KSSPR Końskie

Twoim Klubem

Get Adobe Flash player

Zarząd

 
Zarząd Koneckiego Stowarzyszenia Sportowego w Końskich
od 2 lutego 2016 roku
Prezes Zarządu Piotr Bocheński
Wiceprezes Zarządu ds. organizacyjnych Wojciech Jasnos (do 08.2017). Stanisław Leśniewski (od 08.2017 do 04.2018). Monika Gworek (od 04.2018 do 10.2018), Andrzej Kos (od 10.2018) 
Wiceprezes Zarządu ds. sportu Kamil Kosmal (do 08.2017). Wojciech Jasnos (od 08.2017)
Sekretarz Robert Napierała
Członkini Zarządu Beata Napierała (do 04.2018) 
 

Zarząd Koneckiego Stowarzyszenia Sportowego w Końskich
od 10 czerwca 2015 roku do 1 lutego 2016 roku

Prezes Zarządu - Robert Makuch
Wiceprezes Zarządu ds. organizacyjnych Wojciech Jasnos
Wiceprezes Zarządu ds. sportu Zbigniew Stępień
Członek Zarządu Jacek Matera
Członek Zarządu - Kamil Kosmal

Zarząd Koneckiego Stowarzyszenia Sportowego w Końskich
od 6 lipca 2011 roku do 9 czerwca 2015 roku
 
Prezes ZarząduJarosław Kubała
Wiceprezes Zarządu ds. organizacyjnychWaldemar Wiktorowski
Wiceprezes Zarządu ds. sportu Zbigniew Stępień
Sekretarz ZarząduJacek Kucharski
Członek ZarząduGrzegorz Stępień
Członek ZarząduRafał Skowron
Członek ZarząduSławomir Dębski

Szukaj

Kalendarz

listopad 2018
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

Wspomóż KLUB

Wpłać dobrowolną darowiznę

dotpay

Aktualnie stronę przegląda:

Odwiedza nas 219 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
1420042