Twoim Klubem

Get Adobe Flash player

Nowości

Przegrana seniorów KSSPR Końskie z Olimpią MEDEX Piekary Śląskie

W meczu dwudziestej drugiej kolejki I ligi grupy D seniorzy KSSPR Końskie przegrali na własnym parkiecie z zespołem MKS Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 25:26 (13:15).

W meczu ostatniej kolejki podopieczni trenera Michała Przybylskiego przegrali u siebie z zespołem MKS Olimpia MEDEX Piekary Śląskie. O porażce konecczan zaważyły niewykorzystane sytuacje strzeleckie, jak również kapitalna forma bramkarza drużyny gości Sebastiana Zapory.

Nasi seniorzy zakończyli rozgrywki pierwszoligowe na siódmym miejscu w tabeli.

KSSPR Końskie – MKS Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 25:26 (13:15)

KSSPR: Daniel Szot – Paweł Napierała 2, Bartosz Woś 1, Wiktor Sękowski 2, Fabian Kozłecki, Łukasz Sękowski 5, Batosz Sękowski 4, Artur Rurarz 2, Wiktor Kubała 6, Konrad Stępień 1, Przemysław Matyjasik 2, Krzysztof Słonicki. Trener Michał Przybylski. Kierownik Kamil Kosmal. Kary 6 minut.

MKS: Sebastian Zapora – Kamil Cieniek, Łukasz Całujek, Mateusz Czapla 4, Mateusz Cieślik 5, Wojciech Parzonka 3, Piotr Kowal, Michał Rosół 5, Dawid Ludyga, Szymon Kotalczyk 4, Piotr Więckiewicz, Patryk Miłek 5. Trener Sławomir Szenkel. Kierownik Krzysztof Szmidt. Kary 4 minuty.

Sędziowie główni: Maciej Mleczko i Krzysztof Paczyński – Bochnia. Sędziowie stolikowi: Jacek Janus i Jan Kania – Końskie. Opieka medyczna: Agnieszka Przychodnia. Bez widzów.