KSSPR Końskie

Twoim Klubem

Get Adobe Flash player

I Liga grupa B

 

1 Bernacki Krzysztof 09.08.1996 Rozgrywający 194/104 10 meczy - 10 bramek
2 Gasin Piotr 04.05.1996 Rozgrywający 185/80 24 - 72
3 Gębski Kacper 24.03.1995 Skrzydłowy 181/83 2 - 1 
4 Jakubowski Dawid 28.04.2000 Obrotowy 189/95 24 - 43 
5 Janus Adam 29.03.1995 Rozgrywajacy 194/94 10 - 13
6 Kucharczyk Kacper 15.03.1999 Bramkarz 185/84 8 - 0 
7 Makowski Piotr 28.02.1999 Skrzydłowy 176/75 1 - 1 
8 Maleszak Dawid 20.06.1994 Skrzydłowy 181/78 26 - 69 
9 Mastalerz Patryk 11.03.1997 Skrzydłowy 184/80 24 - 163
10 Matyjasik Przemysław 17.01.1982 Skrzydłowy 179/79 11 - 60  
11 Napierała Michał 28.02.1995 Rozgrywający 186/85 23 - 37  
12 Napierała Tomasz 01.03.1979 Rozgrywający 180/85 26 - 60  
13 Pilarski Ernest 24.06.1994 Obrotowy 190/90 20 - 15  
14 Rurarz Artur 14.12.1987 Rozgrywający 176/85 14 - 28 
15 Sękowski Bartosz 04.02.1994 Rozgrywający 183/91 13 - 33 
16  Słonicki Krzysztof 24.08.1985 Obrotowy 180/80 14 - 20
17 Smołuch Sebastian 19.03.1986 Rozgrywający 196/100 21 - 76 
18 Szot Daniel 30.07.1996 Bramkarz 193/95 18 - 1 
19 Świercz Jakub 31.01.2000 Skrzydłowy 190/70 2 - 1 
20  Telka Łukasz 19.05.1998 Rozgrywający 193/80 15 - 29
21 Walewski Dawid 11.05.1999 Rozgrywający 178/73 4 - 3 
22 Wnuk Patryk 10.07.1988 Bramkarz 181/102 28 - 0 
23 Woś Bartosz 04.01.1999 Rozgrywający 174/75 14 - 10 
 24  Kamys Zygmunt   Trener   4
25 Obrusiewicz Piotr   Trener  
26 Napierała Robert   Trener   17 
27 Napierała Robert   Osoba towarzysząca   11 
28  Sroczyński Daniel   Osoba towarzysząca   10
29 Więckowski Mariusz   Osoba towarzysząca   15 

 

I liga grupa B. I runda

(3) KSSPR Końskie – KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski 23:18 (12:9)
(0) SPR PWSZ Tarnów – KSSPR Końskie 27:19 (14:9)
(3) KSSPR Końskie – ŚKPR Świdnica 27:24 (12:14)
(3) Politechnika Anilana Łódź – KSSPR Końskie 28:23 (14:11)
(3) KSSPR Końskie – MTS Chrzanów 34:25 (17:13)
(0) KSSPR Końskie – AZS-AWF Biała Podlaska 26:32 (11:16)
(0) Olimpia MEDEX Piekary Śląskie – KSSPR Końskie 26:22 (7:14)
(3) KSSPR Końskie – MSPR Siódemka Miedź Legnica 25:23 (9:8)
(0) SRS Czuwaj Przemyśl – KSSPR Końskie 31:21 (13:12)
(3) KSSPR Końskie – MKS Wieluń 29:25 (15:11)
(1) KS Uniwersytet Radom – KSSPR Końskie 28:28 (18:12), karne 5:4
(0) KSSPR Końskie – KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski 27:32 (13:17)
(-) LKPR Moto-Jelcz Oława – KSSPR Końskie
(2) KSSPR Końskie – Viret CMC Zawiercie 27:27 (14:15), karne 6:5
(0) ASPR Zawadzkie – KSSPR Końskie 31:27 (16:15)

 

I liga grupa B. II runda

(0) KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski – KSSPR Końskie 29:18 (12:7)
(0) KSSPR Końskie – SPR PWSZ Tarnów 25:32 (12:17)
(0) ŚKPR Świdnica – KSSPR Końskie 32:28 (15:14)
(3) KSSPR Końskie – Politechnika Anilana Łódź 28:23 (17:10)
(0) MTS Chrzanów – KSSPR Końskie 44:26 (19:3)
(0) AZS-AWF Biała Podlaska – KSSPR Końskie 28:29 (15:16)
(0) KSSPR Końskie – Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 26:28 (14:13)
(0) MSPR Siódemka Miedź Legnica – KSSPR Końskie 30:24 (16:14)
(3) KSSPR Końskie – SRS Czuwaj Przemyśl 28:26 (14:15)
(3) MKS Wieluń – KSSPR Końskie 25:26 (11:10)
(3) KSSPR Końskie – KS Uniwersytet Radom 31:25 (21:13)
(0) Ostrovia Ostrów Wielkopolski – KSSPR Końskie 32:28 (15:15)
(-) KSSPR Końskie – LKPR Moto-Jelcz Oława
(3) Viret CMC Zawiercie – KSSPR Końskie 23:35 (12:15) 
(3) KSSPR Końskie – ASPR Zawadzkie 31:28 (16:14)

 

1 SPR PWSZ Tarnów 28 68 935:833 23:5
2 AZS AWF Biała Podlaska 28 66 872:729 22:6
3 Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 28 57 874:797 19:9
4 SRS Czuwaj Przemyśl 28 51 910:839 17:11
5 KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski 28 48 876:855 16:12
6 MSPR Siódemka Miedź Legnica 28 46 786:781 15:13
7 KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski 28 42 817:814 15:13
8 ŚKPR Świdnica 28 41 789:830 15:13
9 MKS Wieluń 28 40 851:830 14:14
10 KSSPR Końskie 28 39 745:778 13:15
11 MTS Chrzanów 28 36 821:830 11:17
12 ASPR Zawadzkie 28 35 834:876 11:17
13 Politechnika Anilana Łódź 28 29 749:824 9:19
14 KS Uniwersytet Radom 28 20 742:841 7:21
15 Viret CMC Zawiercie 28 12 757:901 3:25

Juniorzy 1999/2000

 

1 Fidor Karol 28.02.2000 Rozgrywający 181/96 10 meczy - 13 bramek
2 Jakubowski Dawid 28.04.2000 Obrotowy 189/95 10 - 38 
3 Kaźmierczyk Wiktor 12.08.1999 Skrzydłowy 184/85 3 - 2
4 Kowalski Mateusz 30.05.2001 Rozgrywający 184/75 7 - 4
5 Kucharczyk Kacper 15.03.1999 Bramkarz 185/84 9 - 1 
6 Makowski Piotr 28.02.1999 Skrzydłowy 176/75 9 - 16
7 Malik Andrzej 24.02.1999 Rozgrywający   10 - 10
8 Pałgan Michał 21.02.1999 Skrzydłowy 170/71 10 - 51
9 Sękowski Wiktor 02.11.2001 Rozgrywający 196/78 5 - 3 
10 Stępień Łukasz 08.10.1999 Bramkarz 185/75 9 - 1 
11 Świercz Jakub 31.01.2000 Skrzydłowy 190/70 11 - 28 
12 Świercz Mikołaj 31.07.2000 Skrzydłowy 180/70  4 - 10 
13 Walewski Dawid 11.05.1999 Rozgrywający 180/75 11 - 77 
14 Woś Bartosz 04.01.1999 Rozgrywający 174/75 11 - 72 
15 Woźniak Kacper 31.03.1999 Rozgrywający 175/69 9 - 32 
16 Bodasiński Tomasz   Trener   11 
 17  Świercz Piotr   Osoba towarzysząca   6

 

Liga wojewódzka juniorów. I runda

(3) KS Arena Busko-Zdrój – KSSPR Końskie 25:39 (11:23)
(3) NLO SMS ZPRP Kielce – KSSPR Końskie 48:49 (20:19)
(0) KSSPR Końskie – PGE Vive Kielce 28:33 (14:19) 
 

Statystyka nie uwzględnia meczu: NLO SMS ZPRP Kielce - KSSPR Końskie 48:49

Liga wojewódzka juniorów. II runda  

(3) KSSPR Końskie – KS Arena Busko-Zdrój 35:12 (21:8)
(3) KSSPR Końskie – NLO SMS ZPRP Kielce 37:27 (19:13)
(3) PGE Vive Kielce – KSSPR Końskie 28:32 (11:17)
 

1 PGE Vive Kielce 6 15 215:160 5:1
2 KSSPR Końskie 6 15 220:173 5:1
3 NLO SMS ZPRP Kielce 6 6 218:209 2:4
KS Arena Busko-Zdrój 6 0 136:247 0:6

 

1/16 Finałów Mistrzostw Polski Juniorów. Brodnica 2 - 4 lutego 2018

(0) KSSPR Końskie - MTS Kwidzyn 27:30 (15:15)
(3) KSSPR Końskie - MKS Henri Lloyd Brodnica 35:29 (19:13)
(3) KSSPR Końskie - UKS Nike Ciechanów 41:35 (19:16)
 

1 MTS Kwidzyn 3 9 89:79 3:0
2 KSSPR Końskie 3 6 103:94 2:1
3 UKS Nike Ciechanów 3 3 93:99 1:2
MKS Henri Lloyd Brodnica 3 0 86:99 0:3

 

1/8 Finałów Mistrzostw Polski Juniorów. Elbląg 16 - 18 lutego 2018

(0) KSSPR Końskie - MSPR Siódemka-Miedź Legnica 25:30 (12:13)
(0) KSSPR Końskie - MKS Truso Elbląg 27:34 (13:17)
(0) KSSPR Końskie - KPR Gryfino 32:36 (14:19)
 

1 MSPR Siódemka-Miedź I Legnica   9  99:72  3:0 
2 MKS Truso Elbląg   6  94:88  2:1 
3 KPR Gryfino 3 3 85:102 1:2
KSSPR Końskie 3 0 84:100 0:3

 

Juniorzy młodsi I 2001/2002

 

1 Chendoszko Bartosz 11.01.2001 Rozgrywający   5 meczy - 11 bramek
2 Ciszek Wiktor 14.07.2003 Rozgrywający  175/60 6 - 24
3 Dzitkowski Jakub 31.10.2001 Skrzydłowy   12 - 22
4 Grot Kuba 21.08.2001 Skrzydłowy   13 - 29 
5 Gut Filip 29.01.2001 Bramkarz   7 - 0 
6 Jarosz Emil 12.01.2003 Skrzydłowy 158/52 2 - 2 
7 Jędrasik Adam 24.01.2003 Skrzydłowy 172/54 10 - 28 
8 Kowalski Mateusz 30.05.2001 Rozgrywający 184/75 13 - 98 
9 Kozubski Jeremiasz 02.06.2003 Bramkarz 167/62 1 - 0 
10 Krzywkowski Jakub 28.02.2001 Bramkarz   12 - 5 
11 Majewski Mateusz 26.01.2001 Bramkarz   11 - 14 
12 Sękowski Wiktor 02.11.2001 Rozgrywający 196/78 13 - 98 
13 Smyk Bartosz 08.05.2003 Rozgrywający 170/58 6 - 6 
14 Smyka Dawid 24.02.2003 Skrzydłowy 175/60 9 - 16 
15 Sroczyński Daniel   Trener   13 

 

Liga wojewódzka juniorów młodszych. I runda 

(3) KSSPR II Końskie – KSSPR I Końskie 33:35 (15:17)
(3) KSSPR I Końskie – MSS Masłów 10:0 walkower
(0) KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – KSSPR I Końskie 33:27 (16:15)
(0) KSSPR I Końskie – PGE Vive I Kielce 29:34 (14:15)
(0) PGE Vive II Kielce – KSSPR I Końskie 40:24 (18:14)
(0) KSSPR I Końskie – SPR Wisła Sandomierz 19:24 (5:11)
(0) PGE Vive III Kielce – KSSPR I Końskie 30:20 (16:8)
 

Liga wojewódzka juniorów młodszych. II runda 

(0) KSSPR I Końskie – KSSPR II Końskie 29:35 (14:12)
(3) MSS Maslów – KSSPR I Końskie 22:32 (11:14)
(3) KSSPR I Końskie – KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 35:34 (19:19)
(0) PGE Vive I Kielce – KSSPR I Końskie 50:18 (23:9)
(3) KSSPR I Końskie – PGE Vive II Kielce 33:32 (13:19)
(0) SPR Wisła Sandomierz – KSSPR I Końskie 29:26 (13:9)
(0) KSSPR I Końskie – PGE Vive III Kielce 26:32 (13:15) 

 

1 PGE Vive I Kielce 14 42 516:307 14:0
2 SPR Wisła Sandomierz 14 36 416:303 12:2
3 PGE Vive III Kielce 14 27 411:330 9:5
4 KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski  14  18  415:459  6:8 
 5  PGE Vive II Kielce  14  15  457:416  5:9 
 6  KSSPR II Końskie  14  15  444:437  5:9 
 7  KSSPR I Końskie  14  15  363:428  5:9 
 8  MSS Masłów  14  146:488  0:14 

Juniorzy młodsi II 2001/2002

 

1 Dąbrowski Kacper 03.03.2002 Rozgrywający   13 meczy - 23 bramki
2 Górski Marcin 30.01.2002 Skrzydłowy   14 - 82 
3 Kamiński Karol 18.08.2002 Skrzydłowy    8 - 17 
4 Napierała Paweł 16.03.2003 Rozgrywający 171/52 13 - 18 
5 Nowakowski Jakub 13.01.2003 Obrotowy 175/73 7 - 21 
6 Pacak Kuba 29.05.2002 Skrzydłowy 164/45 10 - 12 
7 Rożnowski Kacper 03.06.2003 Rozgrywający 185/75 13 - 127 
8 Sękowski Łukasz 12.10.2003 Rozgrywający 173/53 14 - 33 
9 Smołuch Maciej 17.02.2001 Obrotowy    11 - 32 
10 Stępień Konrad 27.03.2002 Rozgrywający   14 - 62 
11 Witkowski Wiktor 03.04.2003 Bramkarz 170/65 13 - 2 
12 Zając Antoni 04.04.2004 Rozgrywający 187/95 8 - 15 
13 Napierała Robert   Trener   13 
14 Napierała Tomasz   Trener  

 

Liga wojewódzka juniorów młodszych. I runda 

(0) KSSPR II Końskie – KSSPR I Końskie 33:35 (15:17)
(3) KSSPR II Końskie – PGE Vive II Kielce 31:30 (15:14)
(3) KSSPR II Końskie – MSS Masłów 50:18 (26:7)
(0) SPR Wisła Sandomierz – KSSPR II Końskie 29:24 (12:9)
(0) KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – KSSPR II Końskie 45:37 (22:19)
(3) KSSPR II Końskie – PGE Vive III Kielce 27:26 (13:14)
(0) KSSPR II Końskie – PGE Vive I Kielce 27:38 (14:18)
 

Liga wojewódzka juniorów młodszych. II runda 

(3) KSSPR I Końskie – KSSPR II Końskie 29:35 (14:12)
(0) PGE Vive II Kielce – KSSPR II Końskie 37:28 (17:13)
(3) MSS Masłów – KSSPR II Końskie 24:50 (12:27)
(0) KSSPR II Końskie – SPR Wisła Sandomierz 21:25 (11:13)
(0) KSSPR II Końskie – KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 27:30 (12:13)
(0) PGE Vive III Kielce - KSSPR II Końskie 37:28 (16:18)
(0) PGE Vive I Kielce – KSSPR II Końskie 34:26 (18:14)

 

1 PGE Vive I Kielce  14 42 516:307  14:0 
2 SPR Wisła Sandomierz  14  36  416:303  12:2 
3 PGE Vive III Kielce  14  27  411:330  9:5 
4 KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski  14  18  415:459  6:8 
5 PGE Vive II Kielce  14  15  457:416  5:9 
6 KSSPR II Końskie  14  15  444:437  5:9 
7 KSSPR I Końskie  14  15  363:428  5:9 
8 MSS Masłów  14  146:488  0:14 

 

Młodzicy I 2003/2004

 

1 Ciszek Wiktor 14.07.2003 Rozgrywający 175/60 17 meczy - 85 bramek
2 Gontek Bartosz 10.01.2003 Bramkarz 168/56 6 - 0  
3 Jachimowski Igor 12.09.2004 Skrzydłowy 171/50 4 - 5 
4 Jarosz Emil 12.01.2003 Skrzydłowy 158/52 10 - 2 
5 Jędrasik Adam 24.01.2003 Skrzydłowy 172/54 18 - 84 
6 Kosma Wiktor 13.04.2004 Rozgrywający   4 - 1 
7 Kozubski Jeremiasz 02.06.2003 Bramkarz 167/62 2 - 1 
8 Łosiak Jakub 09.08.2004 Rozgrywający 166/56 2 - 1 
9 Napierała Paweł 16.03.2003 Rozgrywający 171/52 19 - 72 
10 Nowakowski Jakub 13.01.2003 Obrotowy 175/73 19 - 65 
11 Rożnowski Kacper 03.06.2003 Rozgrywający 185/75 18 - 185 
12 Sękowski Łukasz 12.10.2003 Rozgrywający 173/53 19 - 76 
13 Smyk Bartosz 08.05.2003 Rozgrywający 170/58 11 - 25 
14 Smyka Dawid 24.02.2003 Skrzydłowy 175/60 7 - 7 
15 Witkowski Wiktor 03.04.2003 Bramkarz 170/65 19 - 4 
16 Zając Antoni 04.04.2004 Rozgrywający 187/95 14 - 32 
17 Napierała Robert   Trener   19 
18 Napierała Tomasz   Trener    14 
19 Rożnowski Leszek   Osoba towarzysząca  


Liga wojewódzka młodzików. I runda
 

(3) KSSPR I Końskie – SPR Wisła I Sandomierz 30:15 (13:9)
(3) KS KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski – KSSPR I Końskie 21:38 (12:17)
(3) KSSPR I Końskie – PGE Vive III Kielce 38:16 (16:8)
(3) PGE Vive II Kielce – KSSPR I Końskie 24:25 (14:11)
(3) KSSPR Końskie  MSS Masłów 52:12 (25:3)

1 KSSPR I Końskie 5 15 183:88 5:0
2 SPR WIsła I Sandomierz 5 12 140:91 4:1
3 PGE Vive II Kielce 5 9 151:47 3:2
4 PGE Vive III Kielce 5 6 127:145 2:3
5 MSS Masłów   5  81:192  1:4 
6 KS KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski   5  105:167  0:5 

 

Liga wojewódzka młodzików. II runda 

(3) MSS Masłów - KSSPR I Końskie 14:59 (3:30)
(3) KSSPR I Końskie – PGE Vive II Kielce 30:25 (17:12)
(3) PGE Vive III Kielce – KSSPR I Końskie 28:42 (15:20). Statystyka nie uwzględnia tego meczu
(3) KSSPR I Końskie – KS KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski 49:26 (18:13)
(3) SPR Wisła I Sandomierz – KSSPR I Końskie 21:23 (10:10)

 

1 KSSPR I Końskie 10 30 386:202 10:0
2 SPR WIsła I Sandomierz 10 24 286:168 8:2
3 PGE Vive II Kielce 10 18 305:211 6:4
4 PGE Vive III Kielce 10 12 264:294 4:6
5 KS KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski   10   3  211:352  1:9 
6 MSS Masłów   10   3  174:399 1:9 

 
Liga wojewódzka młodzików. Finały

(3) KSSPR I Końskie – KSSPR II Końskie 40:14 (18:7)
(3) KSSPR I Końskie – PGE Vive I Kielce 27:23 (15:9)
(3) KSSPR I Końskie – KS KSZO I Ostrowiec Świętokrzyski 31:20 (17:12)
(3) KSSPR II Końskie – KSSPR I Końskie 16:31 (10:14)
(0) PGE Vive I Kielce – KSSPR I Końskie 22:17 (9:9). Statystyka nie uwzględnia tego meczu
(3) KS KSZO I Ostrowiec Świętokrzyski – KSSPR  I Końskie 19:26 (6:16). Statystyka nie uwzględnia tego meczu 

1 KSSPR I Końskie 16 45 558:316 15:1
SPR Wisła I Sandomierz  16  39  450:279  13:3 
PGE Vive II Kielce  16  30  471:350  10:6 
PGE Vive III Kielce  16  30  488:403  10:6 
KS KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski  16  21  401:460  7:9 
MSS Masłów  16  15  313:517  5:11 
PGE Vive I Kielce  12  153:123  4:2 
PGE Vive IV Kielce  118:169  1:5 
SPR Wisła II Sandomierz  94:193  1:5 
10  KS KSZO I Ostrowiec Świętokrzyski  119:163  0:6 
11  PGE Vive V Kielce  123:191  0:6 
12  KSSPR II Końskie  92:216  0:6 

 

1/16 Finałów Pucharu ZPRP Młodzików. Końskie 4 - 6 maja 2018 

(0) KSSPR Końskie - MKS PM MPEC Tarnów 23:24 (9:12)
(3) KSSPR Końskie - SPR Stal Mielec 29:15 (12:7)
(3) KSSPR Końskie - AZS UMCS I Lublin 42:38 (22:18)
 

1 MTS Kwidzyn 3 9 89:79 3:0
2 KSSPR Końskie 3 6 103:94 2:1
3 UKS Nike Ciechanów 3 3 93:99 1:2
MKS Henri Lloyd Brodnica 3 0 86:99 0:3

 

1/8 Finałów Pucharu ZPRP Młodzików. Głogów 18 - 20 maja 2018 

(0) KSSPR Końskie - KS SPR Chrobry I Głogów 19:33 (12:17)
(1) KSSPR Końskie - MKS MOS Wrocław 29:29 (17:15), karne 2:4
(3) KSSPR Końskie - KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski 28:26 (14:11)
 

1 KS SPR Chrobry I Głogów  9  102:57  3:0 
2 MKS MOS Wrocław  77:85 2:1 
3 KSSPR Końskie 3 4 76:88 1:2
KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski 3 0 64:89 0:3

Młodzicy II 2003/2004

 

1 Ertman Arkadiusz 08.12.2005 Skrzydłowy 142/35 4 mecze - 0 bramek 
 2  Jachimowski Igor 12.09.2004 Skrzydłowy 171/50 13 - 84
3 Karaś Jakub 25.05.2004 Skrzydłowy   11 - 0
4 Karbownik Marcin 21.02.2004 Skrzydłowy 163/50 12 - 25
5 Kosma Wiktor 13.04.2004 Rozgrywający   15 - 66 
6 Łosiak Jakub 09.08.2004 Rozgrywający 166/56 15 - 64
7 Marczewski Daniel 06.06.2005 Rozgrywający 169/52  7 - 1
8 Milcarz Jakub 16.08.2004 Obrotowy 165/70 12 - 2
9 Milner Dawid 08.08.2004 Skrzydłowy 148/37 11 - 4 
10 Moczarski Piotr 23.12.2003 Rozgrywający 156/45 2 - 2 
11 Natkaniec Wiktor 09.01.2004 Rozgrywający 160/56 14 - 58 
12 Piotrowski Jakub 17.04.2004 Skrzydłowy 150/42 1 - 0 
13 Rejmak Piotr 15.07.2004 Rozgrywający    11 - 0 
14  Stachera Dawid 03.07.2004 Obrotowy    9 - 0
15 Stachera Mikołaj 23.03.2004 Rozgrywający 158/45 1 - 0 
 16  Stachera Wiktor 20.07.2005 Rozgrywający    7 - 0
17 Walewski Kuba 03.05.2004 Bramkarz 165/65 8 - 0 
18 Wołczyński Szymon 30.09.2004 Rozgrywający 160/48 14 - 40 
19 Napierała Robert   Trener  
20 Napierała Tomasz   Trener   15 
21 Mastalerz Artur   Osoba towarzysząca  


Liga wojewódzka młodzików. I runda
 

(3) KSSPR II Końskie – SPR Wisła Sandomierz 32:22 (16:8)
(3) PGE Vive IV Kielce – KSSPR II Końskie 19:34 (9:16)
(0) KSSPR II Końskie – PGE Vive I Kielce 18:35 (7:16)
(3) PGE Vive V Kielce – KSSPR II Końskie 26:30 (9:13)
(0) KS KSZO I Ostrowiec Świętokrzyski – KSSPR II Końskie 33:23 (17:12)


1 PGE Vive I Kielce 5 15 232:169 5:0
2 KS KSZO I Ostrowiec Świętokrzyski 5 12 174:102 4:1
3 KSSPR II Końskie 5 9 137:135 3:2
4 PGE Vive V Kielce 5 6 100:159 2:3
5 PGE Vive IV Kielce 5 3 82:178 1:4
6 SPR Wisła II Sandomierz 5 0 82:170 0:5


Liga wojewódzka młodzików. II runda

(3) KSSPR II Końskie – KS KSZO I Ostrowiec Świętokrzyski 10:0 v.o.
(3) KSSPR II Końskie – PGE Vive V Kielce 37:28 (21:14)
(0) PGE Vive I Kielce – KSSPR II Końskie 47:16 (25:6)
(3) KSSPR II Końskie – PGE Vive IV Kielce 32:27 (12:11)
(3) SPR Wisła II Sandomierz – KSSPR II Końskie 24:32 (9:12)
 

1 PGE Vive I Kielce 10 30 446:128 10:0
2 KS KSZO I Ostrowiec Świętokrzyski 10 24 308:196 8:2
3 KSSPR II Końskie 10 18 254:271 6:4
4 PGE Vive V Kielce 10 12 195:299 4:6
5 PGE Vive IV Kielce 10 6 189:333 2:8
6 SPR Wisła II Sandomierz 10 0 173:338 0:10

 
Liga wojewódzka młodzików. Finały

(0) KSSPR I Końskie – KSSPR II Końskie 40:14 (18:7)
(0) KSSPR II Końskie – SPR Wisła I Sandomierz 18:38 (9:15)
(0) PGE Vive II Kielce – KSSPR II Końskie 37:13 (16:6)
(0) KSSPR II Końskie – KSSPR I Końskie 16:31 (10:14) 
(0) SPR Wisła I Sandomierz – KSSPR II Końskie 33:16 (19:6)
(0) KSSPR II Końskie – PGE Vive II Kielce 15:37 (9:17)

1 KSSPR I Końskie 16 45 558:316 15:1
SPR Wisła I Sandomierz  16  39  450:279  13:3 
PGE Vive II Kielce  16  30  471:350  10:6 
PGE Vive III Kielce  16  30  488:403  10:6 
KS KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski  16  21  401:460  7:9 
MSS Masłów  16  15  313:517  5:11 
PGE Vive I Kielce  12  153:123  4:2 
PGE Vive IV Kielce  118:169  1:5 
SPR Wisła II Sandomierz  94:193  1:5 
10  KS KSZO I Ostrowiec Świętokrzyski  119:163  0:6 
11  PGE Vive V Kielce  123:191  0:6 
12  KSSPR II Końskie  92:216  0:6 

Chłopcy 2005/2006

 

1 Basiak Wiktor 22.12.2005   158/45  1 mecz - 0 bramek
2 Baur Oliwier 29.04.2005     13 - 27 
3 Brzechwa Wiktor 19.03.2005     3 - 0 
4 Bugajski Bartosz 02.06.2005     12 - 0 
5 Dulewicz Jan 21.09.2005     13 - 15 
6 Ertman Arkadiusz 08.12.2005 Skrzydłowy 142/35  12 - 33 
7 Szymon Grot 16.10.2005     4 - 2 
8 Jakub Karaś 25.05.2007 Skrzydłowy   6 - 1 
9 Bartłomiej Ksel 15.04.2004     6 - 1 
10 Paweł Kusiak 10.08.2005     10 - 6 
11 Piotr Kusiak 10.08.2005     7 - 0 
12 Daniel Marczewski 06.06.2005 Rozgrywający 169/52  8 - 20 
13 Mikołaj Mularczyk 10.12.2005 Bramkarz   8 - 0 
14 Jakub Salicki 13.06.2005     12 - 10 
15 Wiktor Stachera 20.07.2005     5 - 11 
16 Jakub Wąsik 17.02.2005     13 - 44 
17 Woźniak Kacper 01.09.2005     12 - 11 
18 Zachura Jakub 18.02.2005     13 - 19 
19 Jasnos Wojciech   Trener   13 
20 Makuch Robert   Osoba towarzysząca  
21 Świercz Piotr   Osoba towarzysząca  

 

Liga wojewódzka chłopców. I runda

(0) KSSPR Końskie - SPR Wisła Sandomierz 17:21 (9:8)
(3) KSSPR Końskie - KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 16:12 (8:7)
(0) PGE Vive III Kielce - KSSPR Końskie 23:11 (11:4)
(0) KSSPR Końskie - KS Arena Busko I 11:23 (4:14)
(0) KSSPR Końskie - KS Arena Busko II 13:14 (5:8)
(0) KSSPR Końskie - PGE Vive II Kielce 15:20 (7:9)
(0) KSSPR Końskie - PGE Vive I Kielce 24:27 (10:14) 
 

Liga wojewódzka chłopców. II runda 

(3) KSSPR Końskie - KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 13:12 (7:5)
(0) KSSPR Końskie - SPR Wisła Sandomierz 18:25 (10:10)
(1) KSSPR Końskie - PGE Vive III Kielce 13:13 (7:7, 3:4)
(0) KSSPR Końskie - KS Arena Busko I 18:22 (9:9)
(0) KSSPR Końskie - KS Arena Busko II 17:24 (6:12). Statystyka nie uwzględnia tego meczu
(0) KSSPR Końskie - PGE Vive II Kielce 10:16 (6:7)
(0) KSSPR Końskie - PGE Vive I Kielce 21:31 (11:14)

1 PGE Vive I Kielce 13 39  301:193   13:0 
SPR Wisła Sandomierz  13  30  228:189  10:3 
KS Arena Busko I  14  28  265:202  9:5 
PGE Vive II Kielce  14  27  247:203  9:5 
KS Arena Busko II  14  18  193:244  6:8 
PGE Vive III Kielce  14  16  186:201  6:8 
KSSPR Końskie  14  217:283  2:12 
KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski  14  129:251  0:14 

Szukaj

Wspomóż KLUB

Wpłać dobrowolną darowiznę

dotpay

Aktualnie stronę przegląda:

Odwiedza nas 220 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
1420045