KSSPR Końskie

Twoim Klubem

Get Adobe Flash player

2012/2013

Chłopcy 2000/2001

 

1 Augustyniak Jan 19.05.2000 170/73 Obrotowy 2 mecze - 0 bramek
2 Gaca Jakub 27.12.2001 152/45 Rozgrywający  14 - 15
3 Fidor Karol 28.02.2000 160/60 Rozgrywający  3 - 37
4 Hyb Dariusz 30.04.2000 162/51 Rozgrywający  11 - 42
5 Jakubowski Dawid 28.04.2000 172/90 Rozgrywający  7 - 39
6 Kazik Karol 09.12.2000 153/44 Skrzydłowy  13 - 10
7 Kowalski Filip 29.02.2000 175/80 Rozgrywający  7 - 20
8 Krzywkowski Jakub 28.02.2001 148/43 Bramkarz  14 - 0
9 Lisowski Piotr 16.05.2000 165/60 Bramkarz  14 - 0
10 Makuch Jakub 15.02.2000 170/70 Rozgrywający 9 - 10 
11 Rogalski Damian 04.09.2000 150/40 Skrzydłowy  7 - 14
12 Salata Łukasz 21.11.2000 150/50 Rozgrywający  14 - 29
13 Świercz Jakub 31.01.2000 160/40 Rozgrywający  14 - 132
14 Świercz Mikołaj 31.07.2000 140/40 Skrzydłowy  7 - 12
15 Tomaszewski Bartłomiej 14.08.2001 159/45 Skrzydłowy  10 - 2
16 Jasnos Wojciech     Trener  14
17 Świercz Piotr     Kierownik  14

 
Liga wojewódzka chłopców. I runda

(2) SPR Wisła Sandomierz - KSSPR Końskie 15:36 (8:19)
(0) KSSPR Końskie - KS Vive Targi I Kielce 13:17 (7:10)
(0) KS Vive Targi II Kielce - KSSPR Końskie 25:13 (12:7)
(2) KS Vive Targi III Kielce - KSSPR Końskie 29:37 (19:22)
(2) KSSPR Końskie - PMOS Busko-Zdrój 29:14 (17:8)
(2) KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - KSSPR Końskie 24:43 (13:23)
(0) KSSPR Końskie - UKS Zorza Bogoria 21:22 (10:11) 

 
1 KS Vive Targi II Kielce 7 14 224:112 7:0:0
2 KS Vive Targi I Kielce 7 12 206:139 6:0:1
3 UKS Zorza Bogoria 7 10 219:161 5:0:2
4 KSSPR Końskie 7 8 192:146 4:0:3
5 KS Vive Targi III Kielce 7 6 195:178 3:0:4
6 KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 7 2 176:276 1:0:6
7 PMOS Busko-Zdrój 7 2 141:211 1:0:6
8 SPR Wisła I Sandomierz 7 2 120:250 1:0:6


Liga wojewódzka chłopców. II runda

(2) KSSPR Końskie - SPR Wisła Sandomierz 32:15 (17:8)
(0) KS Vive Targi I Kielce - KSSPR Końskie 17:15 (7:8)
(0) KSSPR Końskie - KS Vive Targi II Kielce 19:30 (13:21)
(0) KSSPR Końskie - KS Vive Targi III Kielce 19:23 (8:13)
(2) PMOS Busko-Zdrój - KSSPR Końskie 15:23 (5:12)
(2) KSSPR Końskie - KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 32:18 (15:9)
(0) UKS Zorza Bogoria - KSSPR Końskie 35:25 (23:16) 
 

1 KS Vive Targi II Kielce 14 25 443:250 12:1:1
2 UKS Zorza Bogoria 14 22 427:327 11:0:3
3 KS Vive Targi I Kielce 14 21 372:270 10:1:3
4 KS Vive Targi III Kielce 14 18 391:316 9:0:5
5 KSSPR Końskie 14 14 357:299 7:0:7
6 KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 14 6 331:506 3:0:11
7 PMOS Busko-Zdrój 14 4 271:410 2:0:12
8 SPR Wisła I Sandomierz 14 2 248:462 1:0:13


Młodzicy 1998/1999

  
1 Jankowski Daniel 09.05.1999 154/42 Rozgrywający 4 mecze - 6 bramek
2 Kania Michał 07.10.1998 174/61 Skrzydłowy 13 - 64 
3 Kaźmierczyk Wiktor 12.08.1999 155/55 Skrzydłowy 10 - 8 
4 Klepaczewski Kamil 01.07.1999 144/43 Rozgrywający 15 - 71 
5 Kucharczyk Kacper 15.03.1999 168/61 Bramkarz 9 - 0 
6 Makowski Piotr 28.02.1999 149/40 Rozgrywający 15 - 57 
7 Malik Andrzej 24.02.1999 171/56 Rozgrywający 13 - 9 
8 Mika Rafał 18.04.1999 150/55 Obrotowy 6 - 3 
9 Pałgan Michał 21.02.1999 162/56 Rozgrywający 16 - 145 
10 Salata Łukasz 21.11.2000 150/50 Rozgrywający 1 - 0 
11 Smyk Krystian 15.09.1998 170/70 Obrotowy 12 - 13 
12 Stępień Łukasz 08.10.1999 160/49 Bramkarz 16 - 0 
13 Świercz Jakub 31.01.2000 160/40 Rozgrywający 2 - 1 
14 Terczak Krzysztof 11.05.1998 168/55 Obrotowy 6 - 10 
15 Walewski Dawid 11.05.1999 160/49 Rozgrywający 16 - 76 
16 Woźniak Kacper 31.03.1999 152/43 Rozgrywający 14 - 15 
17 Bodasiński Tomasz     Trener  16
18 Świercz Piotr     Kierownik


Liga wojewódzka młodzików. I runda

(2) SPR Wisła II Sandomierz - KSSPR Końskie 16:32 (8:16)
(2) KSSPR Końskie - KS Vive Targi III Kielce 40:19 (18:6) 
(2) PMOS Busko-Zdrój - KSSPR Końskie 29:45 (17:22) 
(2) KSSPR Końskie - SPR Wisła I Sandomierz 23:21 (10:14) 
(2) KSSPR Końskie - KS Vive Targi V Kielce 28:23 (13:13) 
(0) KS Vive Targi I Kielce - KSSPR Końskie 34:17 (17:7) 
(2) KSSPR Końskie - KS Vive Targi IV Kielce 24:19 (12:11) 
(0) KS Vive Targi II Kielce - KSSPR Końskie 34:24 (13:14)
 
1 KS Vive Targi I Kielce 8 16 288:130 8:0:0
2 KS Vive Targi II Kielce 8 14 273:144 7:0:1
3 KSSPR Końskie 8 12 233:195 6:0:2
4 SPR Wisła I Sandomierz 8 10 206:167 5:0:3
5 KS Vive Targi V Kielce 8 7 180:196 3:1:4
6 KS Vive Targi IV Kielce 8 7 168:203 3:1:4
7 PMOS Busko-Zdrój 8 4 173:248 2:0:6
8 KS Vive Targi III Kielce 8 2 157:277 1:0:7
9 SPR Wisła II Sandomierz 8 0 145:263 0:0:8


Liga wojewódzka młodzików. II runda

(2) KSSPR Końskie - SPR Wisła II Sandomierz 37:20 (20:11)
(2) KS Vive Targi III Kielce - KSSPR Końskie 17:37 (7:21)
(2) KSSPR Końskie - PMOS Busko-Zdrój 36:22 (19:9)
(0) SPR Wisła I Sandomierz - KSSPR Końskie 23:17 (14:7) 
(2) KS Vive Targi V Kielce - KSSPR Końskie 22:31 (9:14)
(0) KSSPR Końskie - KS Vive Targi I Kielce 28:30 (14:15)
(2) KS Vive Targi IV Kielce - KSSPR Końskie 17:32 (8:12)
(0) KSSPR Końskie - KS Vive Targi II Kielce 27:38 (9:18) 
 
1 KS Vive Targi II Kielce 16 30 529:291 15:0:1
2 KS Vive Targi I Kielce 16 29 517:265 14:1:1
3 SPR Wisła I Sandomierz 16 23 455:313 11:1:4
4 KSSPR Końskie 16 22 478:384 11:0:5
5 KS Vive Targi IV Kielce 16 15 333:407 7:1:8
6 KS Vive Targi V Kielce 16 13 343:389 6:1:7
7 KS Vive Targi III Kielce 16 6 317:526 3:0:13
8 PMOS Busko-Zdrój 16 6 328:486 3:0:13
9 SPR Wisła II Sandomierz 16 0 275:514 0:0:16
 
 

Juniorzy młodsi 1996/1997

   

1 Czeczot Dawid 23.04.1996 176/56 Skrzydłowy 12 meczy - 24 bramki 
2 Dębowski Patryk 23.05.1996 170/55 Skrzydłowy 14 - 60 
3 Ferens Filip 11.09.1997 174/61 Skrzydłowy 5 - 3 
4 Gierczyński Damian 30.06.1997 178/60 Obrotowy 14 - 28 
5 Grot Damian 04.02.1997 169/60 Bramkarz 14 - 0 
6 Kania Michał 07.10.1998 174/61 Skrzydłowy 8 - 11 
Klepaczewski Kamil 01.07.1999 144/43 Rozgrywający 0 - 0 
8 Kupis Michał 05.10.1997 168/54 Rozgrywający 13 - 30 
9 Makowski Adam 14.09.1997 185/64 Rozgrywający 14 - 60 
10 Makowski Piotr 28.02.1999 154/50 Skrzydłowy 5 - 10 
11 Mastalerz Patryk 11.03.1997 160/48 Skrzydłowy 15 - 104 
12 Ogonowski Dominik 09.04.1997 182/67 Skrzydłowy  1 - 5
13 Pałgan Michał 21.02.1999 162/56 Rozgrywający 2 - 6 
14  Patynowski Piotr 07.04.1997 175/68 Rozgrywający 6 - 6 
15 Pluta Robert 05.09.1997 163/56 Skrzydłowy  0 - 0
16 Salata Mateusz 04.07.1996 170/63 Bramkarz 12 - 0 
17 Smyk Krystian 15.09.1998 170/70 Obrotowy 0 - 0 
18 Sroka Jakub 16.05.1997 170/60 Bramkarz 14 - 0 
19 Stępień Łukasz 08.10.1999 164/50 Bramkarz 0 - 0 
20 Szczepanik Kacper 08.01.1997 193/78 Rozgrywający  14 - 121
21 Śledź Rafał 13.02.1997 181/69 Rozgrywający 14 - 46 
22 Walewski Dawid 11.05.1999 152/43 Rozgrywający 0 - 0 
22  Wilczyński Witold 11.06.1997 180/70 Rozgrywający 3 - 2 
23 Wolski Łukasz 18.02.1997 170/60 Obrotowy 0 - 0 
24  Woźniak Kacper 31.03.1999 152/43 Rozgrywający 0 - 0 
25 Przybylski Michał     Trener  14
26 Napierała Robert     Trener  4
27 Sroka Andrzej     Kierownik  10


Liga wojewódzka juniorów młodszych. I runda

(2) SPR Wisła Sandomierz - KSSPR Końskie 28:46 (10:24)
(0) KSSPR Końskie - KS Vive Targi I Kielce 24:27 (17:15)
(2) KS Vive Targi III Kielce - KSSPR Końskie 29:37 (14:19)
(2) PMOS Busko-Zdrój - KSSPR Końskie 24:41 (13:21)
(2) KSSPR Konskie - KS Korab OSiR Staszów 41:18 (19:6)
(2) UKS Zorza Bogoria - KSSPR Końskie 34:48 (16:25)
(2) KSSPR Końskie - KS Vive Targi II Kielce 35:28 (18:8) 

1 KS Vive Targi I Kielce 7 14 275-171 7-0-0
2 KSSPR Końskie 7 12 272-188 6-0-1
3 KS Vive Targi II Kielce 7 10 240-184 5-0-2
4 KS Korab OSiR Staszów 7 8 195-208 4-0-3
5 UKS Zorza Bogoria 7 5 220-248 2-1-4
6 PMOS Busko-Zdrój 7 4 179-221 2-0-5
7 KS Vive Targi III Kielce 7 3 183-236 1-1-5
8 SPR Wisła Sandomierz 7 0 155-261 0-0-7

 
Liga wojewódzka juniorów młodszych. II runda

(2) KSSPR Końskie - SPR Wisła Sandomierz 10:0 v.o.
(2) KS Vive Targi I Kielce - KSSPR Końskie 0:10 v.o.
(2) KSSPR Końskie - KS Vive Targi III Kielce 32:23 (18:10)
(2)KSSPR Końskie - PMOS Busko-Zdrój 40:17 (21:11)
(2) KS Korab OSiR Staszów - KSSPR Końskie 27:36 (12:20)
(2) KSSPR Końskie - UKS Zorza Bogoria 10:0 v.o.
(0) KS Vive Targi II Kielce - KSSPR Końskie 35:24 (16:13) 
 
1 KS Vive Targi II Kielce 14 24 470:342 12:0:2
2 KSSPR Końskie 14 24 434:290 12:0:2
3 KS Vive Targi I Kielce 14 24 515:341 12:0:2
4 UKS Zorza Bogoria 14 11 381:433 5:1:8
5 KS Korab OSiR Staszów 14 11 403:457 5:1:8
6 PMOS Busko-Zdrój 14 10 360:451 5:0:9
7 KS Vive Targi III Kielce 14 6 350:431 6:2:2
8 SPR Wisła Sandomierz 14 2 301:469 1:0:13

 

Ćwierćfinał Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych. Tarnów 12 – 14 lutego 2013  

(0) KSSPR Końskie – MKS PM MPEC Tarnów 24:28 (12:15)
(0) KSSPR Końskie – SPR Stal Mielec 25:28 (12:14)
(2) KSSPR Końskie – KS Gwardia Opole 33:30 (19:11) 
 
1
SPR Stal Mielec
3
5
89:71
2:1:0
2
MKS PM MPEC Tarnów
3
5
85:70
2:1:0
3
KSSPR Końskie
3
2
82:86
1:0:2
4
KS Gwardia Opole
3
0
72:101
0:0:3
 
 

Juniorzy 1994-1995

 

1
Bąk Hubert
12.09.1995
180/78
Rozgrywający
4 mecze - 8 bramek
2
Bąk Michał
08.07.1995
184/83
Rozgrywający
15 - 59 
3
Biegaj Kacper
07.08.1995
175/59
Rozgrywający
12 - 42 
4
Dębowski Patryk
23.05.1996
175/60
Skrzydłowy
0 - 0 
5
Gębski Kacper
24.03.1995
178/72
Skrzydłowy
13 - 26 
6
Gierczyński Bartosz
11.10.1995
180/77
Rozgrywający
19 - 37 
7
Grabarczyk Robert
07.07.1994
182/74
Skrzydłowy
16 - 98 
8
Janowski Robert
22.02.1995
190/80
Bramkarz
12 - 1 
9
Janus Adam
29.03.1995
192/76
Rozgrywający
17 - 76 
10
Kornecki Mateusz
05.06.1994
194/86
Bramkarz
13 - 1 
11
Kowalik Tomasz
21.04.1995
188/73
Rozgrywający
17 - 44 
12
Krupa Patryk
09.02.1995
192/82
Obrotowy
15 - 27 
13
Łubowski Jarosław
16.04.1994
185/98
Bramkarz
3 - 0 
14
Makowski Adam
14.09.1997
185/64
Rozgrywający
2 - 7 
15
Maleszak Dawid
20.06.1994
180/74
Skrzydłowy
17 - 77 
16
Napierała Michał
28.02.1995
182/69
Skrzydłowy
13 - 56 
17
Pilarski Ernest
24.06.1994
188/85
Rozgrywający
16 - 65 
18
Salata Mateusz
04.07.1996
175/68
Bramkarz 0 - 0 
19
Szczepanik Kacper
08.01.1997
193/78
Rozgrywający
13 - 31 
20
Szcześniak Paweł
26.10.1995
182/68
Bramkarz
14 - 0 
21
Śledź Rafał
13.02.1997
181/69
Rozgrywający
9 - 7  
22
Napierała Robert
   
Trener
19
23
Jasnos Wojciech
   
II Trener
17
24
Napierała Tomasz
   
Kierownik
11 
25
Stępień Zbigniew
   
Kierownik
5

Liga wojewódzka juniorów. I runda 

(2) KSSPR Końskie - SPR Polonica Kielce 36:21 (15:12)
(2) KSSPR Końskie - SPR Wisła Sandomierz 41:23 (20:10)
(2) KS Vive Targi Kielce - KSSPR Końskie 22:26 (9:14)
(2) KSSPR Końskie - KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 36:21 (17:9)
(2) PMOS Busko-Zdrój - KSSPR Końskie 25:45 (10:19)
 
1 KSSPR Końskie 5 10 184:112 5:0:0
2 KS Vive Targi Kielce 5  8 197:102 4:0:1
3 PMOS Busko-Zdrój 5  5 142:167 2:1:2
4 SPR Polonica Kielce 5  4 144:158 2:0:3
5 KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 5  2 127:179 1:0:4
6 SPR Wisła Sandomierz 5  1 119:195 0:1:4


Liga wojewódzka juniorów. II runda 

(2) SPR Polonica Kielce - KSSPR Końskie 27:28 (14:12)
(2) KSSPR Końskie - KSVive Targi Kielce 32:30 (15:14)
(2) KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - KSSR Końskie 10:29 (4:17)
(2) KSSPR Końskie - PMOS Busko-Zdrój 64:32 (29:16) 

 
1 KSSPR Końskie 8 16 296:188 8:0:0
2 KS Vive Targi Kielce 8  12 316:191 6:0:2
3 SPR Polonica Kielce 8  6 224:242 3:0:5
4 PMOS Busko-Zdrój 8  5 233:324 2:1:5
5 KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 8  1 167:311 0:1:7


Ćwierćfinał Mistrzostw Polski Juniorów. Końskie 1 - 3 lutego 2013

(2) KSSPR Końskie - SPR Polonica Kielce 30:15 (17:9)
(2) KSSPR Końskie - UKS Bursa Puławy 42:22 (20:11)
(2) KSSPR Końskie - ASPR Zawadzkie 34:29 (16:14) 
 
1 KSSPR Końskie 3 6 106:66 3:0:0
2 ASPR Zawadzkie 3 3 92:93 1:1:1
3 UKS Bursa  Puławy 3 2 77:100 1:0:2
4 SPR Polonica Kielce 3 1 70:86 0:1:2


Półfinał Mistrzostw Polski Juniorów. Końskie 15 - 17 lutego 2013

(2) KSSPR Końskie - UKS Juvenia Rzeszów 38:21 (21:8)
(2) KSSPR Końskie - KS PR Gwardia Koszalin 41:22 (18:8)
(0) KSSPR Końskie - UKS Victoria Tomaszów Mazowiecki 28:32 (15:13) 
 
1
UKS Victoria Tomaszów Mazowiecki
3
6
103:75
3:0:0
2
KSSPR Końskie
3
4
107:75
2:1:1
3
UKS Juvenia Rzeszów
3
2
93:100
1:0:2
4
KS PR Gwardia Koszalin
3
0
73:126
0:0:0


Finał Mistrzostw Polski Juniorów. Kielce 4 - 9 marca 2013

(2) KSSPR Końskie - KS Vive Targi Kielce 28:27 (14:12)
(2) KSSPR Końskie - Orlen Wisła Płock 28:27 (18:12)
(2) KSSPR Końskie - MTS Kwidzyn 35:29 (18:9)
(2) KSSPR Końskie - MKS Zagłębie Lubin 38:31 (18:16). Półfinał
(0) KSSPR Końskie - Orlen Wisła Płock 24:28 (9:15). Finał  

 
1 Orlen Wisła Płock
2 KSSPR Końskie
3 UKS Siódemka Chełmek
4 MKS Zagłębie Lubin
5 SPR Stal Mielec
6 UKS Victoria Tomaszów Mazowiecki
7 KS Vive Targi Kielce
8 MTS Kwidzyn

 

I liga gr.B

 
 
 
1 Bąk Arkadiusz 15.02.1978 187/98 Obrotowy 25 Meczy - 86 bramek
2 Bąk Michał 08.07.1995 184/83 Rozgrywający 0 - 0 
3 Biegaj Rafał 21.01.1993 186/80 Rozgrywający 22 - 124 
4 Bodasiński Tomasz  11.06.1979 182/80 Rozgrywający 25 - 85 
5 Dobrowolski Mateusz 06.09.1988 188/87 Rozgrywający 21 - 21 
6 Gomółka Grzegorz 10.04.1991 192/90 Rozgrywający 13 - 26 
7 Grabarczyk Robert 07.07.1994 182/74 Rozgrywający 16 - 48 
 8  Janus Adam 29.03.1995 195/80 Rozgrywający 3 - 2
9 Kirylau Siarhei 22.03.1977 197/113 Obrotowy 26 - 18 
10  Kornecki Hubert 05.04.1993 193/85 Rozgrywający 12 - 61 
11 Kornecki Mateusz 05.06.1994 194/86 Bramkarz 26 - 1 
12 Krzywkowski Piotr 10.05.1993 181/65 Skrzydłowy 3 - 0 
13 Kubała Wiktor 18.01.1993 183/76 Skrzydłowy 25 - 101 
14 Laskowski Paweł 16.04.1977 192/86 Rozgrywający 12 - 30 
15 Maleszak Dawid 20.06.1994 180/74 Skrzydłowy 19 - 14 
16 Napierała Tomasz 01.03.1979 180/76 Rozgrywający 16 - 53 
17 Pawlak Piotr 22.06.1989 190/87 Rozgrywający 1 - 4 
18 Pilarski Ernest 24.06.1994 188/85 Rozgrywający 5 - 2 
19 Ratuszniak Rafał 09.06.1985 193/82 Bramkarz 10 - 1 
20 Słonicki Krzysztof 24.08.1985 180/75 Obrotowy 24 - 42 
21 Smołuch Sebastian 19.03.1986 196/98 Rozgrywający 13 - 54 
22 Sroczyński Daniel 10.01.1985 182/100 Obrotowy 6 - 10 
23 Witkowski Przemysław 10.02.1993 186/80 Bramkarz 25 - 0 
24 Przybylski Michał     Trener  11 
25 Przybylski Rafał     Trener  15 
26 Stępień Zbigniew     Kierownik 
27 Swat Dariusz     Kierownik 
28 Dobrowolski Jacek     Kierownik  21 


I liga. Grupa B. I runda

(2) KSSPR Końskie – AZS UŁ PŁ Łódż 32:29 (14:12)
(0) KS Viret CMC Zawiercie - KSSPR Końskie 33:32 (17:15)
(0) KSSPR Końskie – AZS UT-H Radom 24:25 (12:12)
(1) WKS Śląsk Wrocław – KSSPR Końskie 29:29 (15:15)
(0) KSSPR Końskie – KS Gwardia Opole 22:36 (8:17)
(0) KSSPR Końskie – MKS Nielba Wągrowiec 27:33 (11:15)
(2) ŚKPR Świdnica – KSSPR Końskie 26:29 (12:13)
(2) KSSPR Końskie – GKS Olimpia Piekary Śląskie 32:23 (14:13)
(2) KS AZS AWF Biała Podlaska – KSSPR Końskie 35:36 (16:20) 
(0) KSSPR Końskie – ASPR Zawadzkie 32:40 (15:21)
(2) Control Process Tarnów – KSSPR Końskie 22:31 (12:15)
(2) KSSPR Końskie – MKS Kalisz 32:28 (17:13)
(0) KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski – KSSPR Końskie 34:31 (15:17)
 
 
1 KS Gwardia Opole 13 24 425:333 12:0:1
2 MKS Nielba Wągrowiec 13 23 449:337 11:1:1
3 WKS Śląsk Wrocław 13 20 396:344 9:2:2
4 ŚKPR Swidnica 13 15 373:356 7:1:5
5 AZS UT-H Radom 13 14 389:401 6:2:5
6 KS Viret CMC Zawiercie 13 14 399:420 6:2:5
7 KSSPR Końskie 13 13 390:393 6:1:6
8 MKS Kalisz 13 12 380:399 5:2:6
9 KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski 13 11 403:412 5:1:7
10 AZS UŁ PŁ Łódź 13 10 351:385 4:2:7
11 ASPR Zawadzkie 13 9 385:432 3:3:7
12 GKS Olimpia Piekary Śląskie 13 6 365:408 1:4:8
13 Control Process Tarnów 13 6 362:410 3:0:10
14 KS AZS AWF Biała Podlaska 13 5 373:408 2:1:10

 
I liga. Grupa B. II runda
 

(1) AZS UŁ PŁ Łódź - KSSPR Końskie 26:26 (12:11)
(0) KSSPR Końskie - Viret CMC Zawiercie 28:29 (16:9)
(0) AZS UT-H Radom - KSSPR Końskie 31:25 (15:16)
(2) WKS Śląsk Wrocław - KSSPR Końskie 23:27 (12:11)
(0) KS Gwardia Opole - KSSPR Końskie 29:25 (15:15)
(0) MKS Nielba Wągrowiec - KSSPR Końskie 38:22 (18:14)
(2) KSSPR Końskie – ŚKPR Świdnica 36:28 (18:15)
(0) GKS Olimpia Piekary Śląskie – KSSPR Końskie 32:31 (15:17)
(2) KSSPR Końskie – AZS AWF Biała Podlaska 32:24 (17:13)
(2) ASPR Zawadzkie – KSSPR Końskie 33:42 (13:20)
(2) KSSPR Końskie – Control Process Tarnów 34:25 (20:8)
(1) MKS Kalisz – KSSPR Końskie 29:29 (14:12)
(2) KSSPR Końskie – KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski 36:26 (19:12) 
 

1 KS Gwardia Opole 26 50 866:667 25:0:1
2 MKS Nielba Wągrowiec 26 45 880:653 22:1:3
3 WKS Śląsk Wrocław 26 37 763:678 17:3:6
4 AZS UT-H Radom 26 31 788:799 14:3:9
5 MKS Kalisz 26 28 790:788 12:4:10
6 KSSPR Końskie 26 27 783:761 12:3:11
7 KS Viret CMC Zawiercie 26 26 812:854 11:4:11
8 KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski 26 26 788:797 12:2:12
9 ŚKPR Świdnica 26 24 710:738 11:2:13
10 GKS Olimpia Piekary Śląskie 26 18 767:809 7:4:15
11 AZS UŁ PŁ Łódź 26 16 682:756 6:4:16
12 ASPR Zawadzkie 26 15 766:875 6:3:17
13 Control Process Tarnów 26 11 715:828 5:1:20
14 KS AZS AWF Biała Podlaska 26 10 704:811 4:2:20

 

 

Szukaj

Kalendarz

luty 2018
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28

Wkrótce

Brak wydarzeń

Wspomóż KLUB

Wpłać dobrowolną darowiznę

dotpay

Aktualnie stronę przegląda:

Odwiedza nas 234 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
1124492