KSSPR Końskie

Twoim Klubem

Get Adobe Flash player

Rozgrywki

Chłopcy 2005/2006

 

 

1 Baur Oliwier 29.04.2005   Wzrost - waga  Mecze - bramki
2 Brzechwa Wiktor 19.03.2005      
3 Bugajski Bartosz 02.06.2005      
4 Dulewicz Jan 21.09.2005      
5 Ertman Arkadiusz 08.12.2005 Skrzydłowy    
6 Szymon Grot 16.10.2005      
7 Jakub Karaś 25.05.2007 Skrzydłowy    
8 Bartłomiej Ksel 15.04.2004      
9 Paweł Kusiak 10.08.2005      
10 Piotr Kusiak 10.08.2005      
11 Daniel Marczewski 06.06.2005 Rozgrywający    
12 Mikołaj Mularczyk 10.12.2005 Bramkarz    
13 Jakub Salicki 13.06.2005      
14 Wiktor Stachera 20.07.2005      
15 Igor Walewski 06.06.2005      
16 Jakub Wąsik 17.02.2005      
17 Woźniak Kacper 01.09.2005      
18 Zachura Jakub 18.02.2005      
19 Jasnos Wojciech   Trener    
20 Makuch Robert   Osoba towarzysząca    
21 Świercz Piotr   Osoba towarzysząca    

 

Liga wojewódzka chłopców. I runda

(0) KSSPR Końskie - SPR Wisła Sandomierz 17:21 (9:8)
(3) KSSPR Końskie - KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 16:12 (8:7)
(0) PGE Vive III Kielce - KSSPR Końskie 23:11 (11:4)
(0) KSSPR Końskie - KS Arena Busko I 11:23 (4:14)
(0) KSSPR Końskie - KS Arena Busko II 13:14 (5:8)
(0) KSSPR Końskie - PGE Vive II Kielce 15:20 (7:9)
(0) KSSPR Końskie - PGE Vive I Kielce 24:27 (10:14) 
 

Liga wojewódzka chłopców. II runda 

(3) KSSPR Końskie - KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 13:12 (7:5)
(0) KSSPR Końskie - SPR Wisła Sandomierz 18:25 (10:10)
(1) KSSPR Końskie - PGE Vive III Kielce 13:13 (7:7, 3:4)
(0) KSSPR Końskie - KS Arena Busko I 18:22 (9:9)
(0) KSSPR Końskie - KS Arena Busko II 17:24 (6:12)
(0) KSSPR Końskie - PGE Vive II Kielce 10:16 (6:7)
(0) KSSPR Końskie - PGE Vive I Kielce 21:31 (11:14)

1 PGE Vive I Kielce 13 39  301:193   13:0 
SPR Wisła Sandomierz  13  30  228:189  10:3 
KS Arena Busko I  14  28  265:202  9:5 
PGE Vive II Kielce  14  27  247:203  9:5 
KS Arena Busko II  14  18  193:244  6:8 
PGE Vive III Kielce  14  16  186:201  6:8 
KSSPR Końskie  14  217:283  2:12 
KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski  14  129:251  0:14 

 

 

 

 

 

 

Młodzicy II 2003/2004

 

1 Boba Kamil 20.05.2004 Bramkarz 157/45 Mecze - bramki
2 Ertman Arkadiusz 08.12.2005 Skrzydłowy 142/35  
3 Karaś Jakub 25.05.2004 Skrzydłowy    
4 Karbownik Marcin 21.02.2004 Skrzydłowy 163/50  
5 Kosma Wiktor 13.04.2004 Rozgrywający    
6 Łosiak Jakub 09.08.2004 Rozgrywający 166/56  
7 Marczewski Daniel 06.06.2005 Rozgrywający 169/52  
8 Milcarz Jakub 16.08.2004 Obrotowy 165/70  
9 Milner Dawid 08.08.2004 Skrzydłowy 148/37  
10 Moczarski Piotr 23.12.2003 Rozgrywający 156/45  
11 Natkaniec Wiktor 09.01.2004 Rozgrywający 160/56  
12 Piotrowski Jakub 17.04.2004 Skrzydłowy 150/42  
13 Rejmak Piotr 15.07.2004      
14 Stachera Mikołaj 23.03.2004 Rozgrywający 158/45  
15 Walewski Kuba 03.05.2004 Bramkarz 165/65  
16 Wołczyński Szymon 30.09.2004 Rozgrywający 160/48  
17 Napierała Robert   Trener    
18 Napierała Tomasz   Trener    
19 Mastalerz Artur   Osoba towarzysząca    


Liga wojewódzka młodzików. I runda
 

(3) KSSPR II Końskie – SPR Wisła Sandomierz 32:22 (16:8)
(3) PGE Vive IV Kielce – KSSPR II Końskie 19:34 (9:16)
(0) KSSPR II Końskie – PGE Vive I Kielce 18:35 (7:16)
(3) PGE Vive V Kielce – KSSPR II Końskie 26:30 (9:13)
(0) KS KSZO I Ostrowiec Świętokrzyski – KSSPR II Końskie 33:23 (17:12)


1 PGE Vive I Kielce 5 15 232:169 5:0
2 KS KSZO I Ostrowiec Świętokrzyski 5 12 174:102 4:1
3 KSSPR II Końskie 5 9 137:135 3:2
4 PGE Vive V Kielce 5 6 100:159 2:3
5 PGE Vive IV Kielce 5 3 82:178 1:4
6 SPR Wisła II Sandomierz 5 0 82:170 0:5


Liga wojewódzka młodzików. II runda

(3) KSSPR II Końskie – KS KSZO I Ostrowiec Świętokrzyski 10:0 v.o.
(3) KSSPR II Końskie – PGE Vive V Kielce 37:28 (21:14)
(0) PGE Vive I Kielce – KSSPR II Końskie 47:16 (25:6)
(3) KSSPR II Końskie – PGE Vive IV Kielce 32:27 (12:11)
(3) SPR Wisła II Sandomierz – KSSPR II Końskie 24:32 (9:12)
 

1 PGE Vive I Kielce 10 30 446:128 10:0
2 KS KSZO I Ostrowiec Świętokrzyski 10 24 308:196 8:2
3 KSSPR II Końskie 10 18 254:271 6:4
4 PGE Vive V Kielce 10 12 195:299 4:6
5 PGE Vive IV Kielce 10 6 189:333 2:8
6 SPR Wisła II Sandomierz 10 0 173:338 0:10

 
Liga wojewódzka młodzików. Finały

(0) KSSPR I Końskie – KSSPR II Końskie 40:14 (18:7)
(0) KSSPR II Końskie – SPR Wisła I Sandomierz 18:38 (9:15)
(0) PGE Vive II Kielce – KSSPR II Końskie 37:13 (16:6)
(0) KSSPR II Końskie – KSSPR I Końskie 16:31 (10:14) 
(0) SPR Wisła I Sandomierz – KSSPR II Końskie 33:16 (19:6)
(0) KSSPR II Końskie – PGE Vive II Kielce 15:37 (9:17)

1 KSSPR I Końskie 16 45 558:316 15:1
SPR Wisła I Sandomierz  16  39  450:279  13:3 
PGE Vive II Kielce  16  30  471:350  10:6 
PGE Vive III Kielce  16  30  488:403  10:6 
KS KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski  16  21  401:460  7:9 
MSS Masłów  16  15  313:517  5:11 
PGE Vive I Kielce  12  153:123  4:2 
PGE Vive IV Kielce  118:169  1:5 
SPR Wisła II Sandomierz  94:193  1:5 
10  KS KSZO I Ostrowiec Świętokrzyski  119:163  0:6 
11  PGE Vive V Kielce  123:191  0:6 
12  KSSPR II Końskie  92:216  0:6 

 

 

 

 

Juniorzy młodsi II 2001/2002

 

1 Dąbrowski Kacper 03.03.2002 Rozgrywający   Mecze - bramki
2 Górski Marcin 30.01.2002 Skrzydłowy    
3 Kamiński Karol 18.08.2002      
4 Napierała Paweł 16.03.2003 Rozgrywający 171/52  
5 Nowakowski Jakub 13.01.2003 Obrotowy 175/73  
6 Pacak Kuba 29.05.2002 Skrzydłowy 164/45  
7 Rożnowski Kacper 03.06.2003 Rozgrywajacy 185/75  
8 Sękowski Łukasz 12.10.2003 Rozgrywający 173/53  
9 Smołuch Maciej 17.02.2001      
10 Stępień Konrad 27.03.2002 Rozgrywający    
11 Witkowski Wiktor 03.04.2003 Bramkarz 170/65  
12 Zając Antoni 04.04.2004 Rozgrywający 187/95  
13 Napierała Robert   Trener    
14 Napierała Tomasz   Trener    

 

Liga wojewódzka juniorów młodszych. I runda 

(0) KSSPR II Końskie – KSSPR I Końskie 33:35 (15:17)
(3) KSSPR II Końskie – PGE Vive II Kielce 31:30 (15:14)
(3) KSSPR II Końskie – MSS Masłów 50:18 (26:7)
(0) SPR Wisła Sandomierz – KSSPR II Końskie 29:24 (12:9)
(0) KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – KSSPR II Końskie 45:37 (22:19)
(3) KSSPR II Końskie – PGE Vive III Kielce 27:26 (13:14)
(0) KSSPR II Końskie – PGE Vive I Kielce 27:38 (14:18)
 

Liga wojewódzka juniorów młodszych. II runda 

(3) KSSPR I Końskie – KSSPR II Końskie 29:35 (14:12)
(0) PGE Vive II Kielce – KSSPR II Końskie 37:28 (17:13)
(3) MSS Masłów – KSSPR II Końskie 24:50 (12:27)
(0) KSSPR II Końskie – SPR Wisła Sandomierz 21:25 (11:13)
(0) KSSPR II Końskie – KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 27:30 (12:13)
(0) PGE Vive III Kielce - KSSPR II Końskie 37:28 (16:18)
(0) PGE Vive I Kielce – KSSPR II Końskie 34:26 (18:14)

 

1 PGE Vive I Kielce  14 42 516:307  14:0 
2 SPR Wisła Sandomierz  14  36  416:303  12:2 
3 PGE Vive III Kielce  14  27  411:330  9:5 
4 KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski  14  18  415:459  6:8 
5 PGE Vive II Kielce  14  15  457:416  5:9 
6 KSSPR II Końskie  14  15  444:437  5:9 
7 KSSPR I Końskie  14  15  363:428  5:9 
8 MSS Masłów  14  146:488  0:14 

 

 

 

Młodzicy I 2003/2004

 

1 Ciszek Wiktor 14.07.2003 Rozgrywający 175/60 Mecze - bramki
2 Jachimowski Igor 12.09.2004 Skrzydłowy 171/50  
3 Jarosz Emil 12.01.2003 Skrzydłowy 158/52  
4 Jędrasik Adam 24.01.2003 Skrzydłowy 172/54  
5 Kozubski Jeremiasz 02.06.2003 Bramkarz 167/62  
6 Napierała Paweł 16.03.2003 Rozgrywający 171/52  
7 Nowakowski Jakub 13.01.2003 Obrotowy 175/73  
8 Rożnowski Kacper 03.06.2003 Rozgrywający 185/75  
9 Sękowski Łukasz 12.10.2003 Rozgrywający 173/53  
10 Smyk Bartosz 08.05.2003 Rozgrywający 170/58  
11 Smyka Dawid 24.02.2003 Skrzydłowy 175/60  
12 Witkowski Wiktor 03.04.2003 Bramkarz 170/65  
13 Zając Antoni 04.04.2004 Rozgrywający 187/95  
14 Napierała Robert   Trener    
15 Napierała Tomasz   Trener     


Liga wojewódzka młodzików. I runda
 

(3) KSSPR I Końskie – SPR Wisła I Sandomierz 30:15 (13:9)
(3) KS KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski – KSSPR I Końskie 21:38 (12:17)
(3) KSSPR I Końskie – PGE Vive III Kielce 38:16 (16:8)
(3) PGE Vive II Kielce – KSSPR I Końskie 24:25 (14:11)
(3) KSSPR Końskie  MSS Masłów 52:12 (25:3)

1 KSSPR I Końskie 5 15 183:88 5:0
2 SPR WIsła I Sandomierz 5 12 140:91 4:1
3 PGE Vive II Kielce 5 9 151:47 3:2
4 PGE Vive III Kielce 5 6 127:145 2:3
5 MSS Masłów   5  81:192  1:4 
6 KS KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski   5  105:167  0:5 

 

Liga wojewódzka młodzików. II runda 

(3) MSS Masłów - KSSPR I Końskie 14:59 (3:30)
(3) KSSPR I Końskie – PGE Vive II Kielce 30:25 (17:12)
(3) PGE Vive III Kielce – KSSPR I Końskie 28:42 (15:20)
(3) KSSPR I Końskie – KS KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski 49:26 (18:13)
(3) SPR Wisła I Sandomierz – KSSPR I Końskie 21:23 (10:10)
 

1 KSSPR I Końskie 10 30 386:202 10:0
2 SPR WIsła I Sandomierz 10 24 286:168 8:2
3 PGE Vive II Kielce 10 18 305:211 6:4
4 PGE Vive III Kielce 10 12 264:294 4:6
5 KS KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski   10   3  211:352  1:9 
6 MSS Masłów   10   3  174:399 1:9 

 
Liga wojewódzka młodzików. Finały

(3) KSSPR I Końskie – KSSPR II Końskie 40:14 (18:7)
(3) KSSPR I Końskie – PGE Vive I Kielce 27:23 (15:9)
(3) KSSPR I Końskie – KS KSZO I Ostrowiec Świętokrzyski 31:20 (17:12)
(3) KSSPR II Końskie – KSSPR I Końskie 16:31 (10:14)
(0) PGE Vive I Kielce – KSSPR I Końskie 22:17 (9:9)
(3) KS KSZO I Ostrowiec Świętokrzyski – KSSPR  I Końskie 19:26 (6:16) 

1 KSSPR I Końskie 16 45 558:316 15:1
SPR Wisła I Sandomierz  16  39  450:279  13:3 
PGE Vive II Kielce  16  30  471:350  10:6 
PGE Vive III Kielce  16  30  488:403  10:6 
KS KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski  16  21  401:460  7:9 
MSS Masłów  16  15  313:517  5:11 
PGE Vive I Kielce  12  153:123  4:2 
PGE Vive IV Kielce  118:169  1:5 
SPR Wisła II Sandomierz  94:193  1:5 
10  KS KSZO I Ostrowiec Świętokrzyski  119:163  0:6 
11  PGE Vive V Kielce  123:191  0:6 
12  KSSPR II Końskie  92:216  0:6 

 

Juniorzy młodsi I 2001/2002

 

1 Chendoszko Bartosz 11.01.2001 Rozgrywający    
2 Ciszek Wiktor 14.07.2003 Rozgrywający  175/60 Mecze - bramki 
3 Cuper Piotr 25.09.2001 Skrzydłowy    
4 Dzitkowski Jakub 31.10.2001 Skrzydłowy    
5 Grot Kuba 21.08.2001 Skrzydłowy    
6 Gut Filip 29.01.2001 Bramkarz    
7 Jarosz Emil 12.01.2003 Skrzydłowy 158/52  
8 Jędrasik Adam 24.01.2003 Skrzydłowy 172/54  
9 Kowalski Mateusz 30.05.2001 Rozgrywający 184/75  
10 Kozubski Jeremiasz 02.06.2003 Bramkarz 167/62  
11 Krzywkowski Jakub 28.02.2001 Bramkarz    
12 Majewski Mateusz 26.01.2001 Bramkarz    
13 Sękowski Wiktor 02.11.2001 Rozgrywający 196/78  
14 Smyk Bartosz 08.05.2003 Rozgrywający 170/58  
15 Smyka Dawid 24.02.2003 Skrzydłowy 175/60  
16 Sroczyński Daniel   Trener    

 

Liga wojewódzka juniorów młodszych. I runda 

(3) KSSPR II Końskie – KSSPR I Końskie 33:35 (15:17)
(3) KSSPR I Końskie – MSS Masłów 10:0 walkower
(0) KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – KSSPR I Końskie 33:27 (16:15)
(0) KSSPR I Końskie – PGE Vive I Kielce 29:34 (14:15)
(0) PGE Vive II Kielce – KSSPR I Końskie 40:24 (18:14)
(0) KSSPR I Końskie – SPR Wisła Sandomierz 19:24 (5:11)
(0) PGE Vive III Kielce – KSSPR I Końskie 30:20 (16:8)
 

Liga wojewódzka juniorów młodszych. II runda 

(0) KSSPR I Końskie – KSSPR II Końskie 29:35 (14:12)
(3) MSS Maslów – KSSPR I Końskie 22:32 (11:14)
(3) KSSPR I Końskie – KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 35:34 (19:19)
(0) PGE Vive I Kielce – KSSPR I Końskie 50:18 (23:9)
(3) KSSPR I Końskie – PGE Vive II Kielce 33:32 (13:19)
(0) SPR Wisła Sandomierz – KSSPR I Końskie 29:26 (13:9)
(0) KSSPR I Końskie – PGE Vive III Kielce 26:32 (13:15) 

 

1 PGE Vive I Kielce 14 42 516:307 14:0
2 SPR Wisła Sandomierz 14 36 416:303 12:2
3 PGE Vive III Kielce 14 27 411:330 9:5
4 KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski  14  18  415:459  6:8 
 5  PGE Vive II Kielce  14  15  457:416  5:9 
 6  KSSPR II Końskie  14  15  444:437  5:9 
 7  KSSPR I Końskie  14  15  363:428  5:9 
 8  MSS Masłów  14  146:488  0:14 

 

 

Szukaj

Kalendarz

maj 2018
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Wkrótce

Wspomóż KLUB

Wpłać dobrowolną darowiznę

dotpay

Aktualnie stronę przegląda:

Odwiedza nas 198 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
1242002