KSSPR Końskie

Twoim Klubem

Get Adobe Flash player

I liga gr.B. 2015/2016

 

1. Andrysiak Marcin 07.05.1993 Obrotowy 196/103  4 mecze - 1 bramka
2. Bąk Michał 08.07.1995 Rozgrywający 185/90 26 - 78
3. Dobrowolski Mateusz 06.09.1988 Rozgrywający 188/91  5 - 1 
4. Jakubowski Dawid 28.04.2000 Obrotowy 188/93 6 - 4 
5. Jamioł Rafał 02.01.1995 Rozgrywający 192/88 26 - 145
6. Janus Damian 19.04.1995 Obrotowy 190/95 5 - 0
7. Kempiński Oskar 27.09.1987 Rozgrywający 191/105 2 - 2
 8.  Maleszak Dawid 20.06.1994 Skrzydłowy  182/77  6 - 7
 9.  Mastalerz Patryk  11.03.1997  Skrzydłowy  183/76  23 - 70
10.  Matyjasik Przemysław  17.01.1982  Skrzydłowy  181/80  24 - 102
11.  Napierała Michał  28.02.1995  Skrzydłowy  184/80  23 - 14
12.  Napierała Tomasz  01.03.1979  Rozgrywający  181/84  24 - 113
13.  Pilarski Ernest  24.06.1994  Obrotowy  190/85  25-54
14. Przybylski Michał 03.08.1978 Rozgrywający 188/77 4 - 5
15.  Rurarz Artur  14.12.1987  Rozgrywający  176/85  9 - 6
16.  Słonicki Krzysztof  24.08.1985  Obrotowy  180/83  19 - 23
17.  Smołuch Sebastian  19.03.1986  Rozgrywający  195/98  21 - 98
18. Stępień Łukasz 08.10.1999 Bramkarz 182/70 2 - 0
19.  Szczepanik Kacper  08.01.1997  Skrzydłowy  193/92  18 - 42
20.  Szot Daniel  30.07.1996  Bramkarz  193/92  24 - 1
21.  Śledź Rafał  13.02.1997  Rozgrywający  193/92  1 - 0
22.  Wnuk Patryk  10.07.1988  Bramkarz  185/95  26 - 0
23.  Przybylski Michał    Trener    26 
24.  Kosmal Kamil   Kierownik    25
25.  Napierała Robert    Kierownik    4
26.  Matera Jacek    Kierownik    1
27. Borowiec Łukasz   Masażysta   5


I liga. Grupa B. I runda

(0) KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski – KSSPR Końskie 34:30 (17:16)
(0) KSSPR Końskie – MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 27:33 (10:17)
(0) SPR Tarnów – KSSPR Końskie 28:27 (18:11)
(0) KSSPR Końskie – MSPR Siódemka Miedź Legnica 18:30 (11:17)
(0) LKPR Moto-Jelcz Oława – KSSPR Końskie 32:23 (14:10)
(2) KSSPR Końskie – MKS Olimpia Piekary Śląskie 28:27 (13:13)
(0) SRS Czuwaj Przemyśl – KSSPR Końskie 32:31 (14:18)
(2) MOSiR Bochnia – KSSPR Końskie 26:31 (11:15)
(2) KSSPR Końskie – MTS Chrzanów 32:28 (17:11)
(0) KS Viret CMC Zawiercie – KSSPR Końskie 28:27 (9:12)
(2) KSSPR Końskie – UKS Olimp Grodków 34:26 (19:15)
(0) MKS Nielba Wągrowiec – KSSPR Końskie 37:35 (16:15)
(2) KSSPR Końskie – KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski 37:25 (20:11)

1 MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 13 23 455:344 11:1:1
2 MKS Olimpia Piekary Śląskie 13 21 426:344 10:1:2
3 KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski 13 20 385:357 10:0:3
4 LKPR Moto-Jelcz Oława 13 19 386:346 8:3:2
5 MSPR Siódemka Legnica 13 18 381:344 9:0:4
6 SRS Czuwaj Przemyśl 13 12 384:407 5:2:6
7 SPR Tarnów 13 12 363:382 6:0:7
8 UKS Olimp Grodków 13 11 335:372 5:1:7
9 KSSPR Końskie 13 10 380:386 5:0:8
10 MTS Chrzanów 13 10 328:360 4:2:7
11 KS KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski 13 10 391:403 4:2:7
12 MKS Nielba Wągrowiec 13 9 387:406 4:1:8
13 Viret CMC Zawiercie 13 7 340:387 3:1:9
14 MOSiR Bochnia 13 0 322:425 0:0:13


I liga. Grupa B. II runda

(0) KSSPR Końskie – KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski 29:32 (12:16)
(0) MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski – KSSPR Końskie 41:26 (21:12)
(2) SPR Tarnów – KSSPR Końskie 32:26 (17:11)
(2) MSPR Siódemka Miedź Legnica – KSSPR Końskie 32:34 (15:14)
(2) KSSPR Końskie – LKPR Moto-Jelcz Oława 28:24 (11:11)
(0) MKS Olimpia Piekary Śląskie – KSSPR Końskie 33:29 (17:14)
(2) KSSPR Końskie – SRS Czuwaj Przemyśl 39:33 (18:16)
(2) KSSPR Końskie – MOSiR Bochnia 30:27 (14:15)
(0) MTS Chrzanów – KSSPR Końskie 30:29 (16:17) 
(2) KSSPR Końskie – KS Viret CMC Zawiercie 23:17 (10:8)
(0) UKS Olimp Grodków – KSSPR Końskie 23:22 (14:10)
(2) KSPR Końskie – MKS Nielba Wągrowiec 36:26 (18:11)
(2) KS KSZO Odlewnia Ostrowiec  Świętokrzyski – KSSPR Końskie 28:29 (13:14)
 

1 MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 26 46 881:688 22:2:2
2 KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski 26 41 806:732 20:1:5
3 MKS Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 26 36 825:719 17:2:7
4 MSPR Siódemka Miedź Legnica 26 30 738:712 15:0:11
5 LKPR Moto-Jelcz Oława 26 30 746:691 13:4:9
6 KSSPR Końskie 26 26 766:758 13:0:13
7 SRS Czuwaj Przemyśl 23 26 801:812 12:2:12
8 MKS Nielba Wągrowiec 26 25 759:761 12:1:13
9 SPR Tarnów 26 24 715:762 11:2:13
10 MTS Chrzanów 26 22 689:737 9:4:13
11 KS KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski 26 20 734:747 8:4:14
12 UKS Olimp Grodków 26 18 653:745 8:2:16
13 KS Viret CMC Zawiercie 26 16 676:755 7:2:17
14 MOSiR Bochnia 26 4 639:809 1:2:23

 

Szukaj

Kalendarz

luty 2018
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28

Wkrótce

Brak wydarzeń

Wspomóż KLUB

Wpłać dobrowolną darowiznę

dotpay

Aktualnie stronę przegląda:

Odwiedza nas 236 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
1122275