obustronny v.o 0:10
(2) KSSPR I Końskie - PMOS Busko Zdrój 40:21 (20:13)
 
1 KSSPR I Końskie 8 14 313:198 7:0:1
2 KS Vive Targi Kielce 8 12 302:186 6:0:2
3 PMOS Busko-Zdrój 8  4 225:304 2:0:6
4 SPR Polonica Kielce 8  4 233:293 2:0:6
5 SPR Wisła Sandomierz 8  4 206:318 2:0:6
 
 
Ćwierćfinał Mistrzostw Polski Juniorów. Brodnica 3 - 5 lutego 2012

(2) KSSPR Końskie - UKS Olimpia Grodków 46:23 (28:10)
(2) KSSPR Końskie - UKS Dziewiątka Legnica 46:24 (19:12)
(2) KSSPR Końskie - MKS Brodnica 47:33 (28:18)
 
1 KSSPR Końskie 3 6 139:80 3:0:0
2 UKS Dziewiątka Legnica 3 4 103:104 2:0:1
3 MKS Brodnica 3 2 106:113 1:0:2
4 UKS Olimpia Grodków 3 0 76:127 0:0:3

 


Półfinał Mistrzostw Polski Juniorów. Końskie 17 - 19 lutego 2012

(2) KSSPR Końskie - MTS Kwidzyn 38:20 (21:9)
(2) KSSPR Końskie - KPR Wolsztyniak Wolsztyn 43:19 (21:8)
(2) KSSPR Końskie - MKS Agrykola Warszawa 39:26 (20:10)

 
1 KSSPR Końskie 3 6 120:65 3:0:0
2 MKS Agrykola Warszawa 3 4 87:84 2:0:1
3 MTS Kwidzyn 3 2 75:98 1:0:2
4 KPR Wolsztyniak Wolsztyn 3 0 79:114 0:0:3

 


Finał Mistrzostw Polski Juniorów. Szczecin 5 - 10 marca 2012

(2) KSSPR Końskie - UKS SIódemka Chełmek 43:31 (23:18)
(2) KSSPR Końskie - MKS Nielba Wągrowiec 45:34 (23:18)
(2) KSSPR Końskie - UKS Szczypiorniak Olsztyn 31:18 (13:8)
(2) KSSPR Końskie - MKS Agrykola Warszawa 23:16 (13:9). Półfinał
(2) KSSPR Końskie - SPR Orlen Wisła Płock 32:30 (14:17). Mecz o I miejsce
 

1 KSSPR Końskie
2 SPR Orlen Wisła Płock
3 UKS Szczypiorniak Olsztyn
4 MKS Agrykola Warszawa
5 MKS Nielba Wągrowiec
6 UKS Anilana Łódź
7 UKS Siódemka Chełmek
8 MKS Kusy Kraków

 

Juniorzy Młodsi 1995/1996

 

1 Biegaj Kacper 07.08.1995 175/59 Rozgrywający 24 mecze - 95 bramek
2 Brzezicki Jakub  16.08.1995  174/58  Skrzydłowy  14 - 21 
 3  Dębowski Patryk  23.05.1996  170/55  Skrzydłowy  19 - 57 
4 Gębski Kacper  24.03.1995  178/72  Skrzydłowy  25 - 73 
Gierczyński Bartosz  11.10.1995  180/77  Rozgrywający  25 - 56 
6 Janowski Robert  22.02.1995  190/80  Bramkarz  25 - 1
7 Janus Adam 29.03.1995  192/76  Rozgrywający  22 - 203 
Kowalik Tomasz   21.04.1995  188/73  Rozgrywający  24 - 109
Kowalski Krzysztof  09.03.1995  178/62  Rozgrywający  9 - 18
10  Krupa Patryk  09.02.1995  192/82  Obrotowy  25 - 56 
11  Makowski Adam  14.09.1997  185/64  Rozgrywający  12 - 19
12 Napierała Michał  28.02.1995  182/69  Skrzydłowy  23 - 159 
13  Salata Mateusz  04.07.1996 170/63  Bramkarz  19 - 0
14  Sędkowski Damian  04.02.1995  178/66  Rozgrywający  2 - 1 
15  Szczepanik Kacper  08.01.1997  188/62  Rozgrywający  21 - 102 
16  Szcześniak Paweł  26.10.1995  182/68  Bramkarz  23 - 2 
17  Śledź Rafał  13.02.1997  181/69  Rozgrywający  10 - 16
18  Jasnos Wojciech      Trener 25 
19  Napierała Robert      Kierownik  25 

 

Liga wojewódzka juniorów młodszych. I runda

(2) KS Korab OSIR Staszów - KSSPR Końskie 31:45 (17:21)
(2) KSSPR Końskie - KS Vive Targi I Kielce 60:23 (26:6)
(2) KS Vive Targi II Kielce - KSSPR Końskie 24:42 (14:20)
(2) KSSPR Końskie - PMOS Busko Zdrój 46:11 (21:5)
(2) KS Vive Targi III Kielce - KSSPR Końskie 33:42 (13:21)
(2) KS KSZO Ostrowiec - KSSPR Końskie 30:48 (17:23)
(2) KSSPR Końskie - UKS Zorza Bogoria 53:18 (31:9)
 

Liga wojewódzka juniorów młodszych. II runda

(2) KSSPR Końskie - KS Korab OSIR Staszów 36:29 (21:12) 
(2) KS Vive Targi I Kielce - KSSPR Końskie 22:40 (8:23)
(2) KSSPR Końskie - KS Vive Targi II Kielce 40:23 (21:13)
(2) PMOS Busko Zdrój - KSSPR Końskie 24:40 (13:23)
(2) KSSPR Końskie - KS Vive Targi III Kielce 27:26 (18:11)
(2) KSSPR Końskie - KS KSZO Ostrowiec 37:29 (19:14)
(2) UKS Zorza Bogoria - KSSPR Końskie 28:50 (12:26)
 

1 KSSPR Końskie 14 28 606:351 14:0:0
2 KS Vive Targi III Kielce 14 24 634:396 12:0:2
3 KS KORAB OSiR Staszów 14 18 626:495 9:0:5
4 KS KSZO Ostrowiec 14 16 479:504 8:0:6
5 KS Vive Targi I Kielce 14 11 401:503 5:1:8
6 PMOS Busko-Zdrój 14  8 362:481 3:2:9
7 KS Vive Targi II Kielce 14  7 413:511 3:1:10
8 UKS Zorza Bogoria 14  0 363:643 0:0:14
 

Ćwierćfinał Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych. Końskie 13 - 15 kwietnia 2012 

(2) KSSPR Końskie - SKS Kusy Kraków 33:21 (13:11)
(2) KSSPR Końskie - UKS Juvenia Rzeszów 38:11 (18:4)
(2) KSSPR Końskie - KS Gwardia Opole 45:30 (18:15)
 
1 KSSPR Końskie 3 6 116:62 3:0:0
2 SKS Kusy Kraków 3 3 102:87 1:1:1
3 KS Gwardia Opole 3 3 99:104 1:1:1
4 UKS Juvenia Rzeszów 3 0 58:122 0:0:3
 
 
Półfinał Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych. Końskie 27-29 kwietnia 2012

(2) KSSPR Końskie - UKS Bursa-Puławy 31:21 (14:9)
(2) KSSPR Końskie - MKS Zagłębie Lubin 36:33 (16:17)
(0) KSSPR Końskie - SKF Wisła II Płock 30:34 (16:17)
 
 
1 KSSPR Końskie 3 4 97:88 2:0:1
2 MKS Zagłębie Lubin 3 4 113:93 2:0:1
3 UKS Bursa-Puławy 3 2 74:95 1:0:2
4 SKF Wisła II Płock 3 2 92:100 1:0:2


Finał Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych. Kwidzyn 14-19 maja 2012

(2) KSSPR Końskie - WKS Śląsk Wrocław 41:31 (21:12)
(0) KSSPR Końskie - PMOS Chrzanów 30:33 (14:13)
(0) KSSPR Końskie - MKS Kusy Szczecin 31:36 (12:16)
(2) KSSPR Końskie - MKS Zagłębie Lubin 36:35 (16:18)
(0) KSSPR Końskie - WKS Śląsk Wrocław 31:43 (17:26)
 

1 SKF Wisła Płock
2 PMOS Chrzanów
3 MKS Kusy Szczecin
4 MTS Kwidzyn
5 WKS Śląsk Wrocław
6 KSSPR Końskie
7 ChKS Łódź
8 MKS Zagłębie Lubin
  

Młodzicy 1997/1998

 

 1 Gierczyński Damian 30.06.1997 178/60 Obrotowy 10 meczy - 16 bramek
 2 Grot Adrian 04.02.1997 169/60 Bramkarz 17 - 0
 3 Kania Michał 07.10.1998 174/61 Skrzydłowy 20 - 13
 4 Kupis Michał 05.10.1997 168/54 Rozgrywający 18 - 41
 5 Makowski Adam 14.09.1997 185/64 Rozgrywający 21 - 140
 6 Makowski Piotr 28.02.1999 154/50 Skrzydłowy 6 - 2
 7 Mastalerz Patryk 11.03.1997 160/48 Skrzydłowy 21 - 113
 8 Pluta Robert 05.09.1997 163/56 Skrzydłowy 20 - 25
 9 Smyk Krystian 15.09.1998 170/70 Obrotowy 7 - 2
10 Socha Paweł 22.02.1997 184/60 Rozgrywający 12 - 29
11 Sroka Jakub 16.05.1997 170/60 Bramkarz 18 - 0
12 Stępień Łukasz 08.10.1999 160/49  Bramkarz  4 - 0
13
Stępień Paweł
 
 
 
2 - 0
14
Szczepanik Kacper
08.01.1997
193/78
Rozgrywający
21 - 168
15
Śledź Rafał
13.02.1997
181/69
Rozgrywający
21 - 67
16
Wolski Łukasz
18.02.1997 
170/52 
Obrotowy 
17 - 16
17
Woźniak Kacper
31.03.1999
146/38 
Rozgrywający 
4 - 2
18
Zbróg Kacper
04.10.1998
154/44
Skrzydłowy
3 - 1
19
Przybylski Michał
 
 
Trener
 21
20
Panek Marian
 
 
Trener
 3
21
Sroka Andrzej
 
 
Kierownik
 8


Liga wojewódzka młodzików. I runda

(2) KS Korab OSIR I Staszów - KSSPR Końskie 23:33 (10:15)
(0) KSSPR Końskie - KS Vive Targi I Kielce 23:26 (13:11)
(2) KS Vive Targi IV Kielce - KSSPR Końskie 23:29 (12:16)
(2) SPR Wisła Sandomierz - KSSPR Końskie 21:45 (9:20)
(2) KSSPR Końskie - UKS Zorza Bogoria 46:31 (22:13)
 

Liga wojewódzka młodzików. II runda

(2) KSSPR Końskie - KS Korab OSIR I Staszów 36:26 (15:14)
(2) KS Vive Targi I Kielce - KSSPR Końskie 29:32 (11:14)
(2) KSSPR Końskie - KS Vive Targi IV Kielce 34:19 (18:8)
(2) KSSPR Końskie - SPR Wisła Sandomierz 26:16 (12:5)
(2) UKS Zorza Bogoria - KSSPR Końskie 33:40 (14:23)
 
 
1 KS Vive Targi I Kielce 10 18 345:234 9:0:1
2 KSSPR Końskie 10 18 344:247 9:0:1
3 UKS Zorza Bogoria 10 11 298:315 5:1:4
4 KS Korab OSiR Staszów 10  8 275:285 4:0:6
5 KS Vive Targi IV Kielce 10  6 238:301 3:0:7
6 SPR Wisła Sandomierz 10  1 202:320 0:1:9
 

Liga wojewódzka młodzików. Finały

(2) KS Vive Targi II Kielce - KSSPR Końskie 20:22 (10:10)
(2) KSSPR Końskie - KS Vive Targi II Kielce 38:20 (22:9)
(0) KSSPR Końskie - KS Korab OSiR II Staszów 25:26 (10:13)
(2) KS Korab OSiR II Staszów - KSSPR Końskie 24:31 (10:13)
 
Tabela wyników o miejsca 1 - 4
 
1 KS Vive Targi I Kielce 6 9 174:135 4:1:1
2 KSSPR Końskie 6 8 171:145 4:0:2
3 KS Korab OSiR II Staszów 6 5 151:180 2:1:3
4 KS Vive Targi II Kielce 6 2 142:178 1:0:5
 
Tabela wyników o miejsca 5 - 8
 
5 UKS Zorza Bogoria 6 12 197:155 6:0:0
6 KS KORAB OSiR I Staszów 6  6 184:160 3:0:3
7 KS Vive Targi III Kielce 6  6 178:185 3:0:3
8 PMOS Busko-Zdrój 6  0 158:219 0:0:6
 
Tabela wyników o miejsca 9 - 11
 
 9 KS Vive Targi IV Kielce 4 8 120:86 4:0:0
10 SPR Wisła Sandomierz 4 4 85:90 2:0:2
11 KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 4 0 82:111 0:0:4


Finał Pucharu ZPRP Młodzików. Zamość 28 maja - 2  czerwca 2012

(2) KSSPR Końskie - UKS Szczypiorniak Olsztyn 27:13 (13:8)
(0) KSSPR Końskie - SKF Wisła Płock 18:21 (13:9)
(2) KSSPR Końskie - UKS Olimp Grodków 26:21 (13:12)
(2) KSSPR Końskie - KS Energetyk Gryfino 27:26 (17:11)
(2) KSSPR Końskie - Ostrovia Ostrów Wielkopolski 22:21 (11:10)
(0) KSSPR Końskie - MUKS Czarni Regimin 30:32 (15:14). Półfinał
(0) KSSPR Końskie - MUKS 21 Płock 25:27 (9:7). Mecz o 3 miejsce

 
1 SKF Wisła Płock
2 MUKS Czarni Regimin
3 MUKS 21 Płock
4 KSSPR Końskie
5 MSPR Siódemka Miedź Legnica
6 UKS Conrad Gdańsk
7 KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski
8 MOSiR Mysłowice

 

Chłopcy 1999/2000

 

 1 Dulewicz Jakub 09.05.1999 183/110 Obrotowy 9 meczy - 0 bramek
 2 Jakubczyk Marcin 18.11.1999 150/65 Obrotowy 14 - 10
 3 Jankowski Daniel 09.05.1999 154/42 Rozgrywający 19 - 59
 4 Kaźmierczyk Witkor 12.08.1999 155/55 Skrzydłowy 4 - 1 
 5 Klepaczewski Kamil 01.07.1999 144/43 Rozgrywający 18 - 77
 6 Kowalczyk Adam 13.04.1999 150/38 Rozgrywający 16 - 28
 7 Kucharczyk Kacper 15.03.1999 168/61 Bramkarz 12 - 0 
 8 Makowski Piotr 28.02.1999 149/40 Rozgrywający 18 - 89
 9 Maleszak Paweł 28.02.1999 145/30 Skrzydłowy 6 - 0
10 Malik Andrzej 24.02.1999 171/56 Rozgrywający 6 - 2
11 Mika Rafał 18.04.1999 150/55 Obrotowy 13 - 9
12 Pałgan Michał 21.02.1999 158/49 Rozgrywający 6 - 67
13 Salata Łukasz 21.11.2000 145/46 Skrzydłowy 4 - 1
14
Stachera Dominik
21.05.1999
167/58 
Rozgrywający 
9 - 10
15
Stępień Łukasz
08.10.1999
160/49
Bramkarz
17 - 1
16
Świercz Jakub
31.01.2000
152/36
Skrzydłowy
18 - 22
17
Świercz Mikołaj
31.07.2000
142/34
Skrzydłowy
13 - 3
18
Walewski Dawid
11.05.1999
152/43 
Rozgrywający 
16 - 95
19
Woźniak Kacper
31.03.1999
146/38
Rozgrywający
18 - 68
20
Bodasiński Tomasz
   
Trener
19
21
Świercz Piotr
   
Kierownik
17


Liga wojewódzka chłopców. I runda

(2) KSPR Końskie - KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 40:11 (24:5)
(2) Vive Targi III Kielce - KSSPR Końskie 8:34 (4:19)
(2) KSSPR Końskie - SPR Wisła II Sandomierz 32:10 (19:5)
(1) KS Vive Targi IV Kielce - KSSPR Końskie 18:18 (11:9)                       

 
1 KSSPR Końskie  4 7 124:47 3:1:0
2 KS Vive Targi IV Kielce 4 7 106:50 3:1:0
3 KS KSZO Ostrowiec  4 4 80:106 2:0:2
4 KS Vive Targi III Kielce 4 2 57:86 1:0:3
5 SPR Wisła II Sandomierz 4 0 46:124 0:0:4


Liga wojewódzka chłopców. I runda

(2) KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - KSSPR Końskie 18:35 (8:20)
(2) KSSPR Końskie - KS Vive Targi III Kielce 35:14 (18:7)
(2) Wisła II Sandomierz - KSSPR Końskie 3:33 (1:18)
(2) KSSPR Końskie - KS Vive Targi IV Kielce 27:17 (14:11)

1 KSSPR Końskie 8 15 254:99 7:1:0
2 KS Vive Targi IV Kielce 8 13 204:114 6:1:1
3 KS KSZO Ostrowiec 8  8 176:204 4:0:4
4 KS Vive Targi III Kielce 8  4 134:188 2:0:6
5 SPR Wisła II Sandomierz 8  0 244:163 0:0:8

 

Liga wojewódzka chłopców. Finał

(0) Wisła I Sandomierz - KSSPR Końskie 32:29 (18:17)
(2) KSSPR Końskie - KS Vive Targi V Kielce 26:23 (15:13)
(0) Vive Targi V Kielce - KSSPR Końskie 29:24 (16:14)
(2) KSSPR Końskie - SPR Wisła I Sandomierz 27:15 (18:7)

Tabela wyników o miejsca 1 - 4
 
1 SPR Wisła Sandomierz 6 9 144:133 4:1:1
2 KS Vive Targi V Kielce 6 7 156:132 3:1:2
3 KSSPR Końskie 6 7 151:137 3:1:2
4 KS Vive Targi IV Kielce 6 1 111:160 0:1:5
 
Tabela wyników o miejsca 5 - 8
 
5 KS Vive Targi I Kielce 6 12 211:149 6:0:0
6 PMOS Busko-Zdrój 6  8 177:127 4:0:2
7 KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 6  4 148:174 2:0:4
8 KS Vive Targi III Kielce 6  0 97:183 0:0:6
 
Tabela o miejsca 9 - 11
  
 9 KS Vive Targi II Kielce 4 6 84:52 3:0:1
10 UKS Zorza Bogoria 4 6 95:67 3:0:1
11 SPR Wisła II Sandomierz 4 0 32:92 0:0:4

 

Pucharu ZPRP Chłopców. Kępno 18 - 23 czerwca 2012

(2) KSSPR Końskie - MKS Zagłębie Lubin 28:17 (15:11)
(2) KSSPR Końskie - MTS Kwidzyn 20:15 (10:6)
(2) KSSPR Końskie - TS Zew Świebodzin 22:14 (12:5)

(2) KSSPR Końskie - KS Energetyk Gryfino 30:23 (16:13)
(2) KSSPR Końskie - UKS Bursa Puławy 35:25 (16:14)
(2) KSSPR Końskie - KS Vive Targi Kielce 25:17 (13:7)
(0) KSSPR Końskie - UKS Krakowiak 85 22:41 (14:24). Finał


1
UKS Krakowiak 85 Kraków 
2
KSSPR Końskie 
3
MKS PM MPEC Tarnów 
4
KS Vive Targi Kielce 
5
UKS Bursa-Puławy 
6
UKS 31 Rokitnica Zabrze 
7
UKS Olimp Grodków 
8
MKS Zryw Chorzów 

 

Szukaj

Kalendarz

sierpień 2018
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Wkrótce

25 Sie 2018
14:00 - 22:00
50-lecie Piłki Ręcznej w Końskich

Wspomóż KLUB

Wpłać dobrowolną darowiznę

dotpay

Aktualnie stronę przegląda:

Odwiedza nas 87 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
1323208