KSSPR Końskie

Twoim Klubem

Get Adobe Flash player

I Liga grupa C

I Liga grupa C

 

1 Buchcic Kamil 13.06.1992 Bramkarz 188/87 Mecze - bramki
2 Fidor Karol 28.02.2000 Rozgrywający 181/96  
3 Janus Adam  29.03.1995  Rozgrywający  194/94   
4 Maleszak Dawid  20.06.1994  Skrzydłowy  181/78   
5 Matyjasik Przemysław  17.01.1982  Skrzydłowy  179/79   
6 Napierała Tomasz  01.03.1979  Rozgrywający  180/85   
7 Napierała Paweł 16.03.2003 Rozgrywający 171/52  
8 Pilarski Ernest  24.06.1994  Obrotowy  190/90   
9 Rurarz Artur  14.12.1987  Rozgrywający  176/85   
10 Sękowski Bartosz  04.02.1994  Rozgrywający  183/91   
11 Sękowski Wiktor  02.11.2001  Rozgrywający  196/78   
12  Słonicki Krzysztof  24.08.1985  Obrotowy  180/80   
13 Smyk Bartosz 08.05.2003 Rozgrywający 170/58  
14 Szot Daniel 30.07.1996 Bramkarz 193/95  
15 Śledź Rafał 12.02.1997 Rozgrywający 190/97  
16 Wiktorowski Wiktor 03.04.2003 Bramkarz 170/65  
17 Wnuk Patryk  10.07.1988  Bramkarz  181/102   
18 Wolski Paweł  27.06.1999  Rozgrywający  193/85   
19  Woś Bartosz  04.01.1999  Rozgrywający  174/75   
20 Woźniak Kacper 31.03.1999 Skrzydłowy 175/69  
21 Zając Antoni 04.04.2004 Rozgrywający 187/95  
22 Napierała Robert    Trener     
23 Więckowski Mariusz    Osoba towarzysząca     

 

I liga grupa C. I runda. Sezon 2019/2020
 

(3) KSSPR Końskie – AZS UW Warszawa 31:30 (13:13)
(0) MKS Padwa Zamość – KSSPR Końskie 28:26 (14:12)

3 kolejka 12.2019 KSSPR Końskie – SRS Czuwaj Przemyśl 

(3) KSSPR Końskie – Orlen Wisła II Płock 32:29 (13:11) 

5 kolejka 18.10.2019 18:00 KSSPR Końskie – KPR Legionowo 

6 kolejka 2/3.11.2019 AZS AWF Biała Podlaska – KSSPR Końskie 

7 kolejka 9/10.11.2019 KSSPR Końskie – MTS Chrzanów 

8 kolejka 16/17.11.2019 SMS Kielce – KSSPR Końskie 

9 kolejka 23/24.11.2019 KSSPR Końskie – AZS UJK Społem Kielce 

10 kolejka 30.11/1.12.2019 KSSPR Końskie – KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski 

11 kolejka 7/8.12.2019 Azoty-Puławy II – KSSPR Końskie 


I liga grupa C. II runda. Sezon 2019/2020
 

12 kolejka 8/9.02.2020 AZS UW Warszawa – KSSPR Końskie 

13 kolejka 15/16.02.2020 KSSPR Końskie – MKS Padwa Zamość 

14 kolejka 22/23.02.2020 SRS Czuwaj Przemyśl – KSSPR Końskie 

15 kolejka 29.02/1.03.2020 Orlen Wisła II Płock – KSSPR Końskie 

16 kolejka 7/8.03.2020 KPR Legionowo – KSSPR Końskie 

17 kolejka 14/15.03.2020 KSSPR Końskie – AZS AWF Biała Podlaska 

18 kolejka 28/29.03.2020 MTS Chrzanów – KSSPR Końskie 

19 kolejka 4/5.04.2020 KSSPR Końskie – SMS Kielce 

20 kolejka 18/19.04.2020 AZS UJK Społem Kielce – KSSPR Końskie 

21 kolejka 25/26.04.2020 KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski – KSSPR Końskie 

22 kolejka 2/3.05.2020 KSSPR Końskie – Azoty-Puławy II

 

 

 

 

 

Szukaj

Kalendarz

październik 2019
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Wspomóż KLUB

Wpłać dobrowolną darowiznę

dotpay

Aktualnie stronę przegląda:

Odwiedza nas 26 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
1668818