KSSPR Końskie

Twoim Klubem

Get Adobe Flash player

Młodzicy II 2002/2003

 

1 Borończyk Mariusz 26.08.2003 Obrotowy 171/60 4 mecze - 7 bramek
2 Cieślak Marek 31.03.2003 Rozgrywający 175/53 3 - 16 
3 Ertman Arkadiusz 08.12.2005 Skrzydłowy 140/32 5 - 9 
4 Jachimowski Igor 12.09.2004 Skrzydłowy 154/38 8 - 12
5 Jarosz Emil 12.01.2003 Skrzydłowy 150/47 4 - 2
6 Karbownik Marcin 21.02.2004 Skrzydłowy 163/50 7 - 28 
Kozubski Jeremiasz 02.06.2003 Bramkarz 157/46 2 - 0
8 Łosiak Jakub 09.08.2004 Rozgrywający 166/56 7 - 10 
9 Marczewski Daniel 06.06.2005 Rozgrywający 169/52 3 - 7 
10  Mastalerz Łukasz 04.03.2002 Skrzydłowy 152/40 4 - 27
11 Milner Dawid 08.08.2004 Skrzydłowy 148/37 2 - 4 
12 Moczarski Piotr 23.12.2003 Rozgrywający 156/45 5 - 5
13 Mularczyk Mikołaj 10.12.2005 Rozgrywający 160/50 1 - 0
14  Napierała Paweł 16.03.2003 Rozgrywający 157/42 1 - 0
15 Narożnicki Maciej 04.03.2003 Obrotowy 158/60 4 - 3
16 Natkaniec Wiktor 09.01.2004 Rozgrywający 160/56 4 - 1
17  Pacak Kuba, Miłosz 29.05.2002 Skrzydłowy 149/39 3 - 4
18 Smyk Bartosz 08.05.2003 Rozgrywający 170/58 3 - 28
19 Stachera Mikołaj 23.03.2004 Rozgrywający 158/45 7 - 14
20 Świadek Jakub 07.06.2003 Skrzydłowy 160/54 2 - 3
21 Szewczyk Mikołaj 15.08.2005 Bramkarz 156/58 1 - 0
22 Walewski Kuba 03.05.2004 Bramkarz 165/65 6 - 0
23 Witkowski Wiktor 03.04.2003 Bramkarz 158/52 7 - 3
24 Wodecki Andrzej 27.04.2005 Obrotowy 160/55 3 - 12
25 Wołczyński Szymon 30.09.2004 Rozgrywający 160/48 8 - 7
26  Zając Antoni 04.04.2004 Rozgrywający 173/63 2 - 1
27 Zamachowski Adrian 17.09.2003 Skrzydłowy 152/40 5 - 14
28 Napierała Robert   Trener   6
29 Napierała Tomasz   Trener  


Liga wojewódzka młodzików. I runda

(0) KS Vive Tauron I Kielce – KSSPR II Końskie 31:20 (13:13)
(2) KSSPR II Końskie – KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 36:32 (16:9)
(0) KS Vive Tauron III Kielce – KSSPR II Końskie 10:0 v.o

1 KS Vive Tauron I Kielce 3 6 104:60 3:0:0
2 KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3 2 83:91 1:0:2
3 KS Vive Tauron III Kielce 3 2 47:66 1:0:2
4 KSSPR II Końskie 3 2 56:73 1:0:2

 

Liga wojewódzka młodzików. II runda

(0) KSSPR II Końskie – KS Vive Tauron I Kielce 24:47 (17:15)
(0) KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – KSSPR II Końskie 33:31 (12:15)
(0) KSSPR II Końskie – KS Vive Tauron III Kielce 18:34 (10:17)

 

1 KS Vive Tauron I Kielce 6 12 221:124 6:0:0
2 KS Vive Tauron III Kielce 6 6 119:142 3:0:3
3 KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 6 4 157:173 2:0:4
4 KSSPR II Końskie 6 2 129:187 1:0:5

 

Liga wojewódzka młodzików. Finały

(0) SPR Wisła Sandomierz - KSSPR II Końskie 34:13 (15:7)
(2) KSSPR II Końskie - MSS Masłów 33:25 (14:11)
(2) KSSPR II Końskie - SPR Wisła Sandomierz 28:26 (16:15)
(0) MSS Masłów - KSSPR Końskie 41:14 (21:4) 

Tabela wyników o miejsca 1-5 

1 KS Vive Tauron II Kielce 8 16 246:166 8:0:0
2 KSSPR I Końskie 8 12 221:192 6:0:2
3 KS Vive Tauron I Kielce 8 8 253:204 4:0:4
4 KS Vive Tauron IV Kielce 8 4 194:242 2:0:6
5 KS Vive Tauron III Kielce 8 0 159:269 0:0:8

Tabela wyników o miejsca 6-9 

1 SPR Wisła Sandomierz 6 9 197:103 4:1:1
2 KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 6 7 213:167 3:1:2
3 KSSPR II Końskie 6 6 138:242 3:0:3
4 MSS Masłów 6 2 155:191 1:0:5

 

 

Szukaj

Kalendarz

maj 2018
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Wkrótce

Wspomóż KLUB

Wpłać dobrowolną darowiznę

dotpay

Aktualnie stronę przegląda:

Odwiedza nas 170 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
1241993