KSSPR Końskie

Twoim Klubem

Get Adobe Flash player

II liga grupa D

II liga grupa D

 

 1 Biegaj Rafał 21.01.1993 186/80 Rozgrywający 2 mecze - 2 bramki
 2 Chyliński Kamil 17.02.1993 181/75 Rozgrywający 21 - 220
 3 Dobrowolski Mateusz 06.09.1988 188/87 Rozgrywający 1 - 2
 4 Franaszczyk Maciej 25.08.1992 188/72  Rozgrywający  5 - 2
 5 Gębski Kacper 24.03.1995 176/70 Skrzydłowy 2 - 1
 6 Grabarczyk Robert 07.07.1994 182/74 Rozgrywający 23 - 99
 7 Jachimowski Karol 11.08.1993 174/61 Skrzydłowy 1 - 0
 8 Janowski Robert 22.02.1995 190/84 Bramkarz 6 - 0
 9 Kamont Norbert 01.07.1994 190/83 Obrotowy 7 - 3
10 Kołodziej Michał 01.12.1993 190/89 Obrotowy 22 - 81
11 Kornecki Hubert 05.04.1993 193/85 Rogrywający 3 - 13
12 Kornecki Mateusz 05.06.1994 194/86 Bramkarz 6 - 0
13 Kowalik Tomasz 21.04.1995 188/74 Rozgrywający 1 - 1
14 Krawczyk Filip 27.03.1990 177/66 Skrzydłowy 3 - 4
15 Krzywkowski Piotr 10.05.1993 181/65 Skrzydłowy 13 - 36
16 Kubała Wiktor 18.01.1993 183/76 Skrzydłowy 4 - 18
17 Łubowski Jarosław 16.04.1994 185/98 Bramkarz 15 - 0
18 Makuch Szymon 11.07.1988 185/95 Rozgrywający 20 - 37
19 Maleszak Dawid 20.06.1994 180/74 Skrzydłowy 22 - 93
20 Mączyński Patryk 07.08.1994 192/98 Obrotowy 12 - 5
21 Napierała Michał 28.02.1995 182/69 Skrzydłowy 2 - 3
22 Pawlikowski Kamil 10.12.1994 181/65 Bramkarz 12 - 1
23 Pilarski Ernest 24.06.1994 188/85 Rozgrywający 22 - 96
24 Soja Jakub 02.02.1993 185/77 Rozgrywający 21 - 71
25 Trojanowski Norbert 01.04.1986 190/105 Rozgrywający 7 - 36
26 Węgliński Mateusz 22.07.1992 182/80 Rozgrywający 1 - 0
27 Witkowski Przemysław 10.02.1993 186/80 Bramkarz 9 - 0
28 Włoszczyński Wojciech 29.01.1993 185/80 Skrzydłowy 2 - 2
29 Zając Maciej 06.12.1993 180/74 Obrotowy 12 - 8
30 Jasnos Wojciech     Trener 6
31 Panek Marcin     Trener 24
32 Przybylski Rafał     Trener 1
33 Uzarowicz Mariusz     Kierownik 17


II liga. Grupa D. I runda

(2) KSSPR II Końskie - Control Process Tarnów 34:33 (16:14)
(2) SPR Zagłębie Sosnowiec - KSSPR II Końskie 0:10 (walkower)
(2) KSSPR II Końskie - SPR Grunwald Ruda Śląska 32:27 (13:12)
(0) SPR Wisła Sandomierz - KSSPR II Końskie 43:35 (19:15)
(2) KSSPR II Końskie – UKS Juvenia Rzeszów 37:27 (17:14)
(2) KS Siódemka Chełmek - KSSPR II Końskie 38:45 (21:15)
(2) KSSPR II Końskie - KU AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce 31:28 (16:10)
(0) KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - KSSPR II Końskie 41:27 (18:15)
(1) KSSPR II Końskie - KŚ AZS Katowice 33:33 (12:18)
(2) KSSPR II Końskie - SPR Orzeł Przeworsk 40:39 (19:20)
(0) KSSPR II Końskie - KS Vive Targi II Kielce 31:37 (16:18)
(2) KSSPR II Końskie - MOSM HIT Bytom 31:30 (18:15)
(2) MOSiR ARCOM Bochnia - KSSPR II Końskie 35:39 (19:18)
 

 1 Control Process Tarnów 13 22 459:377 11:0:2
 2 SPR Grunwald Ruda Śląska 13 20 384:335 10:0:3
 3 KSSPR II Końskie 13 19 425:411 9:1:3
 4 SPR Zagłębie Sosnowiec 13 18 346:304 9:0:4
 5 SPR Wisła Sandomierz 13 18 444:381 9:0:4
 6 KS Vive Targi II Kielce 13 16 408:376 8:0:5
 7 KS KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski 13 16 409:392 7:2:4
 8 MOSiR ARCOM Bochnia 13 13 395:405 6:1:6
 9 MOSM HIT Bytom 13 13 385:339 6:1:6
10 KS Siódemka Chełmek 13 10 420:436 5:0:8
11 KU AZS Politechnika Świętokrzyska 13 10 359:367 5:0:8
12 KŚ AZS Katowice 13  3 387:484 1:1:11
13 SPR Orzeł Przeworsk 13  2 371:463 1:0:12
14 UKS Juvenia Rzeszów 13  2 305;427 1:0:12


II liga. Grupa D. II runda

(0) Control Process Tarnów - KSSPR II Końskie 37:33 (17:11)
(2) KSSPR II Końskie - SPR Zagłębie Sosnowiec 29:26 (14:14)
(0) SPR Grunwald Ruda Śląska - KSSPR II Końskie 38:37 (21:19)
(0) KSSPR II Końskie - SPR Wisła Sandomierz 36:41 (17:26)
(2) UKS Juvenia Rzeszów - KSSPR II Końskie 32:34 (14:17)
(2) KSSPR II Końskie - KS Siódemka Chełmek 36:29 (13:11)
(0) KU AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce - KSSPR II Końskie 32:30 (15:15)
(0) KSSPR II Końskie - KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 28:32 (15:13)
(2) KŚ AZS Katowice - KSSPR II Końskie 0:10 v.o.
(0) SPR Orzeł Przeworsk - KSSPR II Końskie 42:39 (16:18)
(0) KS Vive Targi II Kielce - KSSPR II Końskie 40:37 (21:17)
(0) MOSM HIT Bytom - KSSPR II Końskie 39:35 (20:18)
(2) KSSPR II Końskie - MOSiR ARCOM Bochnia 46:44 (19:19)
 

 1 Control Process Tarnów 26 46 905:700 23:0:3
 2 SPR Wisła Sandomierz 26 44 882:722 22:0:4
 3 KS Vive Targi II Kielce 26 36 825:737 18:0:8
 4 SPR Grunwald Ruda Śląska 26 36 765:662 18:0:8
 5 KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski 26 34 815:751 16:2:8
 6 SPR Zagłębie Sosnowiec 26 30 685:650 15:0:11
 7 KSSPR II Końskie 26 29 854:843 14:1:11
 8 MOSiR ARCOM Bochnia 26 26 804:797 12:2:12
 9 MOSM HIT Bytom 26 26 753:690 12:2:12
10 KU AZS Politechnika Świętokrzyska 26 19 678:729 9:1:16
11 SPR Orzeł Przeworsk 26 15 726:856 7:1:18
12 KS Siódemka Chełmek 26 12 763:841 6:0:20
13 UKS Juvenia Rzeszów 26  8 639:846 4:0:22
14 KŚ AZS Katowice 26  3 424:669 1:1:24
 

Szukaj

Kalendarz

luty 2018
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28

Wspomóż KLUB

Wpłać dobrowolną darowiznę

dotpay

Aktualnie stronę przegląda:

Odwiedza nas 192 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
1121135